10. Viktoria Bítovská A 11 6 0 5 30:31 6
12. South Rise Again FC 11 2 0 9 25:64 2

St 9.4.14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC A Spirit bar FC B   (HL5D)
St 9.4.14 18:15 HANSP Gente VET VŠSK MFF UK VET B   (VL3D)
St 9.4.14 19:30 HANSP Horoušany FC Pendula Bona AC   (HL6D)
Pá 16.5.14 18:15 DEKAN VŠSK MFF UK VET B Tycho de Brahe VET   (VL3D)
Pá 16.5.14 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Kapacity FC   (VL3D)
Pá 16.5.14 20:45 DEKAN Démoni Power Rangers   (HL5F)

17. 6. 14 20:15 MOTO3 Viktoria Bítovská A FC 1869 11. 5:3 (2:2)
Bítovskou může mrzet absence rozhodčích, za kterou přišlo o šest bodů. V zápase byla lepším týmem a hráčům FC 1869 hrajícího ,,na dálku" o postup chybělo trochu motivace, jelikož znali výsledek souběžně hraného utkání. Rajniš
Viktoria Bítovská A FC 1869
Miroslav Procházka – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Hrivnák, Marek Königsmark, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Luboš Kitzberger, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík
10., 40., 49. Štěpán Šindelář
25. Jan Hrivnák
57. Jaroslav Heinitz
16. Lukáš Novák
21. OG
51. Dalibor Pavlíček
3. 6. 14 18:15 zzNOVOB FC 1869 Vidím čaj 10. 5:5 (1:3)
Parádní utkání, hrané od první do poslední minuty, což se vyplatilo zejména hostům, kteří díky své bojovnosti brali bod. Šťástka
FC 1869 Vidím čaj
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Josef Šafařík vs Lukáš Klaus – Petr Bouška, Michal Chudoba, Radek Chudoba, Jakub Lacina, Jan Roulich, Michal Žofka
5., 38. Luboš Kitzberger
42. Josef Šafařík
45., 52. Lukáš Novák
56 Josef Šafařík 18., 43., 60. Petr Bouška
23., 30. Michal Chudoba
27. 5. 14 18:15 HANSP Tamu Pua 1.FC B FC 1869 9. 3:8 (0:6)
Hosté rozhodli o svém vítězství už skvěle odehraným prvním poločasem a deklasovali svého soupeře, který se trefil až ve druhé půli. Hošek
Tamu Pua 1.FC B FC 1869
Jan Blažek – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Petr Jurečka, Tomáš Svozil vs Josef Šafařík – Jakub Čečák, Luboš Kitzberger, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček
40., 53. Pavel Holan
56. Petr Hasoň
7., 16., 38. Luboš Kitzberger
10., 20., 37. Lukáš Novák
19. Tadeáš Novák
24. Petr Pavlíček
20. 5. 14 20:45 BECH FC 1869 S nadhledem 8. 4:4 (0:3)
Krásný zápas. Hosté neměli hráče na střídání. Přesto se ujali vedení a na začátku druhého poločasu vedli už o čtyři branky. Domácí se však nevzdali a do konce zápasu dokázali vybojovat remízu. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
FC 1869 S nadhledem
Josef Šafařík – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Marek Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
36. Luboš Kitzberger
46. Dalibor Pavlíček
48. Jakub Čečák
51. Lukáš Novák
16., 23., 30., 31. Jan Bláha
13. 5. 14 20:15 ZABEH Rosengart FC FC 1869 7. 1:6 (1:2)
Bojovné utkání nadprůměrné úrovně, ve kterém se postupně prosadili hráči týmu FC 1869. Trnka
Rosengart FC FC 1869
Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda vs Jakub Čečák – Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček
27. Jiří Charousek 13., 33., 50., 54. Luboš Kitzberger
22. Dalibor Pavlíček
59. Lukáš Novák
6. 5. 14 20:15 MOTO1 FC 1869 Real Sharks 6. 5:6 (3:4)
Na sedmou ligu velice pěkné utkání. Real Sharks šel do rychlého vedení 0:3, ale soupeř se nevzdal a začal dotahovat. V poločase byt tak stav 3:4. Ve třicáté osmé minutě FC 1869 poprvé a naposledy srovnali skóre. Real Sharks poté opět zabral a opět odskočil o dvě branky. Novák, nejlepší hráč FC 1869 ještě dokázal snížit, ale to bylo vše. Jambor
FC 1869 Real Sharks
Adam Levák – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Josef Šafařík vs Jakub Slováček – František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
14., 26., 30., 56. Lukáš Novák
38. Luboš Kitzberger
5., 6. Lukáš Matoušek
13., 45. Martin Novotný
15. František Kříž
48. Denis Wanča
28. 4. 14 18:15 CESMI Pigs FC FC 1869 5. 4:2 (2:1)
Ostrý zápas hraný v solidním tempu rozhodli domácí poměrně brzy a ani snížení na 2:1 je nedostalo pod větší tlak, byť nasazení obou týmů zůstávalo vysoké. Matouš Novosad, Michael Krutina
Pigs FC FC 1869
Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Petr Štěpánek, Martin Strejček, Jiří Veškrna vs Jan Krátký – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Alexandr Jakobe, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček
13. Martin Strejček
16., 48. Jiří Veškrna
35. Jakub Marek
31 Miroslav Slivenecký 25. Dalibor Pavlíček
22. 4. 14 19:30 BECH FC 1869 Parní válec 4. 3:3 (2:2)
Pohledné utkání. Zasloužená remíza. Kubík
FC 1869 Parní válec
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Adam Levák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček vs Jan Bičík – Lukáš Bartes, Jakub Buchal, Denis Gusarenko, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal
14. Tadeáš Novák
20. Dalibor Pavlíček
39. Luboš Kitzberger
13. Jakub Buchal
26. Jindřich Rodovský
32. Denis Gusarenko
15. 4. 14 18:30 HRAB1 Netopýr TFC FC 1869 3. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, prakticky bez šancí na obou stranách. skončil spravedlivou bezbrankovou dělbou bodů. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Netopýr TFC FC 1869
František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Jan Krátký – Lukáš Doležal, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák
8. 4. 14 20:15 P1 FC 1869 GFC Regent B 2. 1:0 (1:0)
Utkání úrovně 7.ligy s převahou domácích. Tomáš Kőrbler, Zbyněk Zika
FC 1869 GFC Regent B
Adam Levák – Jakub Čečák, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Petr Klouček – Radek Heinz, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
29. Petr Pavlíček
1. 4. 14 18:15 zzNOVOB FC 1869 South Rise Again FC 1. 4:1 (1:1)
Průměrné utkání. Hosté lepší v prvním poločase, ve druhé půli ovládli zápas domácí a zaslouženě vyhráli. Rosenberger
FC 1869 South Rise Again FC
Alexandr Jakobe – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Antonín Vohanka – Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jiří Neumann, Richard Schubert, Martin Vrtílka