Po 14.4.14 18:15 HOSTI Yellow Dildos A Legends are back   (HL6A)
Po 14.4.14 19:30 HOSTI Lucián FC B Farkáň 92 1.FC   (HL5B)
Po 14.4.14 20:45 HOSTI Pradox 1.FC Green shock FC   (HL7B)
Út 27.5.14 18:15 MIKU2 Inter 2011 Rokoska VET B   (VL1A)
Út 27.5.14 19:30 MIKU2 Slamník I.USP Alkohol Tea FC   (HL5C)
Út 27.5.14 20:45 MIKU2 TBC Lachtan A A.G.Č.V.   (HL5C)

16. 6. 14 19:30 DEKAN Bílý lev CF VET Drink SOS VET 11. 3:8 (2:2)
Bojovné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost hráčů hostujícího týmu. Michael Kalous
Bílý lev CF VET Drink SOS VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Martin Urbanec, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Petr Licek, Libor Plíhal, Zbyněk Škvor, Petr Svoboda, Václav Venclík
54. OG
3. 6. 14 19:30 KBELY Dřeváci Bílý lev CF VET 10. 2:1 (0:0)
Domácí v poslední minutě ztratili výhru, ale pak v poslední vteřině ji získali zpět.
Dřeváci Bílý lev CF VET
Petr Velebný – Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Jan Falc, Jaroslav Kapička, Roman Víšek, Milan Žák vs Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Milan Krejčí, David Ploc, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal
49. Milan Žák
60. Zdeněk Chocholouš
60. Martin Urbanec 53. Petr Šulc
26. 5. 14 18:15 HANSP Bílý lev CF VET Flamengo CR VET 9. 3:7 (2:2)
1.půle vyrovnaná, ve 2.půli už hrálo jen Flamengo a vysoko vyhrálo. Hošek, Plucar
Bílý lev CF VET Flamengo CR VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Pavel Vrba, David Zábranský
8., 26. Jaroslav Navrátil
59. Zdeněk Dražík
14., 37., 46. David Zábranský
17., 38., 44. Miroslav Dvořák
58. Pavel Vrba
20. 5. 14 19:45 HRAB2 Slawoj Břevnov Bílý lev CF VET 8. 5:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Slawoj Břevnov Bílý lev CF VET
Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, Jan Jiroušek, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň vs Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Milan Krejčí, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jiří Zach, Michal Žoha
13. Tomáš Ouřada
38. Václav Rod
41. Petr Frýba
47. Radek Fál
50. Jaroslav Šamánek
54. Tomáš Dobrý
12. 5. 14 18:00 ZAK Bílý lev CF VET Starci na chmelu A 7. 3:0 (1:0)
Utkání rozhodlo to že domácí měli v týmu o jednoho fotbalistu více než hosté. Oldřich Štecha, Július Šaróka
Bílý lev CF VET Starci na chmelu A
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jiří Zach, Michal Žoha vs Pavel Procházka – Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Miroslav Němec, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
22. Jan Salava
35. Jiří Zach
51. David Ploc
5. 5. 14 20:15 METE1 Veteráni Ďáblice Bílý lev CF VET 6. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Adam Mayer, Tomáš Nulíček
Veteráni Ďáblice Bílý lev CF VET
Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Jan Kaňka, Filip Kazda, Miroslav Muška, Jiří Pelich, Jiří Vokoun vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jan Salava, Petr Šulc, Jiří Zach, Jan Zavázal, Michal Žoha
25. Jan Kaňka
49. Jan Hruška
6. Miloslav Anděl
57. Zdeněk Dražík
28. 4. 14 19:00 MOTO1 Věčná žízeň FC VET Bílý lev CF VET 5. 0:11 (0:3)
Hráči Věčné žízně ohrozily golmana bílého lva pouze výkopy od brány. Zápas byl jednoznačný. Jambor, Hladík
Věčná žízeň FC VET Bílý lev CF VET
Tomáš Foferka – Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Jan Zdich vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jiří Zach, Michal Žoha
12., 17., 36., 37., 49., 58. Jiří Zach
29., 48. Michal Žoha
33., 38. Miloslav Anděl
57. Jaroslav Navrátil
15. 4. 14 19:45 HRAB2 Bílý lev CF VET Pankráckej válec 4. 0:0 (0:0)
Super utkání hrané nahoru dolu. Remíza je spravedlivá. Václav Kovařík
Bílý lev CF VET Pankráckej válec
Michal VodičkaMiloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Petr Šulc, Jiří Zach, Michal Žoha vs Jan Regent – Tomáš Doležal, Jaroslav Hájek, Miroslav Petržilka, Jan Pospíšil, Jan Přibyl, Marek Radimský, Miloslav Smetana
43 David Ploc
7. 4. 14 19:30 LITVI MSG Bílý lev CF VET 3. 3:2 (0:1)
Bílý lev měl ze začátku převahu, jednogólový náskok však nedokázal navýšit. Soupeř se v druhé půli vzchopil a díky třem gólům těsně zvítězil. Hladík, Čapla M.
MSG Bílý lev CF VET
Norbert Rúček – Vladimír Bělonohý, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jiří Zach, Jan Zavázal, Michal Žoha
35. Tomáš Linhart
48. Vladimír Bělonohý
55. David Kantor
8. Michal Žoha
46. David Ploc
31. 3. 14 18:15 DEKAN Bílý lev CF VET Socra AFK Karlín FC VET 2. 1:4 (0:1)
Pohledné utkání s hodně šancemi. Vítězný tým dokázal proměnit více svých šancí. Jakub Melezínek, Jakub Kšírl
Bílý lev CF VET Socra AFK Karlín FC VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jiří Zach, Jan Zavázal vs Tomáš Katz – Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser, Pavel Kubálek, Stanislav Mařík, Tomáš Stančík, Vilém Ungermann, Jiří Zajíc
47. David Ploc 10. Václav Kaiser
38. Jiří Zajíc
41. Vilém Ungermann
50. Tomáš Stančík
24. 3. 14 20:15 METE1 Estudiantes VET B Bílý lev CF VET 1. 2:0 (1:0)
Domácí vstřelili gól už v 1.minutě utkání. Vedení nepustili a zaslouženě vyhráli. Voldán, Čapla