Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 24.6.14 | 19:00 | MOTO2 | Serval KPKS Válcovny plechu MS FC | 11. | 9:1 |
Út 10.6.14 | 20:15 | P2 | Válcovny plechu MS FC Pivní pohoda AC | 10. | 5:4 |
Út 3.6.14 | 19:00 | P1 | Modrá vopice TJ Válcovny plechu MS FC | 9. | 3:4 |
St 28.5.14 | 20:30 | SCBEC | Válcovny plechu MS FC Namo FC | 8. | 1:0 |
Út 20.5.14 | 20:30 | zzSTRE | Orosený Paragraf Válcovny plechu MS FC | 7. | 1:2 |
Út 6.5.14 | 18:30 | HRAB2 | Válcovny plechu MS FC Paráda | 6. | 2:4 |
Út 29.4.14 | 20:15 | STOD | Greenhorns FC Válcovny plechu MS FC | 5. | 3:1 |
St 23.4.14 | 19:15 | STER3 | Válcovny plechu MS FC England United FC | 4. | 3:2 |
Út 15.4.14 | 20:30 | SCBEC | Válcovny plechu MS FC Bandidoz | 3. | 3:1 |
Út 1.4.14 | 19:30 | HOSTI | D.G.Team Válcovny plechu MS FC | 2. | 4:2 |
Út 25.3.14 | 20:15 | P1 | Válcovny plechu MS FC Spořilov Represent | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Serval KPKS | 11 | 11 | 0 | 0 | 54:16 | 22 |
2. | Spořilov Represent | 11 | 6 | 3 | 2 | 38:26 | 15 |
3. | Válcovny plechu MS FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 26:33 | 13 |
4. | England United FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:30 | 11 |
5. | Greenhorns FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:23 | 10 |
6. | Modrá vopice TJ | 11 | 4 | 2 | 5 | 20:23 | 10 |
7. | Orosený Paragraf | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:32 | 10 |
8. | Paráda | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:44 | 10 |
9. | Pivní pohoda AC | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:34 | 9 |
10. | D.G.Team | 11 | 3 | 2 | 6 | 20:26 | 8 |
11. | Namo FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 17:24 | 8 |
12. | Bandidoz | 11 | 2 | 2 | 7 | 18:25 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 27.3.14 | 18:00 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Stará Garda SUP (SVL3C) |
Čt 27.3.14 | 19:15 | ZAK | K.F.C. FC VET Metro AFK VET (VL4D) |
Čt 27.3.14 | 20:30 | ZAK | ALT 1.AK Žalud United 1.PC (HL6E) |
St 2.4.14 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC J.R.Club B (HL6E) |
St 2.4.14 | 19:15 | ZAK | Ferri FC GFC Regent A (HL3B) |
St 2.4.14 | 20:30 | ZAK | M - Bubo A Hlavonožci na niti FC (HL5D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Abrahám Pavel | 10 | 1 |
Adámek Petr | 10 | 6 |
Dofek Ondřej | 7 | 2 |
Geyer Roman | 6 | 3 |
Holeček Radek | 11 | 0 |
Holeček Zdeněk | 8 | 1 |
Lhoťan Matěj | 11 | 1 |
Mareček Miroslav | 10 | 2 |
Paluska Matěj | 7 | 2 |
Petrtýl Jaromír | 2 | 0 |
Šenekl Daniel | 9 | 0 |
Štěpánek Jan | 11 | 6 |
Štěpánek Josef | 11 | 1 |