10. Viktoria Bítovská A 11 6 0 5 30:31 6
12. South Rise Again FC 11 2 0 9 25:64 2

St 16.4.14 18:30 HRAB2 Žabí hlen Sváteční mančaft   (HL7D)
St 16.4.14 19:45 HRAB2 Gepard AFC Gumídci Méďové FC   (HL4D)
Po 28.4.14 19:00 MOTO2 Slovan Amatéři Ši Kyo   (HL8A)
Po 28.4.14 20:15 MOTO2 Ministerstvo obrany Boží bojovníci   (HL8E)
Po 12.5.14 18:30 HRAB2 Senioři Praha A Pod parou   (HL8B)
Po 12.5.14 19:45 HRAB2 Felix club 1.FC Žižkov   (HL4B)

17. 6. 14 20:15 MOTO1 Real Sharks South Rise Again FC 11. 9:2 (4:1)
Poklidné utkání hrané v přátelské atmosféře skončilo jasným vítězstvím týmu Real Sharks. Trnka
Real Sharks South Rise Again FC
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Jiří Neumann – Roman Dámen, Jan Němec, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal
2., 3., 27., 54. Denis Wanča
17., 32. Lukáš Matoušek
33., 34. Michal Mrovčák
47. Martin Novotný
2. Antonín Vohanka
36. Martin Vrtílka
3. 6. 14 19:45 HRAB3 Pigs FC Real Sharks 10. 2:3 (0:2)
Solidní utkání dvou vyrovnaných týmů se šťastnějším koncem pro hosty. Voldán
Pigs FC Real Sharks
Václav Svatoch – Marián Bačinský, Jakub Marek, Ondřej Marek, Miroslav Slivenecký, Martin Strejček vs Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček
32. Marián Bačinský
57. Ondřej Marek
15. Jakub Slováček
28. Michal Mrovčák
33. Lukáš Matoušek
27. 5. 14 19:30 LITVI Real Sharks Parní válec 9. 1:6 (1:1)
Kdo by to byl řekl, po prvním poločase, kdy měli navrch domácí, že hosté vyhrají o pět gólů. Nicméně ve druhé půli domácí úplně odpadli a hosté pěkným kombinačním fotbalem na hřišti kralovali a zaslouženě vyhráli. Procházka
Real Sharks Parní válec
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Lukáš Bartes – Jan Bičík, David Müller, Jan Novotný, Jindřich Rodovský, Václav Semenec, Josef Stejskal, Andriy Vetsko
3. Denis Wanča 26., 41. Jan Novotný
34. Václav Semenec
35. Jan Bičík
51. Jindřich Rodovský
58. Josef Stejskal
55. Jan Bičík
20. 5. 14 18:30 HRAB1 Netopýr TFC Real Sharks 8. 3:1 (0:0)
Lepší domácí po remízovém 1.pol. vstřelili soupeři 3 branky a zápas rozhodli ve svůj prospěch. Hosté stačili pouze korigovat. Hráno v duchu fair play. Olmr, Dufek
Netopýr TFC Real Sharks
Ivo Hotový – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
37. Daniel Novák
50. Martin Hoskovec
53. Petr Hlůžek
58. Lukáš Matoušek
13. 5. 14 20:15 P2 Real Sharks GFC Regent B 7. 4:1 (2:0)
Deštivé počasí, nepohledný fotbal.
Real Sharks GFC Regent B
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Petr Klouček – Radek Heinz, Pavel Janyš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
17. Jakub Slováček
30. OG
47. Ondřej Novotný
60. Martin Novotný
56. Radek Heinz
6. 5. 14 20:15 MOTO1 FC 1869 Real Sharks 6. 5:6 (3:4)
Na sedmou ligu velice pěkné utkání. Real Sharks šel do rychlého vedení 0:3, ale soupeř se nevzdal a začal dotahovat. V poločase byt tak stav 3:4. Ve třicáté osmé minutě FC 1869 poprvé a naposledy srovnali skóre. Real Sharks poté opět zabral a opět odskočil o dvě branky. Novák, nejlepší hráč FC 1869 ještě dokázal snížit, ale to bylo vše. Jambor
FC 1869 Real Sharks
Adam Levák – Jakub Čečák, Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Josef Šafařík vs Jakub Slováček – František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
14., 26., 30., 56. Lukáš Novák
38. Luboš Kitzberger
5., 6. Lukáš Matoušek
13., 45. Martin Novotný
15. František Kříž
48. Denis Wanča
29. 4. 14 19:45 HRAB1 Real Sharks Viktoria Bítovská A 5. 1:0 (0:0)
Celý zápas byl velice vyrovnaný. Neatraktivní pro oko diváka. Rozhodlo se až na konci zápasu. Gól padl po odraženém balónu a nedůrazu hostů v obraně. David Dratva, Milan Freiman
Real Sharks Viktoria Bítovská A
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček vs Marek Šoman – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Hrivnák, Marek Königsmark, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec
50. František Kříž
22. 4. 14 20:45 DEKAN Vidím čaj Real Sharks 4. 8:3 (4:3)
Již od začátkku byl cítit tlak ze strany domácích. Byl to velmi běhavý zápas. Spousta šancí, zasloužená výhra. Napoleaová, Malý
Vidím čaj Real Sharks
Lukáš Klaus – Petr Bouška, Radek Chudoba, Jakub Lacina, Jan Roulich, Michal Žofka vs Jakub Slováček – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
2., 5. Petr Bouška
7., 49., 59. Michal Žofka
15. Jan Roulich
48., 58. Jakub Lacina
3. Martin Lenský
21., 27. Denis Wanča
15. 4. 14 17:00 HANSP Real Sharks Tamu Pua 1.FC B 3. 2:1 (0:0)
Velmi pohledné utkání plné šancí. Hosté i bez hráčů na střídání se ujali vedení. Domácí v závěru utkání vyrovnali a minutu před koncem dali vítězný gol. Eugen Klíma, Lubomír Velčovský
Real Sharks Tamu Pua 1.FC B
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, František Kříž, Martin Lenský, Lukáš Matoušek, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Radek Tvrdoň – Štefan Grivalský, František Jílek, Petr Jurečka, Miloš Mohaupt, Tomáš Svozil
54. František Kříž
59. Martin Novotný
51. Tomáš Svozil
8. 4. 14 20:45 BECH S nadhledem Real Sharks 2. 3:5 (1:1)
Zpočátku vyrovnané a rychlé utkání, ve kterém se v druhé půli domácí nedokázali vypořádat s důrazem soupeře. Martin Dušek, Nikos Timiopulos
S nadhledem Real Sharks
Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Jakub Slováček – Jiří Křemen, František Kříž, Lukáš Matoušek, Michal Mrovčák, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Denis Wanča
16., 34. Jan Bláha
44. Ladislav Sedlák
12., 50. Martin Novotný
41., 56. Lukáš Matoušek
59. Ondřej Novotný
1. 4. 14 20:15 ZABEH Real Sharks Rosengart FC 1. 4:4 (3:2)
Vyrovnané a slušně hrané utkání, kde oba týmy mohly vyhrát. Spravedlivá Remíza Boubín