10. Viktoria Bítovská A 11 6 0 5 30:31 6
12. South Rise Again FC 11 2 0 9 25:64 2

Pá 11.4.14 18:00 P2 TBC Lachtan B Badíci   (HL6G)
Pá 11.4.14 19:15 P2 Youngsters FC Těžká demence   (HL4F)
Po 14.4.14 18:15 LITVI Strahovská 10 B Růžoví delfínci 97,2   (HL8G)
Po 14.4.14 19:30 LITVI Eintopf Gekad   (HL8B)
St 7.5.14 17:30 zzZARUB Vokra VV Reage boys   (HL4C)
St 7.5.14 18:45 zzZARUB Uličníci FC Black mamba IBD   (HL7E)

17. 6. 14 20:15 MOTO2 S nadhledem Parní válec 11. 2:10 (1:5)
Zápas již od osmé minuty ovládl  válec. V prvním poločase S nadhledem dali první gól a v druhém také. Válec dával góly jeden za druhým. Jan Mařík
S nadhledem Parní válec
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Lukáš Bartes – Jan Bičík, Denis Gusarenko, David Müller, Jan Novotný, Václav Semenec, Lukáš Svoboda, Andriy Vetsko
17., 53. Michal Sedlák 8., 45. Jan Novotný
13., 20., 39., 52. Lukáš Svoboda
27., 31., 56. Václav Semenec
30. Denis Gusarenko
3. 6. 14 20:15 ZABEH Parní válec Rosengart FC 10. 10:5 (3:2)
Utkání mělo od začátku jasného vítěze a to Válec, který po celou dobu válcoval ,,Rosengard". Boubín
Parní válec Rosengart FC
Lukáš Svoboda – Lukáš Bartes, Jan Bičík, David Müller, Jan Novotný, Václav Semenec vs Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Adam Vošvrda
44. Jiří Charousek
27. 5. 14 19:30 LITVI Real Sharks Parní válec 9. 1:6 (1:1)
Kdo by to byl řekl, po prvním poločase, kdy měli navrch domácí, že hosté vyhrají o pět gólů. Nicméně ve druhé půli domácí úplně odpadli a hosté pěkným kombinačním fotbalem na hřišti kralovali a zaslouženě vyhráli. Procházka
Real Sharks Parní válec
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Lukáš Bartes – Jan Bičík, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal, Andriy Vetsko
3. Denis Wanča 26., 41. Jan Novotný
34. Václav Semenec
35. Jan Bičík
51. Jindřich Rodovský
58. Josef Stejskal
55. Jan Bičík
20. 5. 14 20:45 LITVI Parní válec Pigs FC 8. 4:0 (0:0)
Bojovné utkání. Jakub Krucký, Karel Bříza
Parní válec Pigs FC
Lukáš Bartes – Jan Bičík, Denis Gusarenko, David Müller, Jan Novotný, Václav Semenec, Josef Stejskal, Lukáš Svoboda, Andriy Vetsko vs Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Michael Štěpánek, Martin Strejček
36., 59. Václav Semenec
48. Andriy Vetsko
58. David Müller
34 Lukáš Bartes
14. 5. 14 20:30 STER2 Parní válec South Rise Again FC 7. 2:3 (1:1)
Velmi vyrovnaná první půle nic výjimečného nepřinesla. V té druhé se však hrálo úplně v jiném tempu a zápas tak dostal jiný rozměr. Hosté hned z kraje vstřelili dvě rychlé branky a po zbytek zápasu si drželi vedení a bránili se nátlaku soupeře.
Parní válec South Rise Again FC
Lukáš Bartes – Jan Bičík, Jakub Buchal, Denis Gusarenko, David Müller, Josef Stejskal, Andriy Vetsko vs Jiří Neumann – Roman Dámen, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
27., 43. Josef Stejskal 3. Jakub Šafařík
32. Roman Dámen
33. Petr Zaspal
6. 5. 14 18:30 HRAB1 Netopýr TFC Parní válec 6. 2:7 (1:2)
Jasná převaha hostujícího týmu, který se nenechal rozladit ani gólem přes celé hřiště od gólmana domácích, který nachytal hostujícího gólmana v nedbalkách. Klail
Netopýr TFC Parní válec
František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Lukáš Bartes – Jan Bičík, Denis Gusarenko, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal
30. Michal Zbořil
31. František Masař
41 Michal Zbořil 9., 40. Josef Stejskal
19., 35., 44. Václav Semenec
46. Denis Gusarenko
59. David Müller
29. 4. 14 20:15 P1 Parní válec GFC Regent B 5. 6:1 (2:0)
Jasná záležitost v podání parního válce, který svého soupeře doslova přejel. Lukáš Měsíček, Jakub Körbler
Parní válec GFC Regent B
Lukáš Bartes – Jan Bičík, Jakub Buchal, Denis Gusarenko, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal vs Antonín Jaroš – Pavel Janyš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
8., 11., 54. Josef Stejskal
39., 57. David Müller
41. OG
46. Pavel Janyš
22. 4. 14 19:30 BECH FC 1869 Parní válec 4. 3:3 (2:2)
Pohledné utkání. Zasloužená remíza. Kubík
FC 1869 Parní válec
Jan Krátký – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Adam Levák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček vs Jan Bičík – Lukáš Bartes, Jakub Buchal, Denis Gusarenko, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal
14. Tadeáš Novák
20. Dalibor Pavlíček
39. Luboš Kitzberger
13. Jakub Buchal
26. Jindřich Rodovský
32. Denis Gusarenko
15. 4. 14 20:45 BECH Parní válec Viktoria Bítovská A 3. 5:2 (1:2)
Utkání hrané ve vysokém tempu. Zaslouženě vyhrál lepší tým. Marek Hettner, Roman Sahula
Parní válec Viktoria Bítovská A
Jan Bičík – Jakub Buchal, Denis Gusarenko, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal vs Marek Šoman – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Hrivnák, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
9. David Müller
32. Václav Semenec
40. Josef Stejskal
53. OG
56. Jakub Buchal
7., 10. Jaroslav Heinitz
8. 4. 14 19:00 MOTO2 Vidím čaj Parní válec 2. 3:3 (1:1)
Jan Smaha, Martin Semrád
Vidím čaj Parní válec
Lukáš Klaus – Petr Bouška, Michal Chudoba, Radek Chudoba, Jakub Lacina, Jan Roulich, Alfréd Zeus, Michal Žofka vs Lukáš Bartes – Jan Bičík, Denis Gusarenko, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal
25. Jan Roulich
37. Jakub Lacina
43. Petr Bouška
29 Lukáš Klaus 8., 32. Jindřich Rodovský
51. Václav Semenec
1. 4. 14 17:00 HANSP Parní válec Tamu Pua 1.FC B 1. 11:3 (7:1)
Pohodové utkání s jednoznačným průběhem hry. Paleček
Parní válec Tamu Pua 1.FC B
Lukáš Bartes – Jan Bičík, Jakub Buchal, David Müller, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal vs Petr Jurečka – Štefan Grivalský, Josef Hofman, František Jílek, Miloš Mohaupt, Tomáš Svozil