Po 23.6.14 19:00 MOTO3 Santovi Sobi Kbelské vosy A   (HL5A)
Po 23.6.14 20:15 MOTO3 Traktor Praha A Deportivo bez Coruna A   (HL7A)

20. 6. 14 20:30 ZAK Černý koně TMK Pražský axiom 11. 6:1 (4:0)
Jednoznačné utkání. Zvítězil fotbalovější tým. Kubík, Král
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl vs Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
18. Tomáš Hanzlík
45. Tomáš Riedl
50. Michal Pitín
6. 6. 14 19:15 SCBEC Co je? Černý koně TMK 10. 9:2 (3:1)
Na 8.ligu velmi dobrý fotbálek. 1.pol. vyrovnaný, ve druhém už o vítězi nebylo pochyb. Porážka je až příliš krutá pro hostující mužstvo. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Co je? Černý koně TMK
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Ondřej Jilemnický, Jaromír John, Michal Klesa, Pavel Novák, Karel Šimek, Richard Tichý, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka
53. Lukáš Krotil
30. 5. 14 20:45 HANSP Černý koně TMK Berlusconi SV 9. 1:1 (0:0)
Domácí byli po většinu času aktivnější, ale nakonec byli rádi, že alespoň vyrovnali. Procházka M, Procházka T
Černý koně TMK Berlusconi SV
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Václav Kovanda, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka vs Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, David Lojkásek, Jan Mucala, František Myslivec, Marek Pavlíček, David Skřivan, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka
58. Lukáš Krotil 52 Tomáš Chroust 47. David Lojkásek
23. 5. 14 18:00 P1 Amurská United FC Černý koně TMK 8. 0:9 (0:5)
Naprosto jednoznačná záležitost hostujícího týmu. Domácí tým od dvouciferného výsledku zachránil brankář. Paleček
Amurská United FC Černý koně TMK
Adam Lev – Roman Fišer, Ondřej Kadeřábek, Petr Klíma, Tomáš Kovář, Daniel Lev, Ondřej Novotný, Viktor Pocko, Ondřej Štěpánek, Martin Tesařík vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl
12., 51. Jan Brouček
20., 58. Tomáš Riedl
28., 29., 55. Lukáš Krotil
30., 42. Michal Kramerius
16. 5. 14 18:00 SCBEC Černý koně TMK All Blacks 7. 4:1 (1:1)
Domácí kontrolovali většinu utkání a zaslouženě si došli pro vítězství. Po půli bylo skóre vyrovnané, ale ve druhém poločase domácí ukázali svou sílu a rozhodli ve svůj prospěch.
Černý koně TMK All Blacks
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl vs Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jan Šramota, Martin Šramota
7. Tomáš Riedl
50., 56. Lukáš Krotil
51. Tomáš Hanzlík
24. Vojtěch Losman
9. 5. 14 19:30 HOSTI Akvaristika TJ Černý koně TMK 6. 0:3 (0:2)
Svižné utkání, které rozhodla efektivita v zakončení hostů a také výborný výkon jejich brankáře. Dreksler
Akvaristika TJ Černý koně TMK
Martin Mack – Jan Čermák, Jan Kirschner, Jiří Mack, Michal Paveza, Václav Paveza, Martin Vojtěch, Václav Zadina vs Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka
29 Jiří Mack
50 Michal Paveza
9. Tomáš Hanzlík
18. Michal Kramerius
35. Václav Vízelka
2. 5. 14 20:45 HANSP Černý koně TMK One Team, One Dream 5. 0:9 (0:3)
Utkání hrané na jednu branku. Hosté rozhodli o své výhře již v prvním poločase. Martin Dokoupil, Karel Hlavín
Černý koně TMK One Team, One Dream
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka vs Jan Hauzr – Alex Kadlec, Dušan Linhart, Milan Ljubinkovič, David Lundák, Karel Matoušek
10. Alex Kadlec
23. Milan Ljubinkovič
26., 50., 57. Karel Matoušek
40., 55. Dušan Linhart
45., 59. David Lundák
25. 4. 14 18:15 HANSP Lipodur FC A Černý koně TMK 4. 3:6 (0:4)
Hosté rozhodli o své výhře už v prvním poločase, kdy vstřelili čtyři branky. Ve druhém se soupeř zvedl a podařilo se mu zápas alespoň korigovat. Jan Hodík, Ondřej Koucký
Lipodur FC A Černý koně TMK
Jiří Cvejn – David Nosek, Václav Pícha, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš vs Petr Konáš – Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl, Václav Vízelka