St 26.3.14 17:00 HANSP Žabí hlen Suchá dáseň AC   (HL7D)
St 26.3.14 18:15 HANSP HNK Praha FC J.R.Club B   (HL6E)
St 26.3.14 19:30 HANSP Credit Praha FC Pendula Bona AC   (HL6D)
Út 1.4.14 18:15 zzNOVOB FC 1869 South Rise Again FC   (HL7C)
Út 1.4.14 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Saens 1.FC A   (HL2A)
Út 1.4.14 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Žabí hlen   (HL7D)

23. 6. 14 19:00 MOTO3 Santovi Sobi Kbelské vosy A 11. 6:2 (3:1)
Pohledné utkání odehrané s minimem faulů. Sobi předvedli taktický výkon, za který oslavili vítězství. Rajniš J., Symon
Santovi Sobi Kbelské vosy A
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs David Cabák – Pavel Čermák, Martin Dolejš, Marek Drabina, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Jaroslav Souček
17., 54. Tomáš Švec
27. Adam Houda
29., 46. David Švertšal
57. Lukáš Cimr
15., 31. Daniel Kocourek
9. 6. 14 20:30 STER1 Bronx KKK A Santovi Sobi 10. 5:1 (1:1)
Na úvodní trefu Bronxu dokázali Sobi odpovědět vyrovnáním a tento stav vydržel po zbytek první půle. Ve 2. poločase však Bronx přidal na obrátkách a čtyřmi góly Sobům odskočil. Minutu před koncem ještě potrestal chybu v rozehrávce Švec a snížil na konečných 5:2. Jambor
Bronx KKK A Santovi Sobi
Pavel Zemánek – Roman Čakurda, Petr Dixa, Daniel Hlubuček, Lukáš Kencl, Tomáš Klofát, Jakub Moulík, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Martin Žižkovský vs Michal Nýč – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Tomáš Švec, David Švertšal
5., 46. Jakub Moulík
37. Michal Radotínský
53., 57. Petr Dixa
13. Adam Houda
59. Tomáš Švec
2. 6. 14 19:30 MIKU3 R.I.P. A Santovi Sobi 9. 9:1 (4:0)
Domácí ovládli zápas. Gól Švertšala už nic podstatného nezměnil. Jakub Halamka, Karel Hrubeš
R.I.P. A Santovi Sobi
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Viktor Lada, Jan Linhart, Petr Nosálek, Michal Špíšek vs Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Adam Houda, Marek Nýč, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal
21., 29., 32. Petr Nosálek
25., 34., 58. Viktor Lada
30., 54. David Gabriel
57. Tomáš Bím
48. David Švertšal
28. 5. 14 20:30 ZAK Santovi Sobi Demoliční četa 8. 5:3 (2:3)
Utkání dobré úrovně, hráči týmu Demoliční četa v poločase vedli, soupeř však vývoj zápasu otočil. Trnka
Santovi Sobi Demoliční četa
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec vs Tomáš VenclJaroslav Dobrý, Miroslav Kerbl, Pavel Kerbl, Jan Kryštof, Oldřich Pastyřík, Michal Sofron, Zdeněk Trajer, Robert Žemlička
2. OG
19., 51. Martin Sekáč
43., 57. Tomáš Švec
10., 20. Jaroslav Dobrý
27. Jan Kryštof
21. 5. 14 20:15 P3 Cvrčci FC Santovi Sobi 7. 3:1 (0:0)
Po bezbrankové první půli se nejdříve do vedení dostali domácí, ale za deset minut hosté vyrovnali. O svém vítězství rozhodli Cvrčci v posledních deseti minutách.
Cvrčci FC Santovi Sobi
Tomáš Růžička – Jiří Fait, Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko vs David Švertšal – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec
35. Marek Fojtů
51., 60. Jan Goll
45. Adam Houda
7. 5. 14 19:00 P1 Santovi Sobi Mystique Dynamo CF 6. 1:6 (0:4)
První půle byla vyrovnaná, hosté ale dokázali přesněji zakončovat. V druhém poločase se Sobům zranil hráč a dohrávali ve čtyřech, přesto dokázali skórovat. Dynamo už ale nic víc nepovolilo a zápas v klidu dovedlo k vítězství. Tadeáš Pešek, Ondřej Mazura
Santovi Sobi Mystique Dynamo CF
David Švertšal – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec vs Zdeněk Půta – Martin Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Ladislav Nový
43. Prokop Houda 10., 25. Ladislav Nový
19., 44. Jan Lenz
28. Jakub Mlejnek
55. Jakub Burian
30. 4. 14 18:15 DEKAN STS Chvojkovice - Brod Santovi Sobi 5. 3:2 (0:0)
Domácí hráli moc pěkný fotbal s návyky z futsalu, ovšem celé utkání tahali za kratší konec po dvou úspěšně zakončených akcích hostí. O výhře rozhodl kapitán domácích v úplném závěru utkání.
STS Chvojkovice - Brod Santovi Sobi
Robert Kapek – Tomáš Barták, Jakub Hrubeš, Michal Kolářík, Michal Opravil, Lukáš Trš, Jan Váňa vs Tomáš Švec – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Michal Nýč, Martin Sekáč, David Švertšal
51. Tomáš Barták
59. Michal Opravil
60. Jan Váňa
34. Lukáš Cimr
55. Martin Sekáč
14. 4. 14 18:00 ZAK Santovi Sobi Erectico TBC 4. 3:1 (2:1)
Vyrovnané utkání. Domácí vyhráli díky lepšímu využití šancí. Július Šaróka, Oldřich Štecha
Santovi Sobi Erectico TBC
Marek Nýč – Lukáš Garreis, Adam Houda, Prokop Houda, Michal Nýč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, Pavel Kozdera, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
1. David Švertšal
5. Tomáš Švec
60. Adam Houda
24. Pavel Jindra
7. 4. 14 19:15 STER2 Saens 1.FC C Santovi Sobi 3. 2:2 (1:0)
Pěkný zápas s vyrovnaným průběhem, takže tomu odpovídá i skóre. Závora, Drahokoupil
Saens 1.FC C Santovi Sobi
Pavel Smetana – Pavel Holaj, Daniel Novotný, Ondřej Šinágl, Filip Smetana, Lukáš Svoboda, Miroslav Trojan, Roman Váňa vs Michal Nýč – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal
9., 34. Filip Smetana 35. Adam Houda
39. David Švertšal
31. 3. 14 18:00 ZAK Santovi Sobi Pekárny United FC 2. 3:6 (3:1)
Velmi kvalitní utkání. Obě mužstva předvedla hodně fotbalovosti, bohužel pro domácí, kteří ho předvedli méně a proto také hosty nedokázali porazit a hosté tak zaslouženě vyhráli 3:6.
Santovi Sobi Pekárny United FC
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Adam Houda, Prokop Houda, Michal Nýč, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal vs Petr Slabý – Tomáš Konya, Martin Kosík, Petr Morávek, Tomáš Nytra, David Šturma, Petr Švanda, Jan Yousif