Út 3.6.14 20:45 BECH Sculpturo FC Boží bojovníci 9. 5:1
Út 20.5.14 18:15 LITVI Ansámbl Sculpturo FC 8. 2:3
Út 13.5.14 18:00 zzDOLME Sculpturo FC Viktor 1.FC 7. 11:0
Čt 8.5.14 20:15 P3 Válcovna plechu FC Sculpturo FC 6. 0:11
Út 29.4.14 20:45 BECH Sculpturo FC TIP IZOL - Homidlo KK 5. 6:1
Čt 24.4.14 18:15 ARIT Continental FC Sculpturo FC 4. 2:6
Út 8.4.14 18:00 zzSTRE Pistol Shrimps Sculpturo FC 3. 3:7
Út 1.4.14 20:45 BECH Sculpturo FC No madam ! B 2. 6:0
Út 25.3.14 18:00 zzDOLME New Yorkers FC Sculpturo FC 1. 2:6

1. Sculpturo FC 11 11 0 0 78:14 22
2. Brázda OZ 11 8 1 2 41:23 17
3. Boží bojovníci 11 8 1 2 36:20 17
4. Ministerstvo obrany 11 6 0 5 37:34 12
12. No madam ! B 11 1 0 10 15:50 2

Po 24.3.14 18:45 TEMPO Canary FC Vysmátí zajíci A   (HL7A)
Po 24.3.14 20:00 TEMPO Junior Motol Juventus Pivus   (HL6D)
Po 7.4.14 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Les Miserables   (HL5B)
Po 7.4.14 20:45 CESMI Digi Prague FC Ši Kyo   (HL8A)
Pá 16.5.14 18:00 SCBEC Černý koně TMK All Blacks   (HL8J)
Pá 16.5.14 19:15 SCBEC Co je? Amurská United FC   (HL8J)

26. 6. 14 18:15 BECH Sculpturo FC Ministerstvo obrany 11. 6:1 (2:0)
Více fotbalovosti bylo k vidění na straně domácích, kteří si celkem lehce dokráčeli pro dva body. Voldán
Sculpturo FC Ministerstvo obrany
Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Radim Černota, Pavel Chotaš, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Jan Pour
24. Štěpán Marek
30., 45. Filip Tomáš
40. Jakub Charvát
48., 56. Michael Mařík
44. Radim Černota
12. 6. 14 18:15 BECH Brázda OZ Sculpturo FC 10. 2:11 (2:6)
Jednoznačné utkání hrané ve vysokém tempu. Nebýt brankáře domácího týmu, byl by rozdíl ve skóre ještě daleko hrozivější. Milan Dvonč
Brázda OZ Sculpturo FC
Pavel Markes – Robin Bizoň, Radim Ibl, Richard Klír, Michal Nález, Petr Pelikán, Miroslav Svoboda, David Vávra, Ervín Vojtěch vs Robin Stron – Aleš Beránek, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
45. Filip Tomáš
3. 6. 14 20:45 BECH Sculpturo FC Boží bojovníci 9. 5:1 (3:0)
Trvalo převahou dokázali domácí vyjádřit i brankově. Obětavý výkon hostů na body nestačil. Martin Prokop, Jiří Vepřek
Sculpturo FC Boží bojovníci
Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Martin Michal, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Jiří Najman – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Filip Materna, Ondřej Mazura, Tadeáš Polák, Jan Řezník, Marek Seemann, Artur Walaszczyk
8., 52. Michael Mařík
17. Filip Tomáš
30. OG
48. Jakub Charvát
43. Jan Řezník
20. 5. 14 18:15 LITVI Ansámbl Sculpturo FC 8. 2:3 (1:2)
Velmi bojovné a vyrovnané utkání. Jakub Krucký, Karel Bříza
Ansámbl Sculpturo FC
Josef Bůcha – Jiří Bačkora, Tomáš Doležal, Daniel Hrůza, David Juřík, Daniel Novotný, František Podzimek, Ivo Šlesinger, Jeremie Touret, Matěj Vochala vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
4., 60. Jiří Bačkora 13., 15. Štěpán Marek
38. Michael Mařík
13. 5. 14 18:00 zzDOLME Sculpturo FC Viktor 1.FC 7. 11:0 (3:0)
Výsledek hovoří za vše, jednoznačná záležitost domácího týmu.
Sculpturo FC Viktor 1.FC
Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Jakub Novák – Vít Červenka, Matouš Kačaba, Štěpán Molt, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Daniel Viana, Pavel Vozka
11., 40. Jakub Charvát
23., 48., 50., 58. Michael Mařík
24., 55. Aleš Beránek
37. Pavel Duras
57. OG
60. Miloš Vladyka
8. 5. 14 20:15 P3 Válcovna plechu FC Sculpturo FC 6. 0:11 (0:4)
Jednoznačné utkání. O vítězi bylo rozhodnuto již v 1.půli. "Brankomašina" se nezasekla ani po přestávce a Válcovna si odvezla debakl. Ondřej Jupa, Filip Donát
Válcovna plechu FC Sculpturo FC
David Hradečný – Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Kryštof Pech, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
6., 13., 27., 43., 56., 58. Michael Mařík
17., 55., 57. Filip Tomáš
48., 53. Aleš Beránek
29. 4. 14 20:45 BECH Sculpturo FC TIP IZOL - Homidlo KK 5. 6:1 (2:1)
Svižné utkání, ve kterém domácí prokázali velkou fotbalovost a zápas jednoznačně ovládli.
Sculpturo FC TIP IZOL - Homidlo KK
Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Martin Michal, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Jiří Jelínek – Jiří Albl, Michal Augusta, Libor Galáš, Pavel Okapal, Michal Procházka, Martin Sachr
9., 32., 47. Michael Mařík
29., 58. Aleš Beránek
37. Jakub Charvát
17. Libor Galáš
24. 4. 14 18:15 ARIT Continental FC Sculpturo FC 4. 2:6 (0:2)
Z počátku jasné utkání, krátce po přestávce zdramatizovali domácí, jenže to už začal úřadovat Mařík a nikoho nenechal na pochybách, kdo že bude vítězem. Janča
Continental FC Sculpturo FC
Ján Čokina – David Baťa, Lukáš Filip, Jan Janeček, Jan Jukl, Miroslav Korub, Petr Marks, Jakub Švab vs Robin Stron – Aleš Beránek, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Martin Michal, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
45. Miroslav Korub
50. Jakub Švab
7., 52., 54., 58. Michael Mařík
25., 44. Martin Michal
8. 4. 14 18:00 zzSTRE Pistol Shrimps Sculpturo FC 3. 3:7 (2:3)
Oboustranně útočné utkání, které bylo v první půli naprosto vyrovnané. Ve druhé půli hosté zabrali a zaslouženě vyhráli.
Pistol Shrimps Sculpturo FC
Martin Kuska – Lukáš Besperát, Vojtěch Chalupa, Martin Holzknecht, Tomáš Machů, Adam Mühl, Vít Novák, Adam Šoltés, Pavel Trnka vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
57., 58. Štěpán Marek
1. 4. 14 20:45 BECH Sculpturo FC No madam ! B 2. 6:0 (2:0)
Jednoznačné utkání vyhrál jednoznačně lepší tým domácích. Jedinou skvrnou na utkání bylo nezaviněné zranění gólmana hostů, který musel v druhé půli střídat. Vojtěch Noha, Jiří Stuchlík
Sculpturo FC No madam ! B
Robin Stron – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Tomáš Baier – Petr Dvořák, Petr Kabát, Jan Lachmann, Pavel Ležatka, Petr Ležatka, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Aleš Pelikán, Jaroslav Spejchal, Vítězslav Uhlíř
3., 35., 37., 44. Jakub Charvát
26. Michael Mařík
46. Miloš Vladyka
25. 3. 14 18:00 zzDOLME New Yorkers FC Sculpturo FC 1. 2:6 (1:3)
Utkání nadprůměrné úrovně, hosté vyhráli díky lepšímu pohybu. Procházka
New Yorkers FC Sculpturo FC
Petr Pahorecký – Ondřej Charvát, Aleš Hybner, David Kubů, Josef Novák, Dominik Šašek, Matěj Šašek, Aleš Svoboda, Martin Svoboda, Lukáš Tuma vs Robin Stron – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka