Po 26.5.14 18:15 BECH Kulišáci CF VET Javorák   (VL2A)
Po 26.5.14 19:30 BECH Kikina bar 1.FC VET Premiéra TV   (VL2A)
Po 26.5.14 20:45 BECH Admira 97 Pod parou   (HL8B)
Út 3.6.14 18:15 zzNOVOB FC 1869 Vidím čaj   (HL7C)
Út 3.6.14 19:30 zzNOVOB Namo FC England United FC   (HL6B)
Út 3.6.14 20:45 zzNOVOB Deportivo Estudiantil FC B 4 TD Ala Bundy B   (HL7D)

25. 6. 14 18:15 DEKAN J.R.Club B Fešáci ve vatě 11. 2:5 (2:3)
Nadprůmněrné utkání ve kterém se postupně prosazovali Fešáci ve vatě. Tomáš Bartoněk, Tomáš Slavík
J.R.Club B Fešáci ve vatě
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek vs Jan Mikl – Petr Bittmann, Jiří Chrdle, Lukáš Fadrhons, Ondřej Hertl, Erik Hoffmann, Michal Hora, Vladimír Hronek, Jakub Klucký
5., 15. Lukáš Skřivan 2., 22. Ondřej Hertl
18. Erik Hoffmann
32. Jiří Chrdle
57. Jan Mikl
12. 6. 14 20:15 P2 Borcibalona FC B J.R.Club B 10. 2:4 (2:3)
Pohledné, bojovné utkání ve vysokém tempu s řadou šancí na obou stranách. Vyhráli nakonec hosté díky produktivitě. David Kácl, Jiří Sýkora
Borcibalona FC B J.R.Club B
Ondřej Pecha – Lukáš Hora, Ondřej Hora, Martin Müller, Erik Novák, Lukáš Tesař, Patrik Veselý, Petr Vinecký vs Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek
10. Lukáš Hora
23. Erik Novák
21., 25. David Mička
26., 58. Lukáš Skřivan
5. 6. 14 20:45 MIKU4 J.R.Club B Blšany FK 9. 2:3 (0:0)
Po bezbrankovém poločase dokýzaly Blšany dvakrát dorovnat nepříznivý stav a pět minut před koncem nakonec vstřelily i vítěznou branku. Čapla
J.R.Club B Blšany FK
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek vs Martin Ferčák – Lukáš Andras, Lukáš Kalenda, Jan Křivka, Jiří Lipár, Petr Macháček, Tomáš Novák, Richard Spazier
32. Lukáš Skřivan
41. Vladimír Vítek
34. Lukáš Kalenda
51. Lukáš Andras
55. Tomáš Novák
21. 5. 14 18:15 MIKU2 Shooters Morava FC J.R.Club B 8. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání za pěkného počasí rozhodl větší důraz a efektivita hostí v koncovce. Jiří Velebil, Jakub Göringer
Shooters Morava FC J.R.Club B
Pavel Kubiš – Martin Bartek, Antonín Hráček, Miroslav Husařík, Daniel Mašát, Miroslav Mrákota, Richard Netopil, Antonín Novák, Lukáš Špaček, Tomáš Tetur, Lukáš Uher, Lukáš Valeš vs Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Lukáš Skřivan
49. Daniel Mašát
58. Martin Bartek
14. Marek Martínek
21., 55. Lukáš Skřivan
15. 5. 14 20:30 ZAK J.R.Club B ALT 1.AK 7. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Dufek
J.R.Club B ALT 1.AK
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek vs Michal Vítek – Martin Bauer, Jiří Bejček, Miroslav Bílek, Jaroslav Čejka, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko, Oldřich Štecha
26. Petr Nedvěd 43. Petr Höfner
8. 5. 14 19:30 ARIT PRKA J.R.Club B 6. 0:4 (0:0)
O osudu utkání rozhodl začátek druhé půle, kdy hosté během dvou minut dali dva góly a po zbytek zápasu si náskok pohlídali. Hošek
PRKA J.R.Club B
Antonín Vrána – Ondřej Erban, Lukáš Kutek, Richard Mareš, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek
32., 34., 48. Lukáš Skřivan
55. Michal Jaroš
1. 5. 14 20:15 P2 J.R.Club B Tuscarora 03 5. 1:3 (1:3)
Svižné utkání s řadou pěkných akcí. Moc hezké utkání. Dreksler, Český
J.R.Club B Tuscarora 03
Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Petr Nedvěd, Lukáš Skřivan vs Marek Farda – Václav Herold, Martin Kočárek, Tomáš Már, Vladimír Pilipenko, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Petr Srbek
29. Michal Jaroš 13., 16. Vladimír Pilipenko
26. Slávek Rummel
24. 4. 14 20:15 P1 South Stars J.R.Club B 4. 3:4 (1:3)
Drtivý nástup hostů, domácí postupně eliminovali trpělivou kombinační hrou. Na obou stranách bylo množství šancí a nakonec byli přece jen šťastnější hosté. Jaroslav Randáček
South Stars J.R.Club B
Martin Bouška – Miroslav Charvát, Miloslav Hrdlička, Tomáš Kratochvíl , Michal Sojka, Jan Zdráhal vs Arnošt Havrlant – Petr Bláža, Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička
20., 40., 58. Michal Sojka 5. Petr Bláža
8., 11., 52. Michal Jaroš
17. 4. 14 17:45 STOD J.R.Club B Dynamo Prak 3. 0:5 (0:1)
Hosté rozhodli zápas rychlými góly na začátku druhého poločasu. Zbytek zápasu se již dohrával v jejich režii. Martin Šašek, Martin Kunz
J.R.Club B Dynamo Prak
Arnošt Havrlant – Matěj Lát, Filip Malý, Marek Martínek, David Mička, Jindřich Ottl, Lukáš Skřivan vs Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Jan Říha, Michal Vajčner
26. Jan Říha
31., 33. Tomáš Kočik
39. OG
60. Michal Vajčner
2. 4. 14 18:00 ZAK Žalud United 1.PC J.R.Club B 2. 2:0 (1:0)
Od samého začátku zápasu hosté nejevili zájem o hru. Po druhém inkasovaném gólu odešli ze hřiště úplně a domácí se už dopředu nehnali. Pavel Abrahám, Jaromír Petrtýl
Žalud United 1.PC J.R.Club B
Petr Volf – Pavel Čermák, Petr Fröhlich, Petr Fulín, David Gumiňski, Jakub Kosík, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Jan Šobr vs Arnošt Havrlant – Michal Jaroš, Matěj Lát, Filip Malý, David Mička, Jindřich Ottl, Lukáš Skřivan, Vladimír Vítek
17. Jan Šobr
40. OG
26. 3. 14 18:15 HANSP HNK Praha FC J.R.Club B 1. 5:0 (2:0)
Velmi kvalitní utkání dané ligy. Vítězové byli bojovnější a efektivnější. Slušně odehráno z obou stran. Rosenberger