So 12.4.14 08:45 TEMPO Prague United Purple Team AFK   (HL6H)
So 12.4.14 10:00 TEMPO Na zdraví p.Macháčka Ontosport   (HL6I)
So 12.4.14 11:15 TEMPO ABCOM Rychlí banáni   (HL5G)
St 21.5.14 17:45 STOD Kožich II.FC Tatra 04   (HL3B)
St 21.5.14 19:00 STOD Notorlet Stodůlky Juventus Pivus   (HL6D)
St 21.5.14 20:15 STOD Dřevosprint SC PH Servis   (VL2A)

15. 6. 14 18:45 ZAK Šachťor Praha CF Defect Praha 11. 2:1 (2:0)
Velmi vyhecované utkání, ve kterém šlo hostům o postup. Ovšem domácí ač bez střídání tak berou oba body. Milan Dolejš, Dušan Dřízhal
Šachťor Praha CF Defect Praha
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička vs Tomáš Vitiš – Filip Čech, Jan Hammer, Jan Korostenski, Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Lukáš Vítek
13. Miroslav Novotný
21. Karel Růžička
41. Marek Plojhar
6. 6. 14 19:30 KBELY Šachťor Praha CF Bez názvu 7. 11:1 (5:1)
Hosté se ujali vedení, ale pak už se to nějak zvrtlo a domácí to otočili. Smetana, Hošek
Šachťor Praha CF Bez názvu
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Tomáš Jindra, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Jiří Sejpka vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Milan Krejčí, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk
13. Lukáš Dajčar
15., 47., 59. Miroslav Novotný
18., 40., 42., 43. Karel Růžička
22., 29., 49. Petr Halo
11. Michal Plicka
30. 5. 14 19:30 KBELY Old Ball FK Šachťor Praha CF 10. 1:12 (0:6)
Vraždění neviňátek, jinak to nelze popsat. Naprosto jednoznačný průběh zápasu, hosté dominovali ve všech činnostech. Jaromír Šolc, Daniel Hrubý
Old Ball FK Šachťor Praha CF
Jakub Motyčka – René Adam Jaško, Martin Konečný, Tomáš Kopejska, Lukáš Motyčka, Jaromír Švaněk vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Tomáš Jindra, Václav Mottl, Lukáš Müller, Miroslav Novotný, Karel Růžička
43. Jaromír Švaněk 11., 18., 23. Petr Halo
13., 32. Lukáš Dajčar
22., 36., 41., 49. Karel Růžička
25., 34., 51. Lukáš Müller
23. 5. 14 19:30 KBELY Šachťor Praha CF Arsenal Prague 9. 3:6 (0:5)
1.pol. patřil hostům, ve 2.pol. se domácí podstatně zlepšili, ale stačilo to jen ke korekci výsledku. Svoboda, Novotný
Šachťor Praha CF Arsenal Prague
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Václav Mottl, Lukáš Müller, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Jiří Sejpka vs Mark Semenov – Alexey Afanasyev, Orynbassar Baktygereyev, Alisher Ibragim, Adil Jardemov, Roman Mitakin, Vladyslav Populovskyy, Dmitriy Pryanichnikov, Renat Yessenzhanov, Andrei Zhdanov
23. Adil Jardemov
18. 5. 14 18:45 ZABEH s.Oliver A Šachťor Praha CF 8. 9:2 (6:2)
Zhruba od třetiny utkání uchopili hru do své moci domácí a soupeře, jemuž rychle docházely síly, už k ničemu nepustili. Voldán
s.Oliver A Šachťor Praha CF
Václav Venclík – David Adamček, Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Radek Tůma, Martin Valenta vs Lukáš Dajčar – Petr Halo, Jan Jakimeczko, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička
18. Petr Halo
4. 5. 14 16:15 LITVI Target FC Šachťor Praha CF 6. 1:1 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání. Dost šancí, málo fotbalové, spíše nakopávaná. Napoleaová
Target FC Šachťor Praha CF
Tomáš Martinek – David Hušek, Jiří Janků, Vojtěch Mikeš, Marek Olos, Jan Pajkrt, David Švarc vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Tomáš Jindra, Václav Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Jiří Sejpka, Václav Váradi
16. Marek Olos 47. Petr Halo 22. Václav Váradi
25. 4. 14 18:45 KBELY Tutto bene A Šachťor Praha CF 5. 3:3 (1:2)
Velmi vyrovnané a velmi fotbalové utkání, které nenašlo vítěze. Hosté v poločase vedli, ale domácí dvěma góly v závěru utkání získali remízu. Ondřej Vancl, Lubomír Trojan
Tutto bene A Šachťor Praha CF
Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Petr Hybský, Tomáš Hybský, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, Yuriy Yehorov vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Tomáš Jindra, Václav Mottl, Karel Růžička, Václav Váradi
2. Yuriy Yehorov
54. Josef Fidler
59. Petr Hybský
24. Karel Růžička
30. Václav Váradi
38. Lukáš Dajčar
21. 4. 14 17:30 TEMPO Šachťor Praha CF Budvarka B 4. 1:6 (1:1)
Bojovný zápas se zaslouženou výhrou hostů. Zdeněk Panzner, Daniel Rantoš
Šachťor Praha CF Budvarka B
Roman Kreisinger – Petr Halo, Tomáš Jindra, David Mottl, Václav Mottl, Karel Růžička vs Lukáš Porcal – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Jan Regent, Jiří Velenský
28. Petr Halo 28., 37. Josef Fiřt
34. Jiří Velenský
53. Aleš Celerýn
55. Jan Regent
13. 4. 14 20:00 DABLI My Šachťor Praha CF 3. 1:3 (1:2)
Utkání proběhlo bez problémů. Jan Čulík, Tomáš Vavřina
My Šachťor Praha CF
Lukáš Porkert – Ludvík Anderle, Štěpán Chvátal, Jan Čurn, Robert Grande, Karel Helman, Aleš Vaníček vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Václav Mottl, Lukáš Müller, Karel Růžička, Jiří Sejpka, Václav Váradi
9. Ludvík Anderle 11., 48. Lukáš Dajčar
25. Karel Růžička
6. 4. 14 16:15 KBELY Šachťor Praha CF Heliport SK 2. 5:3 (3:1)
Šachťor šel do 3gólového vedení, ale hosté v poslední minutě 1.půle snížili a hned zkraje 2.půle už to bylo jen o gól. Pak ale domácí opět odskočili o 3 góly a zaslouženě vyhráli. Martin Janouškovec
Šachťor Praha CF Heliport SK
Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Jan Jakimeczko, Tomáš Jindra, Václav Mottl, Lukáš Müller, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Václav Váradi vs Jakub Göringer – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Ondřej Prejzek, Jiří Velebil
1., 54. Václav Mottl
17., 39. Jan Jakimeczko
23. Petr Halo
30. Viktor Kulíšek
33. Jan Libus
59. Alan Mašláni
30. 3. 14 20:00 TEMPO Drny FC Šachťor Praha CF 1. 11:2 (6:0)
Jednoznačné vítězství na straně domácích podpořené jak kvalitou hry, tak počtem hráčů na střídačce. Ladislav Malý, Tomáš Axler
Drny FC Šachťor Praha CF
Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Gondek, David Mottl, Miroslav Novotný, Karel Růžička, Jiří Sejpka