Út 8.4.14 20:45 MIKU4 Pražská Stoka JUDr. Brouk Pytlík   (HL8C)
Út 29.4.14 18:15 MIKU4 H.K. 12 Pavana AK A   (HL6C)
Út 29.4.14 19:30 MIKU4 Penco FC The Wall   (HL5C)
Út 29.4.14 20:45 MIKU4 Beercelona FC Prosím, nesmějte se   (HL8C)

25. 6. 14 19:15 ZAK Vokra VV Betl K.F.K. B 11. 1:4 (1:2)
Zápas jara o první místo zvládli lépe hosté.
Tomáš Zunt – Radek Činovec, Jiří Kadlec, Jan Machačný, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Pavel Vodrážka vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, Jan Lutr, Martin Šaroun, Petr Wiesner, Tomáš Wiesner
14. Radek Šedivý 29., 45. Tomáš Wiesner
30. Tomáš Čedík
32. Tomáš Čedík
11. 6. 14 18:15 zzZARUB VSK MFF UK Praha A Vokra VV 10. 0:3 (0:0)
První poločas byl velmi vyrovnaný, ve druhém však domácím došly síly a obdrželi tři branky.
VSK MFF UK Praha A Vokra VV
Šimon Srp – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Milan Krtička, Tomáš Marek, Petr Šácha vs Radek Činovec – Jan Cikrt, Jiří Kadlec, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
47. Jiří Kadlec
55., 56. Tomáš Vejvoda
4. 6. 14 18:15 zzZARUB Sean team A Vokra VV 9. 0:1 (0:0)
Utkání mělo nervózní průběh, ale hrál se poměrně slušný fotbal. O výsledku rozhodla pěkná akce hostů. Svoboda
Sean team A Vokra VV
Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Jiří Kadlec – Jan Cikrt, Radek Činovec, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
57. Jan Cikrt
28. 5. 14 18:15 zzZARUB Vokra VV Rychlí hroši APK 8. 4:0 (1:0)
Bez střelců se vyhrát nedá, a o tom se přesvědčili hosté.
Vokra VV Rychlí hroši APK
Radek Činovec – Jan Cikrt, Jiří Kadlec, Radek Kalenda, Adam Klofáč, Jan Machačný, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Josef Vladyka, Pavel Vodrážka vs Luboš Prosecký – Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Ondřej Vaňura, Jiří Žežulka
24. Tomáš Vejvoda
46. Jan Cikrt
50. Jiří Kadlec
56. Zdeněk Trkovský
14. 5. 14 18:15 zzZARUB Restaurace U Pecků B Vokra VV 7. 2:8 (0:3)
Mírnou převahu dokázali hosté vyjádřit ke konci prvního poločasu. Domácí chtěli něco změnit, a tak do druhé půle vyměnili brankáře, což se ukázalo jako špatný tah. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Restaurace U Pecků B Vokra VV
David Schneider – Jan Filípek, Jiří Kremláček, Martin Šádek, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar vs Radek Činovec – Jan Cikrt, Jiří Kadlec, Radek Kalenda, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský
43., 48. Tomáš Vajnar 20. Zdeněk Trkovský
22., 32., 35., 41. Jiří Kadlec
26. Radek Kalenda
40. Jan Cikrt
44. Adam Klofáč
7. 5. 14 17:30 zzZARUB Vokra VV Reage boys 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu. Václav Semenec, David Müller
Vokra VV Reage boys
Radek Činovec – Jan Cikrt, Jiří Kadlec, Radek Kalenda, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Josef Vladyka vs Ondřej Pavlíček – Martin Lehečka, Dalibor Mička, Pavel Sivák
30. 4. 14 17:30 zzZARUB Vokra VV Pneuservis-Bartoušek 4. 1:1 (0:1)
Utkání hrané ve svižném tempu, šance byly na obou stranách. Hosté se dostali do vedení krátce před půlí. Vedení drželi až do 49. minuty kdy bylo vyrovnáno na konečných 1:1. Hrálo se tvrdě, ale férově v rámci pravidel. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Vokra VV Pneuservis-Bartoušek
Radek Činovec – Jiří Kadlec, Radek Kalenda, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Josef Vladyka vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak, Tomas Vila Amores
49. Tomáš Vejvoda 28. Ondrej Spišiak
23. 4. 14 17:30 zzZARUB Pozdní sběr II Vokra VV 5. 1:3 (1:1)
První půle byla velmi vyrovnaná. V té druhé byli lepší hosté, kteří vstřelili 2 branky a v klidu tak vyhráli 1:3.
Pozdní sběr II Vokra VV
Přemysl Vodička – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Tomáš Zunt – Jan Cikrt, Radek Činovec, Radek Kalenda, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Pavel Vodrážka
24. Ondřej Štefančik 24., 41. Tomáš Vejvoda
48. Radek Kalenda
9. 4. 14 20:45 zzNOVOB Kříženeček Vokra VV 3. 2:1 (1:0)
Utkání bohužel ovlivnilo hřiště, kde se hrálo. Bojovní domácí urvali výhru, o kterou se museli bát až do konce.
Kříženeček Vokra VV
Zdeněk Pícha – Adam Černý, Jaroslav Franta, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Vlasák vs Radek Činovec – Jan Cikrt, Radek Kalenda, Jan Machačný, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Pavel Vodrážka
24. Jan Niessner
35. Ladislav Kurucz
54. Tomáš Vejvoda
2. 4. 14 19:45 HRAB3 Vokra VV Strašnická šlechta 2. 2:3 (0:1)
Utkání rozhodla 46. minuta, kdy domácí nedali branku na 3:1 a z následného protiútoku inkasovali. Za svůj výkon bez střídání by si alespoň bod zasloužili.
Vokra VV Strašnická šlechta
Tomáš Zunt – Jan Cikrt, Radek Kalenda, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Pavel Vodrážka vs Martin Janeček – Martin Kolkop, Jakub Konečný, Viktor Poupě, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský, Jan Zachar
32. Pavel Vodrážka
39. Tomáš Vejvoda
16., 46. Martin Kolkop
54. Jakub Konečný
26. 3. 14 18:15 HOSTI Bába FC Vokra VV 1. 2:4 (1:1)
Kvalitní utkání, které nakonec skončilo zaslouženou výhrou hostujícího týmu, ale nutno říct, že domácí jim nedali vůbec nic zadarmo. Hošek,Svoboda
Bába FC Vokra VV
Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Eduard Polášek, Vojtěch Říha, Marek Starý vs Radek Činovec – Jan Cikrt, Radek Kalenda, Jan Machačný, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Pavel Vodrážka