8. Pneuservis-Bartoušek 11 3 3 5 28:28 9

Čt 24.4.14 19:30 BECH Super Naděje A Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Čt 24.4.14 20:45 BECH Šejk Peterka Gobi dezert   (HL8I)
Po 12.5.14 19:30 zzNOVOB Limita Domácí potřeby A   (HL4A)
Po 12.5.14 20:45 zzNOVOB Zlatý krysy FC Torzoo VET   (VL4A)
Po 23.6.14 18:30 HRAB2 Stará garda Banditi z Palmovky   (HL4A)
Po 23.6.14 19:45 HRAB2 Prapražačka A Folprecht 1.FC VET   (VL2A)

25. 6. 14 19:45 HRAB1 Pozdní sběr II VSK MFF UK Praha A 11. 3:4 (2:2)
Domácí neměli brankáře a navíc si vstřelili dva vlastní góly. Jiří Klečka, Václav Brom
Pozdní sběr II VSK MFF UK Praha A
David Pertl – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Šimon Srp – Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Petr Kos, Tomáš Marek, Petr Šácha, Jakub Šťasta
15. Radek Pálenkáš
16., 60. Ondřej Štefančik
8. Jakub Šťasta
15. Petr Šácha
46., 53. OG
11. 6. 14 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Pozdní sběr II 10. 4:4 (4:1)
Domácí se dostali rychle do vedení, ale svoji výhodu většího počtu hráčů nevyužili. Postupně začali nervóznět a soupeř toho využil a srovnal. Karel Erben, Daniel Peterka
Pneuservis-Bartoušek Pozdní sběr II
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Ondrej Spišiak vs Přemysl Vodička – Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
3., 3., 22. Jakub Jindra
9. Ondrej Spišiak
9., 47. Ondřej Štefančik
34. Pavel Okénka
43. Radek Pálenkáš
4. 6. 14 20:45 zzNOVOB Pozdní sběr II Kříženeček 9. 4:5 (3:4)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhrál šťastnější tým hostů. Kučera,Janda
Pozdní sběr II Kříženeček
Přemysl Vodička – Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Igor Pšurný, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Zdeněk Pícha – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Martin Vlasák
6. Pavel Okénka
9., 14., 41. Ondřej Štefančik
15., 42. Michal Hnát
17. Ladislav Kurucz
21. Adam Černý
22. Martin Vlasák
28. 5. 14 19:30 KBELY Strašnická šlechta Pozdní sběr II 8. 4:3 (2:0)
Pěkné a rychlé utkání. Vyhrálo mužstvo s větším štěstím. Jan Krtil, Jiří Sušický
Strašnická šlechta Pozdní sběr II
Alan Ilczyszyn – Jaroslav Beránek, Martin Janeček, Jakub Konečný, Martin Šindler, Karel Švec, Petr Sýkorovský vs Přemysl Vodička – Vilém Černý, Martin Hosnedl, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štika
15. Jakub Konečný
21., 46. Martin Šindler
47. Karel Švec
38. Vilém Černý
48., 58. Ondřej Štika
14. 5. 14 18:15 HOSTI Pozdní sběr II Bába FC 7. 6:0 (2:0)
Tomáš Kováč, Jiří Smitka
Pozdní sběr II Bába FC
Přemysl Vodička – Martin Hosnedl, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Ivo Cenek – Martin Brož, Radek Chaloupka, Václav First, Ondřej Husák, Tomáš Mertha, Jan Pavelka, Vojtěch Říha, Marek Starý, Kamil Stojaspal
26., 31. Ondřej Štika
28., 41., 47. Ondřej Štefančik
47. Martin Hosnedl
7. 5. 14 20:15 METE2 Betl K.F.K. B Pozdní sběr II 6. 4:2 (1:2)
Fialový tým předvedl technickou vyspělost, avšak v druhé půli jim docházely síly, čehož dobře využil soupeř dvěma góly. Jiří Neumann, Jakub Beránek
Betl K.F.K. B Pozdní sběr II
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Ondřej Štefančik – Vilém Černý, Radek Pálenkáš, Igor Pšurný, Ondřej Štika, Přemysl Vodička
11., 35. Tomáš Čedík
38. Jan Lutr
40. Martin Šaroun
8. Radek Pálenkáš
25. Ondřej Štika
23. 4. 14 17:30 zzZARUB Pozdní sběr II Vokra VV 5. 1:3 (1:1)
První půle byla velmi vyrovnaná. V té druhé byli lepší hosté, kteří vstřelili 2 branky a v klidu tak vyhráli 1:3.
Pozdní sběr II Vokra VV
Přemysl Vodička – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Tomáš Zunt – Jan Cikrt, Radek Činovec, Radek Kalenda, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Pavel Vodrážka
24. Ondřej Štefančik 24., 41. Tomáš Vejvoda
48. Radek Kalenda
16. 4. 14 18:00 ZAK Sean team A Pozdní sběr II 4. 3:2 (2:0)
První půle patřila jednoznačně domácím, kteří si vytvořili dvougólový náskok. Ve druhé půli se hostům podařilo vyrovnat a zdálo se, že utkání dospěje k zasloužené remíze, ale domácí dokázali 3 minuty před koncem rozhodnout utkání ve svůj prospěch.
Sean team A Pozdní sběr II
Robert Moretti – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol vs Přemysl Vodička – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, David Pertl, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
9., 15. Aleš Průša
57. Petr Šmigol
45. Ondřej Štika
51. Ondřej Štefančik
9. 4. 14 20:15 P3 Pozdní sběr II Rychlí hroši APK 3. 3:0 (2:0)
Velice kvalitní utkání z obou stran. Domácí byli fotbalovější a hladovější po vítězství. Hosté své šance neproměnili a tam zaslouženě prohráli. Smetana
Pozdní sběr II Rychlí hroši APK
Přemysl Vodička – Radomír Baršč, Vilém Černý, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Luboš Prosecký – Roman Balcárek, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
4. Radomír Baršč
25. Radek Pálenkáš
51. Vilém Černý
2. 4. 14 19:15 SCBEC Restaurace U Pecků B Pozdní sběr II 2. 6:0 k.
26. 3. 14 20:15 P3 Pozdní sběr II Reage boys 1. 5:4 (4:1)
Po urputném souboji zaslouženě vyhrál domácí tým. Martin Kubů, Vojtěch Mikel
Pozdní sběr II Reage boys
Přemysl Vodička – Radomír Baršč, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Pavel Sivák, Jan Šprachta, Radek Švejdar