Út 15.4.14 18:15 MIKU2 1.FC RUM SUP Apostrophe´FZ   (SVL3A)
Út 15.4.14 19:30 MIKU2 Penco FC TBC Lachtan A   (HL5C)
Út 15.4.14 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Prosím, nesmějte se   (HL8C)
Pá 30.5.14 18:00 ZAK Hell´s Old Boys Keckafogo KK VET   (VL3D)
Pá 30.5.14 19:15 ZAK Efficenza AC Power Rangers   (HL5F)
Pá 30.5.14 20:30 ZAK GoGo 1.NC TBC Lachtan B   (HL6G)

18. 6. 14 19:30 HOSTI SP Clif To mi stačí 11. 2:3 (0:1)
Domácí se sešli k poslednímu zápasu pouze v počtu 4+1, díky dobročinnosti hostů se hrálo o jednoho hráče v poli méně na obou stranách. Utkání hráno v poklidné atmosféře, kde vyhrálo šťastnější mužstvo. Kristen
SP Clif To mi stačí
Karel Šturma – Jan Houska, Filip Jelínek, Marián Kolesár, Milan Rýpar vs Jan Škrabálek – Pavel Blecha, Martin Pauer, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
44. Filip Jelínek
45. Milan Rýpar
29., 55. Petr Šídlo
59. Martin Pauer
5. 6. 14 19:30 KBELY Atletico Dělo SFC A SP Clif 10. 6:0 (2:0)
Fotbalovější domácí se od začátku utkání ujali vedení. Hosté se ve vyrovnanějším středu utkání nedokázali prosadit a tak domácí v závěru potvrdili zasloužené vítězství vysokým rozdílem 6:0. Vojtěch Krobot, Tomáš Dvořák
Atletico Dělo SFC A SP Clif
Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Tomáš Kaplan, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert vs Karel Šturma – Tomáš Bodnár, Jan Houska, Marián Kolesár, Tomáš Machotka, Vlastimil Steffal, Jan Štěpánek
5., 8., 57. Daniel Weinert
47., 50. Ondřej Fronček
56. Jan Fronček
28. 5. 14 18:15 HANSP SP Clif Arctica Islandica 9. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání. Vcelku to byl pěkný fotbal. Daniel Novák, Jiří Vajnar
SP Clif Arctica Islandica
Karel Šturma – Tomáš Bodnár, Pavel Brousil, Jan Houska, Marián Kolesár, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Martin Šebek, Jan Štěpánek vs Ondřej Němeček – Tomáš Chvátal, Milan Humeník, Michal Papík, Marek Přeučil, Michal Přeučil, Marek Semerád
47. Jan Houska 25. Tomáš Chvátal
38. OG
21. 5. 14 19:30 zzNOVOB Czech line SP Clif 8. 2:4 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Hned na začátku padly rychlé branky, takže v čtrnácté minutě to bylo už 2:1, druhý poločas po několika hrubých a individuálních chybách SP Clif otočil během pěti minut na 2:3 ve svůj prospěch a to dalších spoustu šancí zahazovali obě družstva nebo končili na tyčích či břevnech. Pojistka na konečných 2:4 přišla po hezké kombinaci na jeden dotek v padesáté první minutě. Zasloužené vítězství SP Clif. Martin Suchý
Czech line SP Clif
Martin Ejem – Stanislav Apolenár, Petr Jirka, Jiří Loda, Václav Přeučil, Milan Salavec, Stanislav Smeták, Libor Zientek vs Karel Šturma – Tomáš Bodnár, Jan Houska, Tomáš Machotka, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Vlastimil Steffal
3. Jiří Loda
14. Milan Salavec
8. Jan Houska
36. Tomáš Bodnár
41. Pavel Řezníček
51. Vlastimil Steffal
14. 5. 14 19:00 METE2 SP Clif Le Jardin 7. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání na obou stranách, nakonec z lepší koncovkou Le Jardin. Štěpán Tikovský, Antonín Tikovský
SP Clif Le Jardin
Karel Šturma – Pavel Brousil, Michal Hoffmann, Jan Houska, Filip Jelínek, Tomáš Machotka, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Vlastimil Steffal, Martin Václavík vs Pavel Jakoubek – Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Milan Makovec, Petr Říha, Milan Trněný
39. Pavel Řezníček
41. Filip Jelínek
5. Luboš Hýbner
50., 51. Ivo Koláček
30. 4. 14 18:30 HRAB3 Terasy KFC A SP Clif 6. 7:3 (4:2)
Po vydřeném úvodu hostů přebrali iniciativu domácí a v závěru první půle rozhodli o svém vítězství. Druhý poločas pak byl vyrovnaný z obou stran.
Hosté v poločase střídali brankáře.
Michal Volek, Martin Hanek
Terasy KFC A SP Clif
Dušan César – Václav Linhart, Ivo Melicher, Miroslav Pecháček, Jakub Šídlo, Dalibor Svoboda, Josef Tatar, Přemysl Tatíček vs Jan Houska – Pavel Brousil, Filip Jelínek, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Martin Václavík
15. Přemysl Tatíček
17., 42. Jakub Šídlo
24., 60. Josef Tatar
24., 57. Miroslav Pecháček
3., 53. Filip Jelínek
18. Pavel Řezníček
23. 4. 14 18:30 HRAB1 V.I.P. SP Clif 5. 5:2 (1:2)
Domácí rozhodli o svém vítězství až ve 2.pol. Zasloužená výhra. Zápas byl bez větších konfliktů. Zdeněk Klíma, Martin Pelant
V.I.P. SP Clif
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Hájek, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Martin Štancl vs Jan Houska – Pavel Brousil, Filip Jelínek, Tomáš Machotka, Milan Rýpar, Vlastimil Steffal, Jan Štěpánek, Martin Václavík
25., 41. Marek Hájek
31., 33. Martin Nykl
53. Radek Kutnohorský
4. Filip Jelínek
24. Jan Štěpánek
16. 4. 14 19:00 METE2 SP Clif GK Ohradní A 4. 2:7 (0:3)
Domácí si zápas sami prohráli tím, že nastoupili ve čtyřech. Hosté byli útočnější a tím jednoznačně vyhráli. Ondřej Pecha, Lukáš Tesař
SP Clif GK Ohradní A
Milan Rýpar – Jan Houska, Tomáš Machotka, Pavel Řezníček, Vlastimil Steffal, Martin Václavík vs David Ulvr – Martin Borota, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Robert Kvaček, Jan Lehejček, Tomáš Mařík, Jan Votýpka