Robert Moretti – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Zdeněk Blažek – Radek Chaloupka, Ondřej Husák, David Mally, Tomáš Mertha
11. 6. 14 19:00 METE2 Betl K.F.K. B Sean team A 10. 1:1 (1:1)
Remíza je pro obě mužstva spravedlivá. Hrálo se fair play.
Betl K.F.K. B Sean team A
Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Filip, Jan Lutr, Karel Matyasko, Michal Říčař, Martin Šaroun, Petr Wiesner vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
14. David Filip 13. Aleš Kratochvíl
4. 6. 14 18:15 zzZARUB Sean team A Vokra VV 9. 0:1 (0:0)
Utkání mělo nervózní průběh, ale hrál se poměrně slušný fotbal. O výsledku rozhodla pěkná akce hostů. Svoboda
Sean team A Vokra VV
Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Jiří Kadlec – Jan Cikrt, Radek Činovec, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda
57. Jan Cikrt
29. 5. 14 19:30 DEKAN VSK MFF UK Praha A Sean team A 8. 3:4 (1:1)
Utkání, kterému slušela remíza se rozhodlo v samém závěru ve prospěch Seanu. Paleček
VSK MFF UK Praha A Sean team A
Šimon Srp – Viktor Bobro, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Tomáš Marek, Jakub Šťasta vs Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
20., 55. Jakub Šťasta
57. Vratislav Fabián
30. Aleš Kratochvíl
44., 50. Radek Zubatý
59. Aleš Průša
14. 5. 14 19:30 LITVI Rychlí hroši APK Sean team A 7. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Peter Brťka, Michal Palkoska
Rychlí hroši APK Sean team A
vs Robert Moretti – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý
7. 5. 14 19:00 METE1 Sean team A Restaurace U Pecků B 6. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, zvítězil šťastnější tým. Kučera, Kristen
Sean team A Restaurace U Pecků B
Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Petr Novotný – Pavel Kopřivík, Jiří Kremláček, Petr Kubát, Vít Pecka, Martin Šádek, David Schneider, Karel Tureček, Pavel Vacek, Tomáš Vajnar
49. Radek Zubatý 40 Daniel Neuberg 43. Jiří Kremláček
54. Martin Šádek
52. Karel Tureček
23. 4. 14 19:15 zzDOLME Reage boys Sean team A 5. 3:5 (2:3)
Poklidné utkání, ve kterém zaslouženě vyhráli hostující tým, který byl technicky a takticky vyspělejší než soupeř.
Reage boys Sean team A
Ondřej Pavlíček – Daniel Čermák, Michal Jareš, Dalibor Mička, Richard Onile - Ere Adekeye, Pavel Pech, Pavel Vašíček vs Lukáš Chmelíček – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
27., 37. Dalibor Mička
28. Daniel Čermák
2. OG
8., 34. Tomáš Klusáček
19. Radek Zubatý
54. Daniel Neuberg
16. 4. 14 18:00 ZAK Sean team A Pozdní sběr II 4. 3:2 (2:0)
První půle patřila jednoznačně domácím, kteří si vytvořili dvougólový náskok. Ve druhé půli se hostům podařilo vyrovnat a zdálo se, že utkání dospěje k zasloužené remíze, ale domácí dokázali 3 minuty před koncem rozhodnout utkání ve svůj prospěch.
Sean team A Pozdní sběr II
Robert Moretti – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol vs Přemysl Vodička – Radomír Baršč, Vilém Černý, Martin Hosnedl, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, David Pertl, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika
9., 15. Aleš Průša
57. Petr Šmigol
45. Ondřej Štika
51. Ondřej Štefančik
9. 4. 14 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Sean team A 3. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém doslova zářil hostující brankář, jelikož nebýt jeho, tak by se hosté u výhry určitě neradovali. Klail
Pneuservis-Bartoušek Sean team A
Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček, Alexandr Šmejkal, Tomas Vila Amores vs Lukáš Chmelíček – Aleš Kratochvíl, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
8. Aleš Průša
24. Radek Zubatý
2. 4. 14 20:45 zzNOVOB Sean team A Kříženeček 2. 5:2 (2:1)
V poklidném utkání zvítězili fotbalovější domácí. Husák
Sean team A Kříženeček
Robert Moretti – Daniel Neuberg, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Karel Černý – Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Josef Jetýlek, Ladislav Kurucz, Marek Nečas, Jan Niessner, Jiří Panocha, Rudolf Stein, Martin Vlasák
12. Aleš Průša
29., 40. Radek Zubatý
42., 59. Petr Šmigol
20. Jan Niessner
54. Adam Černý
26. 3. 14 19:15 zzDOLME Strašnická šlechta Sean team A 1. 1:2 (1:0)
Vyrovnané a pohledné utkání hodné čtvrté ligy. Domácí byli lepší v prvním poločase, soupeř zabral až ve druhém a otočil stav utkání.