10. Viktoria Bítovská A 11 6 0 5 30:31 6
12. South Rise Again FC 11 2 0 9 25:64 2

Po 7.4.14 19:00 P3 Deportivo bez Coruna A Fugas CF B   (HL7A)
Po 7.4.14 20:15 P3 Pražští lvi Ramutant CF   (HL4A)
Po 28.4.14 19:15 STER2 Speciál Braník VET Torzoo VET   (VL4A)
Po 28.4.14 20:30 STER2 KáGéčko A Zelení študáci   (HL8A)
St 4.6.14 18:30 HRAB3 Black mamba IBD Čelzí   (HL7E)
St 4.6.14 19:45 HRAB3 Nottoric Forest Lužinýýý Boys   (HL7D)

17. 6. 14 20:15 MOTO2 S nadhledem Parní válec 11. 2:10 (1:5)
Zápas již od osmé minuty ovládl  válec. V prvním poločase S nadhledem dali první gól a v druhém také. Válec dával góly jeden za druhým. Jan Mařík
S nadhledem Parní válec
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Lukáš Bartes – Jan Bičík, Denis Gusarenko, David Müller, Jan Novotný, Václav Semenec, Lukáš Svoboda, Andriy Vetsko
17., 53. Michal Sedlák 8., 45. Jan Novotný
13., 20., 39., 52. Lukáš Svoboda
27., 31., 56. Václav Semenec
30. Denis Gusarenko
3. 6. 14 18:30 HRAB1 Netopýr TFC S nadhledem 10. 2:2 (0:2)
Hrál se bojovný a poměrně rychlý fotbal, ve kterém se v úvodu Nadhled dostal do dvougólového vedení. Po obrátce se Netopýr zlepšil a podařilo se jim vyrovnat v závěru. Svoboda
Netopýr TFC S nadhledem
Ivo Hotový – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, František Masař, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
51. Martin Hoskovec
53. Petr Exler
4. Michal Pilař
6. Jan Bláha
27. 5. 14 20:15 P2 S nadhledem GFC Regent B 9. 1:0 (0:0)
Zápas, ve kterém byli jednoznačně lepší domácí, kteří jen díky velkému výkonu hostujícího gólmana skórovali pouze jednou. Kocman
S nadhledem GFC Regent B
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Jan Mašl – Pavel Janyš, Michal Kavan, Petr Klouček, Patrik Martínek, Miroslav Rozporka
40. Jan Bláha
20. 5. 14 20:45 BECH FC 1869 S nadhledem 8. 4:4 (0:3)
Krásný zápas. Hosté neměli hráče na střídání. Přesto se ujali vedení a na začátku druhého poločasu vedli už o čtyři branky. Domácí se však nevzdali a do konce zápasu dokázali vybojovat remízu. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
FC 1869 S nadhledem
Josef Šafařík – Jakub Čečák, Lukáš Doležal, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček vs Marek Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
36. Luboš Kitzberger
46. Dalibor Pavlíček
48. Jakub Čečák
51. Lukáš Novák
16., 23., 30., 31. Jan Bláha
13. 5. 14 19:45 HRAB3 S nadhledem Viktoria Bítovská A 7. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém zvítězili hosté díky vysoké efektivitě a zakončení. Dreksler V.
S nadhledem Viktoria Bítovská A
Marek Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Marek Šoman – Jiří Číla, Tomáš Heinitz, Marek Königsmark, Miroslav Procházka, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
26., 50. Dalibor Bláha
48. Michal Pilař
3., 44. Pavel Vachalec
14., 38. Vladan Vachalec
6. 5. 14 19:00 STOD Vidím čaj S nadhledem 6. 3:1 (1:1)
Velice snižné a pohledné utkání, domácí byli přesnější v kombinaci a důlsednější v zakončení. Husák
Vidím čaj S nadhledem
Lukáš Klaus – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Jaroslav Korpa, Jakub Lacina, Jan Roulich, Michal Žofka vs Pavel Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Tomáš Kratochvíl, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník
16. Michal Chudoba
49. Jakub Lacina
52. OG
56 Lukáš Klaus 17. Jan Bláha 58. Jan Vápeník
29. 4. 14 17:00 HANSP S nadhledem Tamu Pua 1.FC B 5. 6:3 (2:1)
Vcelku pohledné utkání nahoru dolů. Místy trochu ostřejší. Zasloužená výhra domácích. Rosenberger
S nadhledem Tamu Pua 1.FC B
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Jiří Vlček – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, Miloš Mohaupt, Jiří Navrátil