8. Strakonická 2007 1.FC 11 4 2 5 35:34 10

Pá 18.4.14 18:15 BECH Scarface AC Homogen 1.FC B   (HL4D)
Pá 18.4.14 19:30 BECH Sklenářka FC 64! FC Kobylisy A   (HL4D)
Pá 18.4.14 20:45 BECH Batalion 91 A Nalejto 1.FC   (HL4D)
Út 6.5.14 19:30 CESMI Friends Prague GoHosp PK   (HL5C)
Út 6.5.14 20:45 CESMI Yellow Dildos B Beercelona FC   (HL8C)

18. 6. 14 18:30 HRAB2 Omlékované Sojky GFC 11. 4:0 (0:0)
Jednoznačné vítězství domácích proti nekompletním hostům se zrodilo až ve 2.půli, hlavně díky výkonu gólmana. Kučera, Kremlík
Omlékované Sojky GFC
Daniel Orolín – Adam Boško, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, David Verner, Marek Verner vs Lukáš Lebr – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Jaromír Kosík, Jan Šída
38., 41., 49. David Verner
56. Tomáš Mrkvička
4. 6. 14 18:00 STER3 GFC Kovárna PC 10. 0:3 (0:1)
Nevýrazné utkání, ve kterém se hosté vysloveně protrápili k výhře. Šťástka,Kremlík
GFC Kovárna PC
Jan Šída – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Lukáš Lebr, Jiří Sládek vs Libor Adamec – Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil, Tomáš Procházka
18., 54. Michael Košata
56. Libor Adamec
28. 5. 14 19:30 BIHOR GFC The Hamptons 9. 0:6 (0:4)
Hosté si vytvořili velmi rychle dostatečný náskok, který dokázali pohlídat a dokonce ještě navýšit. Naprosto zasloužená výhra jasně lepšího týmu. Lubomír Štorek, Jiří Mužíček
GFC The Hamptons
Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Michal Husák, Jaromír Kosík, Jiří Mrština, Michal Polakovič, Jan Šída vs Jiří Petržílka – Dan Lapáček, Petr Matějů, Tomáš Patočka, Ondřej Sejk, Jakub Stejskal, Jiří Svoboda, Jan Vedlich
1. OG
3., 4. Jiří Svoboda
9. Tomáš Patočka
46., 52. Jiří Petržílka
21. 5. 14 20:15 METE1 El Barto GFC 8. 8:0 (5:0)
Jednoznačné utkání už od 1.pol. Domácí si lehce udělali 5brankový náskok, na který hostující tým nedokázal nijak zareagovat. Poté ještě přidali 3 branky a zvítězili tak 8:0.
El Barto GFC
Patrik Janda – Christián Abu Dayeh, Jan Chytil, Alen Gavranovič, Vojtěch Hejda, Jakub Karhánek, Ondřej Moravec, Christian Müller, Marek Pelán vs Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Michal Husák, Jaromír Kosík, Lukáš Lebr, Jiří Mrština, Jan Šída, Jiří Sládek
9., 19. Jakub Karhánek
11., 47. Marek Pelán
17. Christián Abu Dayeh
20. Vojtěch Hejda
45. Alen Gavranovič
58. Christian Müller
14. 5. 14 20:00 ARIT GFC Dynamo R.U.M. B 7. 1:6 (1:3)
První půle byla celkem vyrovnaná, ve druhé půli hosté naprosto dominantní a zcela zaslouženě vyhráli. Paleček
GFC Dynamo R.U.M. B
Rudolf Albrecht – Michal Husák, Jaromír Kosík, Lukáš Lebr, Jan Šída, Jiří Sládek vs Radek Šulc – Jan Cairola, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Jiří Rus, Martin Stričko
8. Michal Husák 15. Jakub Městka
25. Tomáš Materna
29. Tomáš Křížek
41. Lukáš Kloubek
42. Martin Stričko
45. Jan Nemeš
7. 5. 14 19:30 MIKU1 Demínka B GFC 6. 2:1 (2:0)
Zápas, kde mohl vyhrát kdokoliv ze soupeřů. Vyrovnané utkání o rozdílných poločasech. Janča, Horák
Demínka B GFC
Petr Poláček – Marek Červák, Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Krištof Šatný, Jan Zalabák vs Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Michal Husák, Jaromír Kosík, Lukáš Lebr, Jiří Mrština, Jan Šída
12. Jakub Říha
28. Marek Červák
45. Michal Husák
30. 4. 14 18:45 zzZARUB GFC AC SK Viktoria 1905 5. 1:7 (0:6)
Velmi chabé fotbalové kousky předváděli aktéři toho duelu osmé ligy. Domácí vydrželi jen do 7. minuty a pak začal poločasový gólostroj hostů. Domácí pak ve druhém poločase trochu přidali a příděl se zastavil. K tomu přišel i čestný, ale pěkný gól Husáka. Konečný stav hovoří za vše. Martin Lukšík, Václav Lukšík
GFC AC SK Viktoria 1905
Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Michal Husák, Jaromír Kosík, Lukáš Lebr, Jiří Mrština, Jan Šída, Jiří Sládek vs Jan Gruber – Martin Bánoci, Tomáš Bartoň, Ladislav Beneš, Pavel Čepek, Mikuláš Ferjenčík, Dušan Radovanovič, Jan Trusina, Lukáš Veselý
48. Michal Husák 7., 20. Tomáš Bartoň
14. Pavel Čepek
16. Martin Bánoci
22. Ladislav Beneš
23., 55. Dušan Radovanovič
23. 4. 14 17:45 STOD Strakonická 2007 1.FC GFC 4. 6:0 k.
16. 4. 14 18:15 MIKU3 GFC Rumburaci A 3. 0:5 (0:1)
Jednoznačné vítězství hostů vysokým rozdílem. Husák, Mleziva
GFC Rumburaci A
Michal Husák – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Jiří Mrština, Jan Šída, Jiří Sládek vs Jakub Kovařík – Martin Čech, Zdeněk Jungvirt, Jan Kříha, Tomáš Krupička, Matej Pressl, Jakub Rod, Róbert Smida, Jan Staš, Jiří Staš
18., 53. Jiří Staš
41. Jan Staš
50. Martin Čech
51. Tomáš Krupička
31. 3. 14 18:15 LITVI Rudý teror GFC 2. 9:1 (3:0)
Robert Kapek, Michal Opravil
Rudý teror GFC
Milan Lebeda – Petr Böhm, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, David Konopík, Václav Lidický, Aleš Palásek vs Svatopluk Šváb – Rudolf Albrecht, Nikolas Girga, Michal Husák, Jaromír Kosík, Jiří Mrština, Jan Šída