8. Strakonická 2007 1.FC 11 4 2 5 35:34 10

Po 7.4.14 18:15 MIKU3 Cormoran FC Batalion Vinohrady FC   (VL4A)
Po 7.4.14 19:30 MIKU3 Orange Predators B V.S.P.S.V.S.   (HL8A)
Po 7.4.14 20:45 MIKU3 Pražská legie 2000 Lucián FC B   (HL5B)
Út 29.4.14 19:30 TEMPO Dirty Bastards Praga Calcio CC   (HL6C)
Út 29.4.14 20:45 TEMPO Friends Prague Tycho de Brahe FC A   (HL5C)

18. 6. 14 18:30 HRAB3 Rudý teror Dynamo R.U.M. B 11. 2:2 (0:1)
Kvalitní utkání, ve kterém bylo vidět pohledné akce. Dynamo bylo vždy o gól vpřed, ale šance nedokázaly zúročit v góly. Soupeř dokázal ze spousty šancí skórovat až 7 minut před koncem. Závěrečný roh pak rozhodl o spravedlivé remíze. Michal Kavan, Martin Janyš
Rudý teror Dynamo R.U.M. B
Milan Lebeda – Petr Böhm, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Václav Lidický vs Jiří Rus – Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Martin Stričko, Radek Šulc
53., 60. Milan Felix 9., 44. Jan Nemeš
4. 6. 14 19:30 MIKU4 Dynamo R.U.M. B Playboy team AC 10. 1:0 (0:0)
Utkání rozhodl takový odražený balon, který brankář asi měl mít, ale ten mu spadl do brány a domácí šťastně vyhráli 1:0. Martin Hošek
Dynamo R.U.M. B Playboy team AC
Jiří Rus – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Martin Stričko, Radek Šulc vs Arylson Caetano – Matěj Čeljuska, Pavel Hrstka, Pavel Kakačka, Dan Presler, David Presler, František Pytela, Ivo Uhlík
32. Vojtěch Lysý
28. 5. 14 20:30 STER3 Omlékované Sojky Dynamo R.U.M. B 9. 6:1 (2:1)
Bojovné běhavé utkání mladých týmů po zásluze vyhráli domácí. Plucar
Omlékované Sojky Dynamo R.U.M. B
Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Adam Boško, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner vs Jiří Rus – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Martin Stričko, Radek Šulc
2., 46. David Verner
14. Marek Verner
38. Martin Bartůněk
55. OG
57. Matěj Marek
8. Vojtěch Lysý
21. 5. 14 19:00 METE1 Dynamo R.U.M. B Kovárna PC 8. 1:2 (1:1)
První půle byla velmi vyrovnaná, do té druhé se šlo za stavu 1:1. Rozhodující branka padla ve 46´do sítě domácích z kopačky kapitána Kovárny.
Dynamo R.U.M. B Kovárna PC
Radek Šulc – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Jiří Rus, Martin Stričko vs Petr Košata – Libor Adamec, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka
30. Jan Nemeš 10. Michael Košata
46. Patrik Pleštil
14. 5. 14 20:00 ARIT GFC Dynamo R.U.M. B 7. 1:6 (1:3)
První půle byla celkem vyrovnaná, ve druhé půli hosté naprosto dominantní a zcela zaslouženě vyhráli. Paleček
GFC Dynamo R.U.M. B
Rudolf Albrecht – Michal Husák, Jaromír Kosík, Lukáš Lebr, Jan Šída, Jiří Sládek vs Radek Šulc – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Jiří Rus, Martin Stričko
8. Michal Husák 15. Jakub Městka
25. Tomáš Materna
29. Tomáš Křížek
41. Lukáš Kloubek
42. Martin Stričko
45. Jan Nemeš
7. 5. 14 19:45 HRAB3 Dynamo R.U.M. B El Barto 6. 5:0 (2:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Husák
Dynamo R.U.M. B El Barto
Jiří Rus – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Tomáš Materna, Jakub Městka, Jan Nemeš, Martin Stričko, Radek Šulc vs Patrik Janda – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Alen Gavranovič, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Moravec, Christian Müller, Marek Pelán
14. Lukáš Kloubek
26., 43. Tomáš Materna
41. Martin Stričko
53. OG
30. 4. 14 18:30 HRAB2 Dynamo R.U.M. B The Hamptons 5. 2:3 (0:2)
Hosté vyhráli první poločas 2:0, poté ale polevili a dali soupeři šanci na vyrovnání, ale na to už nedošlo. Husák
Dynamo R.U.M. B The Hamptons
Radek Šulc – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Jiří Rus, Martin Stričko vs Jakub Stejskal – Dan Lapáček, Vojtěch Liška, Tomáš Patočka, Jiří Petržílka, Ondřej Sejk, Jiří Svoboda, Jan Vedlich
36., 40. Jan Nemeš 24., 27. Tomáš Patočka
37. Jan Vedlich
23. 4. 14 19:30 MIKU3 Demínka B Dynamo R.U.M. B 4. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Zasloužená remíza. Kučera, Olmr
Demínka B Dynamo R.U.M. B
Petr Poláček – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Štěpán Švarc, Jan Zalabák vs Radek Šulc – Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Jiří Rus, Martin Stričko
59. Štěpán Švarc 26. Tomáš Křížek
16. 4. 14 18:00 zzDOLME Dynamo R.U.M. B AC SK Viktoria 1905 3. 6:1 (3:0)
Dynamo mělo herní převahu. Viktoria se snažila, ale mnoho šancí si nevytvořila. Radoslav Janoštiak, Vladimír Šišma
Dynamo R.U.M. B AC SK Viktoria 1905
Radek Šulc – Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Jiří Rus, Martin Stričko vs Jan Gruber – Ladislav Beneš, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Jan Matějka, Dušan Radovanovič, Lukáš Veselý
3., 13., 20., 39. Jan Nemeš
33., 41. Lukáš Kloubek
60. Miroslav Fér
1. 4. 14 19:30 CESMI Strakonická 2007 1.FC Dynamo R.U.M. B 2. 2:4 (2:1)
Strakonická po lepším 1.pol. odpadla a nechala Dynamo zápas otočit. Za zmínku stojí i několik nevyužitých jasných šancí Strakonické včetně 4 tyčí. Miroslav Rajchart, Marek Mašita