St 26.3.14 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Rival club FC A   (HL5D)
St 26.3.14 19:15 ZAK GFC Regent A Santa Tranta PC C   (HL3B)
St 26.3.14 20:30 ZAK Dřeváci Slawoj Břevnov   (VL3A)
Čt 3.4.14 18:00 ZAK Super Naděje B Sokol Vysočany SUP   (SVL3C)
Čt 3.4.14 19:15 ZAK Hertha ZMZ Městská policie   (HL3C)
Čt 3.4.14 20:30 ZAK ALT 1.AK Shooters Morava FC   (HL6E)

18. 6. 14 19:30 DEKAN Czech line Arctica Islandica 11. 5:2 (3:2)
Arktica dobře začala, Czech line, ale utkání otočili a zaslouženě vyhráli. Smetana
Czech line Arctica Islandica
Martin Ejem – Stanislav Apolenár, Petr Jirka, David Křížek, Jiří Loda, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Libor Zientek vs Ondřej Němeček – Lukáš Chvátal, Tomáš Chvátal, Jan Houška, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
13., 22., 47. Stanislav Apolenár
21. David Křížek
34. Martin Ejem
1. Lukáš Chvátal
10. Marek Přeučil
4. 6. 14 18:30 HRAB1 Terasy KFC A Czech line 10. 6:2 (3:1)
Ačkoliv Czech line celý zápas tlačili, tak nedokázali své šance využít a soupeř z brejků trestal. Trousil
Terasy KFC A Czech line
Dušan César – Václav Linhart, Ivo Melicher, Miroslav Pecháček, Karel Rožec, Jakub Šídlo, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Stanislav Apolenár – Martin Ejem, Jakub Fišer, Petr Jirka, David Křížek, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták
3., 35., 45., 48. Jakub Šídlo
16. Miroslav Pecháček
23. Karel Rožec
26., 34. David Křížek
28. 5. 14 20:00 ARIT Le Jardin Czech line 9. 5:2 (4:0)
Klidné utkání, kdy domácí zaslouženě zvítězili. Kaňok
Le Jardin Czech line
Pavel Jakoubek – Petr Brezani, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Ondřej Moravec vs Stanislav SmetákRadek Csik, Martin Ejem, Jakub Fišer, Jiří Loda, Václav Přeučil, Libor Zientek
9., 55. Ivo Koláček
12. Milan Landsmann
19. Vojtěch Hrček
20. Milan Makovec
36. Martin Ejem
48. Stanislav Smeták
21. 5. 14 19:30 zzNOVOB Czech line SP Clif 8. 2:4 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Hned na začátku padly rychlé branky, takže v čtrnácté minutě to bylo už 2:1, druhý poločas po několika hrubých a individuálních chybách SP Clif otočil během pěti minut na 2:3 ve svůj prospěch a to dalších spoustu šancí zahazovali obě družstva nebo končili na tyčích či břevnech. Pojistka na konečných 2:4 přišla po hezké kombinaci na jeden dotek v padesáté první minutě. Zasloužené vítězství SP Clif. Martin Suchý
Czech line SP Clif
Martin Ejem – Stanislav Apolenár, Petr Jirka, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Libor Zientek vs Karel Šturma – Tomáš Bodnár, Jan Houska, Tomáš Machotka, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Vlastimil Steffal
3. Jiří Loda
14. Milan Salavec
8. Jan Houska
36. Tomáš Bodnár
41. Pavel Řezníček
51. Vlastimil Steffal
14. 5. 14 18:30 HRAB1 V.I.P. Czech line 7. 3:3 (1:1)
Zasloužená remíza. Milan Karas
V.I.P. Czech line
Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Marek Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Martin Štancl vs Stanislav Smeták – Stanislav Apolenár, Martin Ejem, Petr Jirka, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Libor Zientek
21. Marek Hájek
33. Martin Nykl
58. Martin Daňhel
30., 52., 55. Libor Zientek
7. 5. 14 18:15 BIHOR Czech line GK Ohradní A 6. 1:3 (1:0)
Poklidné utkání slušné úrovně, o vítězství týmu GK Ohradní rozhodly dva góly v závěru zápasu. Trnka
Czech line GK Ohradní A
Martin Ejem – Stanislav Apolenár, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Libor Zientek vs David Ulvr – Miroslav Beneš, Martin Borota, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Robert Kvaček, Jan Lehejček, Tomáš Mařík
16. Jiří Loda 41., 59. Tomáš Mařík
57. Martin Borota
30. 4. 14 20:15 METE2 Atletico Dělo SFC A Czech line 1. 5:2 (4:1)
Hosté domácím první tři góly doslova darovali a to se pak dohání těžko. Jinak bylo utkání naprosto vyrovnané. Procházka
Atletico Dělo SFC A Czech line
Daniel Bacho – Ondřej Fronček, Jiří Hanel, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Michal Pazderník, Jan Říha, Matěj Uhlíř vs Jakub Fišer – Stanislav Apolenár, Martin Ejem, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Libor Zientek
52. Martin Ejem
24. 4. 14 18:45 KBELY Oranjes 04 FC Czech line 5. 2:3 (1:2)
V prvním poločase Czech line dobře kombinovali a výborně stříleli a po zásluze vedli. Oranjes po změně stran zabrali a soupeře zatlačili do defenzívy. Celkově oboustranně velmi fotbalový a slušně vedený zápas nakonec vydřeli pro sebe Czech line. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Oranjes 04 FC Czech line
Miroslav Rajchart – Tomáš Dobrý, Marek Mašita, Martin Mašita, Lukáš Meluš, Vladimir Merkulov, Jiří Štička, Michal Žoha vs Martin Ejem – Stanislav Apolenár, Jakub Fišer, Petr Jirka, Jiří Loda, Václav Přeučil, Stanislav Smeták, Libor Zientek
20. Michal Žoha
52. Jiří Štička
10. Stanislav Apolenár
24. Libor Zientek
49. Jakub Fišer
16. 4. 14 19:30 HOSTI Czech line Viktorčin smích 4. 4:1 (1:1)
V poklidné atmosféře zvítězil lepší tým domácích.
Czech line Viktorčin smích
Stanislav Apolenár – Martin Ejem, Jakub Fišer, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták vs Daniel Híře – Jiří Březina, Radovan Hrabě, Petr Jakubíček, Oldřich Křížek, Michal Šmíd, Vladimír Soulek
15., 58. Milan Salavec
41. Jiří Loda
60. Jakub Fišer
24. Jiří Březina
9. 4. 14 19:30 BIHOR Ya Basta! A Czech line 3. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, spravedlivější by byla remíza. Kučera, Kremlík
Ya Basta! A Czech line
Dan Podpěra – Štěpán Ciprýn, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Daniel Mališ vs Stanislav Smeták – Stanislav Apolenár, Martin Ejem, Petr Jirka, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Libor Zientek
37. Libor Kodl III.
46. Daniel Mališ
17., 34. Libor Zientek
35. Petr Jirka
43. Milan Salavec
2. 4. 14 19:00 ZABEH Czech line To mi stačí 2. 3:5 (2:3)
Zápas, který prvně odpovídal sedmé lize. Dva vyrovnaní soupeři, kteří umí rychle odpovědět na obdrženou branku. Nakonec hostující tým i bez střídání dokázal silného soupeře porazit. Vít Ryba, Ondřej Klouda