Po 7.4.14 19:00 METE1 Celtic THK Ujde to 1980 SK   (HL3A)
Po 7.4.14 20:15 METE1 Estudiantes VET B Slawoj Břevnov   (VL3A)
St 7.5.14 18:30 HRAB3 Čelzí Hells Bells 1.FC   (HL7E)
St 7.5.14 19:45 HRAB3 Dynamo R.U.M. B El Barto   (HL8F)
Čt 19.6.14 19:00 ZAK Městská policie K.T.S. FC   (HL3C)
Čt 19.6.14 20:15 ZAK Šachta UK Fugas CF A   (HL5E)

24. 6. 14 19:00 P1 Orosený Paragraf Bandidoz 11. 3:1 (1:0)
Po prvním poločase to vypadalo na moře gólů v síti domácích, ale ti se jako první ujali vedení a díky skvělému brankáři a poctivé obraně dovedli zápas do vítězného konce. Smetana
Orosený Paragraf Bandidoz
Aleš Gola – Aleš Blahut, Pavel Bret, Zdeněk Dítě, Martin Kouba, Ivo Kratěna, Tomáš Probst vs Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek
20. Tomáš Probst
36. Aleš Blahut
57. Pavel Bret
44. Jan Jeřábek
9. 6. 14 20:15 MOTO2 Bandidoz Spořilov Represent 10. 2:2 (2:2)
Rozhodčí se nedostavil.
Bandidoz Spořilov Represent
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Pavel Vystrčko – Martin Bulvas, Jan Fyrbach, Jan Hladík, Lukáš Hrdý, Jakub Nový, Jiří Svatoš, Marek Voženílek
2. Jan Dřízhal
28. Michal Šedivý
6., 26. Lukáš Hrdý
3. 6. 14 19:30 MIKU4 Paráda Bandidoz 9. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání po všech stránkách, z obou stran bojovné. Stránský
Paráda Bandidoz
Martin Mottl – Pavel Kural, Ondřej Losos, Filip Škeřík, Martin Švehla, Karel Táborský, Zbyšek Tržil, David Vaško, Petr Vorlíček vs Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, Jan Voříšek
29. Karel Táborský 24. Tomáš Vachek 32. Luděk Friedl
27. 5. 14 20:45 MIKU4 Bandidoz Serval KPKS 8. 2:3 (2:1)
Vyrovnaný zápas, mnoho nepřesných přihrávek, málo kombinace. Lubomír Velčovský
Bandidoz Serval KPKS
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, Jan Voříšek vs Miroslav Lauš – Jiří Anděl, Petr Bakos, Martin Daněček, Josef Řebíček, Jakub Vítek
4. Jan Dřízhal
25. Jaroslav Jakubec
11., 38. Petr Bakos
56. Josef Řebíček
20. 5. 14 19:15 zzSTRE Greenhorns FC Bandidoz 7. 1:3 (0:3)
Hostům patřil první poločas, domácím zase druhá půle, ale více než na snížení to nestačilo. Tomáš Rosenberger, Otakar Duben
Greenhorns FC Bandidoz
Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Jan Hněvkovský, Vojtěch Kšírl, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Michael Uerikua, Jiří Zeman vs Ondřej Zahradník – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek
35. Jakub Melezínek 6., 24. Jan Dřízhal
22. Michal Šedivý
18. František Vógl
6. 5. 14 20:45 MIKU3 Bandidoz Pivní pohoda AC 6. 1:3 (0:1)
Hosté byli celý zápas nebezpečnější, zaslouženě vyhráli a i jedinou branku si museli vstřelit sami. Šťástka
Bandidoz Pivní pohoda AC
Ondřej Zahradník – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek vs Michal Pastorek – Radek Dvořáček, Mariusz Gongola, Ondřej Kolisko, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Jan Říha
47. OG 27., 37. Ondřej Kolisko
55. Jan Říha
51. Radek Dvořáček
29. 4. 14 19:15 zzDOLME England United FC Bandidoz 5. 2:4 (1:3)
Přestože Bandidoz hráli v poli ve čtyřech, tak měli dobrou obranu a z brejků dávali branky. Ke konci jim pak nastoupil 5. hráč do pole a vítězství udrželi. Stránský
England United FC Bandidoz
Michal Nemček – Libor Bečvář, David Havlíček, Michal Lampír, Vladimir Molodchenko, Martin Vokál, Pavel Zahradníček vs Ondřej Zahradník – Jaroslav Jakubec, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek
30. Libor Bečvář
32. Pavel Zahradníček
14., 46. Tomáš Vachek
21. Jaroslav Jakubec
24. František Vógl
22. 4. 14 19:00 P1 Bandidoz Modrá vopice TJ 4. 0:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, vítězný tým rozhodl v polovině druhé půle dvěma góly během tří minut. Férově hraný zápas, téměř bez jediného faulu. Michal Černoch, Jiří Kühnel
Bandidoz Modrá vopice TJ
Ondřej Zahradník – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Marek Jaroš, Michal Krpálek, Jiří Kubelka, Daniel Navrátil, Petr Šilhánek, David Surowiecki
45. Jiří Kubelka
48. Michal Krpálek
15. 4. 14 20:30 SCBEC Válcovny plechu MS FC Bandidoz 3. 3:1 (0:1)
Bojovné, rychlé a zajimavé utkání ve kterém Bandidoz vedlo téměř až do konce. V samém závěru však trochu šťastně V.P. obrátili výsledek ve svůj prospěch. Svoboda, Kocman
Válcovny plechu MS FC Bandidoz
Daniel Šenekl – Pavel Abrahám, Petr Adámek, Ondřej Dofek, Radek Holeček, Matěj Lhoťan, Miroslav Mareček, Jan Štěpánek, Josef Štěpánek vs Ondřej Zahradník – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Jan Voříšek
54. Jan Štěpánek
55. Petr Adámek
60. Ondřej Dofek
7. Jan Voříšek
1. 4. 14 19:45 HRAB1 Bandidoz Namo FC 2. 1:2 (1:2)
Průměrné utkání bez hezčích fotbalových momentů. Jan Kříha, Jakub Kovařík
Bandidoz Namo FC
Ondřej Zahradník – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek vs Jan Kneissl – Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Michael Jakubův, Petr Jiras, Miroslav Krpata, Ondřej Krpata, Pavel Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák, Petr Zazvonil
13. Jan Dřízhal 2., 9. Ondřej Krpata
25. 3. 14 19:30 HOSTI D.G.Team Bandidoz 1. 3:2 (2:1)
Výborné utkání, obě mužstva perfektní, ale těch pár šancí využilo jenom domácí mužstvo. Remízové utkání ale rozhlodla branka na 3:2 ve 42.minutě.