St 23.4.14 17:30 zzZARUB Pozdní sběr II Vokra VV   (HL4C)
St 23.4.14 18:45 zzZARUB Radouč FC A Zelená liška TJ SUP A   (SVL2A)
St 21.5.14 19:00 P3 Petrohradská BFK A Santa Tranta PC C   (HL3B)
St 21.5.14 20:15 P3 Cvrčci FC Santovi Sobi   (HL5A)

23. 6. 14 19:30 BECH Kulišáci CF VET Premiéra TV 11. 1:5 (0:1)
Velmi pohledné utkání, ale v koncovce lepší hosté. Jednoznačná výhra.
Petr Vyhnal – Milan Duda, Tomáš Kordač, Václav Krása, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Martin Ramba, Jiří Sýkora, Martin Volf vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha
60. Tomáš Kříž 3. David Kratochvíl
40., 52. Jiří Kratochvíl
56., 60. Lubor Klouda
9. 6. 14 19:30 BECH Premiéra TV Traktor humus VET A 10. 0:1 (0:1)
Pohledný a kvalitní zápas se vším všudy, jen branek mohlo být více. Hosté byli šťastnější, a proto berou oba body. Duben
Premiéra TV Traktor humus VET A
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Mykola Frydrak – Bohumil Exner, David Kudrnáč, Václav Meisner, Petr Šebor, David Šefrna, Robert Varyš, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
20 Lubor Klouda
40 Jan Říha
9. David Kudrnáč 41. Václav Meisner
60. Miroslav Zeman
26. 5. 14 19:30 BECH Kikina bar 1.FC VET Premiéra TV 9. 2:2 (1:2)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně. Oba celky na mokrém a kluzkém terénu hrály korektně. Brhel, Svoboda
Kikina bar 1.FC VET Premiéra TV
Jan Pešek – Martin Beseda, Pavel Horký, Pavel Klein, Ladislav Král, Martin Mlýnek, Michal Ondrášek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Matěj Urban vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jakub Kohák, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha
5., 31. Matěj Urban 20. Jakub Kohák
29. Jan Říha
19. 5. 14 19:30 BECH Premiéra TV VV Vokra VV 8. 4:2 (3:0)
Kvalitní utkání s mnoha šancemi. Hosté ve druhém poločase mocně dotahovali, ale Gólman byl proti. Lubomír Hluší, Roman Zahrádka
Premiéra TV VV Vokra VV
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Tomáš Zunt – Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Michael Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
10., 21. Martin Richter
13. Jan Říha
42. Peter Demjanovič
54. Pavel Vrkoslav
58. Pavel Zmatlík
12. 5. 14 19:30 BECH Javorák Premiéra TV 7. 1:0 (1:0)
Velice pěkné a slušně hrané utkání se zaslouženou výhrou domácích. Otomar Sláma, Milan Cibík
Javorák Premiéra TV
Zdeněk Krejčí – Michal Aberle, Jan Eibl, Jan Galetka, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Michael Rozbora, Marek Urx vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Jan Říha
8. Michal Aberle
5. 5. 14 19:30 BECH Premiéra TV Prapražačka A 6. 5:4 (3:3)
Rozhodčí se nedostavil! Utkání plné šancí, rozhodl gól v 56. minutě.
Premiéra TV Prapražačka A
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Jiří Garai, Martin Gregor, Roman Havel, René Hönig, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Pavel Staněk, Zbyněk Zahrádka
50. Roman Havel
29. 4. 14 19:30 MIKU3 Folprecht 1.FC VET Premiéra TV 5. 4:2 (1:1)
Premiéra se ujala vedení a držela ho téměř celý první poločas. Po změně stran Folprecht vystupňoval svoji převahu a korunoval ji dvěma góly ve třicáté první a třicáté osmé minutě. Soupeř sice ještě snížil, ale v poslední minutě při snaze vyrovnat naopak inkasoval. Josef Dufek, Petr Buchta
Folprecht 1.FC VET Premiéra TV
Aleš Holba – Jiří Benda ml., Štěpán Černý, Jan Forejt, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Tomáš Petrach, Jiří Samek, Roman Schich vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha
25., 33. Jiří Samek
38. Jiří Benda ml.
60. Pavel Hornek
2. Jiří Kratochvíl
52. Jan Říha
14. 4. 14 19:30 BECH Premiéra TV PH Servis 4. 1:2 (0:1)
Oboustranně velmi kvalitní zápas se šancemi na obou stranách, ve kterém měli o trochu více štěstí hosté. Michal Kučera, Tomáš Krejčí
Premiéra TV PH Servis
Zdeněk Turyna – Tašo Andjelkovski, Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Milan Kvajsar, Milan Macela, Milan Makovec, Jakub Maláček, Jan Němec, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
59. Martin Richter 22. Tomáš Bartecký
47. Milan Kvajsar
7. 4. 14 19:30 BECH Gambrinus VH VET Premiéra TV 3. 1:2 (1:1)
Prvních deset minut vypadalo na koncert domácích, jenže do poločasu soupeř přidal a nakonec slavil úspěch. Janča
Gambrinus VH VET Premiéra TV
Michal Petráš – Ladislav Jacko, Josef Kůs, František Novák, Milan Novák, Martin Přáda, Martin Ryšavý, Radek Smolík, Tomáš Stejskal vs Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha
11. Martin Přáda 22. Jan Říha
37. Martin Richter
31. 3. 14 19:30 BECH Premiéra TV Malostranský SK 2. 1:3 (1:1)
Poklidné utkání, ve kterém byli hosté mírně lepší a díky jejich obranné taktice dokázali zvítězit. Závorka
Premiéra TV Malostranský SK
Lubor Klouda – Peter Demjanovič, Jakub Kohák, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha vs Tomáš Pospíšil – Pavel Čermák, Miroslav Ilušák, Tomáš Jůna, Milan Kozel, Milan Pokorný, Jan Šobr
26. Jakub Kohák 3., 43. Miroslav Ilušák
58. Milan Kozel
26. 3. 14 20:15 STOD Dřevosprint SC Premiéra TV 1. 1:2 (0:0)
Pohledné a vyrovnané utkání, ve kterém v závěru díky vydařené střele brali oba body hosté. Šimon Bercha, David Bohuslav
Dřevosprint SC Premiéra TV
Tomáš Hábl – Pavel Bokůvka, Milan Hes, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaroslav Šimon, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Zdeněk Turyna – Tašo Andjelkovski, Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jiří Kratochvíl, Jan Říha