9. Určitě team Vršovice 11 4 2 5 30:39 6

Út 1.4.14 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Šajtle s.r.o. VET   (VL4B)
Út 1.4.14 19:15 SCBEC Křídla Ďáblic VET B Studenti Praha FC VET   (VL4B)
Út 1.4.14 20:30 SCBEC Continental FC Pistol Shrimps   (HL8E)
Čt 17.4.14 19:30 CESMI Fugas CF A Deportivo Estudiantil FC A   (HL5E)
Čt 17.4.14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Šejk Peterka   (HL8I)

18. 6. 14 19:00 P3 Tvar VD Athletico KMF 11. 4:1 (1:1)
Utkání průměrné úrovně. První poločas skončil nerozhodně, po přestávce se prosadili domácí.
Tvar VD Athletico KMF
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Martin Kovařík, Ondřej Novotný, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Milan Fudali, Zdeněk Lvovský, Pavel Marášek, Michael Rutar, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka
27. Martin Kovařík
38. Filip Bouška
52. Martin Fadrhons
58. Ondřej Novotný
26. Ondřej Šíp 11. Miloš Frýbert
3. 6. 14 18:30 HRAB2 Určitě team Vršovice Tvar VD 10. 3:1 (0:0)
Hostům se dařilo držet krok více než poločas. Za svoji snahu a sympatie si zasloužili více než čestný úspěch.
Určitě team Vršovice Tvar VD
Přemysl Beneš – Martin Ceral, Petr Havlíček, David Hlušička, Libor Stočes, Tomáš Svoreň vs Martin Fadrhons – Matouš Korbel, Matyáš Křížkovský, Ondřej Novotný, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog
41. Martin Ceral
51. Tomáš Svoreň
53. David Hlušička
58. Matyáš Křížkovský
28. 5. 14 18:00 STER2 Strahovská 10 B Tvar VD 9. 1:1 (0:0)
O co byli hráči Tvaru mladší, o to byl soupeř zkušenější. Spravedlivá remíza. Vladimír Verner, Josef Slánský
Strahovská 10 B Tvar VD
Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Lukáš Drbola, Ladislav Havlíček, Radim Šimík, Jan Václavík vs Matyáš Křížkovský – Martin Fadrhons, Martin Kovařík, Ondřej Novotný, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog
50. David Chvátil 54. Jan Raška
21. 5. 14 20:15 METE2 Tvar VD Sorbino 8. 1:6 (1:4)
Fotbalovější tým hostů dominoval po celou dobu utkání a nedal soupeři šanci ani na zdramatizování výsledku.
Tvar VD Sorbino
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Ondřej Novotný, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák
28. Jan Raška 5., 18. Richard Novák
10., 28., 31. Jan Hovězák
52. Michal Hruška
14. 5. 14 18:00 STER3 Severní vítr je krutý! Tvar VD 7. 3:0 (1:0)
Utkání solidní úrovně, ve kterém se po zásluze prosadil domácí tým a zaslouženě vyhrál.
Severní vítr je krutý! Tvar VD
Jan Zikmund – Jiří Arnold, Petr Budiš, Robin Fojta, Martin Fučík, Jaroslav Janeček, Alexandr Nikitin, Jiří Tříško vs Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Martin Kovařík, Marek Palma, Matěj Szunyog
17. Petr Budiš
35. Jiří Tříško
58. Robin Fojta
30. 4. 14 18:15 LITVI Tvar VD Sean team B 6. 1:12 (0:5)
Domácí vzdorovali jen prvních deset minut, výsledek hovoří za vše.
Tvar VD Sean team B
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Michal Veselý – Daniel Hörl, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Michal Menšík, Aleš Průša, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Trávníček
58. Martin Fadrhons 10. Michal Veselý
16., 40., 48., 58., 60. Petr Smělý
22., 26. Václav Kalaš
28., 35., 53., 56. Petr Šmigol
22. 4. 14 20:45 LITVI Růžoví delfínci 97,2 Tvar VD 5. 5:0 (3:0)
Domácí fotbalovější a lépe "mazali". Miroslav Fexa, Petr Fexa
Růžoví delfínci 97,2 Tvar VD
Petr Deršák – Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Michael Predikant, Jan Tumpach, Jiří Vrzal, Ladislav Žižka vs Martin Fadrhons – Filip Bouška, Matouš Korbel, Martin Kovařík, Ondřej Novotný, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog
5. Jiří Vrzal
18. Roman Kabele
20. OG
40., 52. Dušan Merta
15. 4. 14 18:15 LITVI Tvar VD Krocani FC 4. 4:5 (3:3)
Velmi vyrovnané utkání, které skončilo šťastnou výhrou hostujícího týmu. Po první půli byl výsledek nerozhodný, ve druhé půli se hrálo vyrovnaně, ale hostům se podařilo několik desítek vteřin před koncem rozhodnout o svém vítězství.
Tvar VD Krocani FC
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Marek Palma, Matěj Szunyog vs Prokop Hycl – Vladimír Baroň, Michal Bulva, Rostislav Ďuriš, Radim Jansa, Robert Knobloch, Oldřich Kurfürst, Petr Postřihač, Karel Sedláček, Jiří Stanislav, Jaromír Zikmund
3., 55. Marek Palma
15. Matěj Szunyog
20. Filip Bouška
10., 22., 50., 59. Michal Bulva
28. Vladimír Baroň
9. 4. 14 20:30 STER3 Homunculus Tvar VD 3. 4:2 (1:1)
Utkání, jenž moc fotbalové krásy nepobralo. Domácí však alespoň špetku fotbalovosti měli a po zásluze vyhráli. Šťástka,Dokoupil
Homunculus Tvar VD
Ondřej Vancl – Tomáš Buček, Vojtěch Dolejský, Kristián Hruška, Lubomír Trojan, Martin Vychopeň vs Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Martin Kovařík, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog
8. Martin Vychopeň
33., 46. Lubomír Trojan
34. Tomáš Buček
13. Filip Bouška
31. Marek Palma
58. Martin Fadrhons
2. 4. 14 17:45 ZABEH Tvar VD Executors United 2. 0:1 (0:0)
Zápas, který jen těžko dosahoval úrovně nejhorší soutěže. Celý zápas byl provázen nepřesnými přihrávkami a špatné domluvě. Vít Ryba, Ondřej Klouda
Tvar VD Executors United
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Lukáš Fiala – Jiří Jiráček, Petr Papírník, Jakub Pavel, Vojtěch Příkopa, Miroslav Semerád, Zbyněk Švejcar, Zbyněk Tetour
58. Jiří Jiráček
24. 3. 14 20:15 DABLI Black bridge elite Tvar VD 1. 9:0 (5:0)
Po celé utkání mělo vítězné mužstvo drtivou převahu, kterou vyjádřilo také střelecky. Hrálo se velmi slušně a korektně. Svoboda, Brhel
Black bridge elite Tvar VD
Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, Andriy Chaklosh, Vít Koláček, Lukáš Matějka, Pavel Nebeský, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta vs Marek Palma – Martin Fadrhons, Martin Kovařík, Matyáš Křížkovský, Jan Raška, Matěj Szunyog