Po 14.4.14 18:00 ZAK Santovi Sobi Erectico TBC   (HL5A)
Po 14.4.14 19:15 ZAK Dřevosprint SC Javorák   (VL2A)
Po 14.4.14 20:30 ZAK Barclays Blaženka spiders   (HL6A)
Po 12.5.14 18:00 ZAK Bílý lev CF VET Starci na chmelu A   (VL3A)
Po 12.5.14 19:15 ZAK Dynamo R.U.M. A Blaženka spiders   (HL6A)
Po 12.5.14 20:30 ZAK Hoblina Jižák FC Barclays   (HL6A)

25. 6. 14 18:15 MIKU4 PRKA ALT 1.AK 11. 3:3 (3:1)
Zápas ve kterém v 1.půli hráli a goly dávali hráči domácích a ve 2.půli zas soupeř. Kyjak, Čapla
PRKA ALT 1.AK
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Pavel Jahoda, Richard Mareš, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Michal Vítek – Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
2. Richard Mareš
13. Pavel Jahoda
15. Maciej Jerzy Dec
21., 56. Jiří Bejček
37. Michal Čejka
12. 6. 14 20:30 ZAK ALT 1.AK Tuscarora 03 10. 0:6 (0:0)
Skvělá obrana Altu se rozpadla s prvním gólem a potom padal jeden gól za druhým. Zasloužená výhra hostů. Milan Cibík, Otomar Sláma
ALT 1.AK Tuscarora 03
Michal Peikert – Martin Bauer, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Marek Farda – Martin Kočárek, Tomáš Már, Lukáš Perský, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
42., 59. Vladimír Pilipenko
45., 47. Slávek Rummel
50. Lukáš Perský
52. Tomáš Már
5. 6. 14 20:30 ZAK South Stars ALT 1.AK 9. 1:5 (1:4)
Bojovné utkání, v němž hráči týmu 1.AK ALT rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase. Trnka
South Stars ALT 1.AK
Petr Vejvoda – Miroslav Charvát, Lukáš Formánek, Miloslav Hrdlička, Josef Maršík, Michal Sojka, Jan Zdráhal vs Michal Peikert – Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
17. Miloslav Hrdlička 5. Petr Höfner
6. Jiří Bejček
13. Oldřich Štecha
19., 59. Michal Čejka
22. 5. 14 20:30 ZAK ALT 1.AK Dynamo Prak 8. 5:1 (3:0)
AK Alt měl v prvním poločase převahu. Ve druhém poločase se brankou Kočika Dynamo Prak dostalo do hry, na obrat to ale nestačilo.
ALT 1.AK Dynamo Prak
Michal Peikert – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Jan Říha – Miroslav Andrejsek, Peter Hankovský, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Michal Vajčner
18., 30., 48. Miroslav Bílek
24. Oldřich Štecha
58. Jiří Bejček
40. Tomáš Kočik
15. 5. 14 20:30 ZAK J.R.Club B ALT 1.AK 7. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Dufek
J.R.Club B ALT 1.AK
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
26. Petr Nedvěd 43. Petr Höfner
8. 5. 14 20:30 ZAK ALT 1.AK HNK Praha FC 6. 1:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, klidný průběh. Boubín, Vojtěch
ALT 1.AK HNK Praha FC
Michal VítekMartin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Michal Peikert, Július Šaróka, Oldřich Štecha vs Martin Šik – Jakub Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Josef Jonáš, Jan Oborský, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
53. Oldřich Štecha 8., 26. Jakub Felgr 20. Martin Šik
24. 4. 14 20:30 ZAK ALT 1.AK Borcibalona FC B 4. 5:1 (5:0)
Bojovné utkání, 1. půli výborná úroveň. Ve 2. poločase ALT bránil vítězství. Hráčům Borcibalony výborně technický ALT vyčinil ve formě proměňování šancí. Jan Hruška, Aleš Vrana
ALT 1.AK Borcibalona FC B
Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Ondřej Pecha – Lukáš Hora, Petr Máša, Erik Novák, Robert Šafář, Vadym Starynskyy, Lukáš Tesař, Patrik Veselý
8., 21. Oldřich Štecha
20. Jiří Bejček
29., 30. Miroslav Bílek
46. Lukáš Hora
17. 4. 14 20:30 ZAK Blšany FK ALT 1.AK 3. 4:1 (1:1)
Zápas hraný v dobrém tempu. Blšany byly dobře technicky vybaveny, a tak zaslouženě zvítězily. Stanislav Pata, Josef Lukáš
Blšany FK ALT 1.AK
Martin Ferčák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Jan Ležák, Jiří Lipár, Tomáš Novák, Vít Sádecký vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
10., 43., 59. Lukáš Kalenda
45. Jan Ležák
30. Oldřich Štecha
10. 4. 14 20:30 ZAK Fešáci ve vatě ALT 1.AK 5. 4:1 (0:0)
Bojovné utkání, ve kterém o výsledku rozhodl větší počet hráčů na střídačce. Ivo Bronec, Pavel Skála
Fešáci ve vatě ALT 1.AK
Vladimír Hronek – Petr Bittmann, Jiří Chrdle, Lukáš Fadrhons, Ondřej Hertl, Erik Hoffmann, Michal Hora, Jakub Klucký, Jan Mikl, Jakub Troníček vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
37., 40., 60. Jiří Chrdle
50. Jakub Troníček
3 Ondřej Hertl 51. Jiří Bejček
3. 4. 14 20:30 ZAK ALT 1.AK Shooters Morava FC 2. 2:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, hosté i přes závěrečný tlak vyrovnat nestihli. Kučera
ALT 1.AK Shooters Morava FC
Martin Bauer – Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Petr Höfner, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha, Michal Vítek vs Richard Netopil – Martin Bartek, Jaroslav Chmelař, Antonín Hráček, Miroslav Husařík, Pavel Kubiš, Tomáš Mahdal, Miroslav Mrákota, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Tomáš Tetur, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Tomáš Vitásek
3. Petr Höfner
45. Lukáš Špaček
27. 3. 14 20:30 ZAK ALT 1.AK Žalud United 1.PC 1. 2:2 (0:1)
Žaludy doplatily na malou docházku a v závěru už jim docházela fyzička. Pavel Abrahám, Jaromír Petrtýl
ALT 1.AK Žalud United 1.PC
Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha vs Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Jan Šobr