9. Určitě team Vršovice 11 4 2 5 30:39 6

Čt 15.5.14 19:30 LITVI Modrý Svině A Opatoff A K   (HL6F)
Čt 15.5.14 20:45 LITVI Neumann S.K. CK pánbu nás netrestej   (HL8D)
Ne 25.5.14 15:00 CESMI Petrovice A TZN.Čáp   (HL8M)
Ne 25.5.14 16:15 CESMI Forejt FC Alkmar   (HL8P)
Po 9.6.14 18:15 CESMI Eintopf Sedm zbabělých A   (HL8B)
Po 9.6.14 19:30 CESMI F.C.K. Farkáň 92 1.FC   (HL5B)

18. 6. 14 19:00 ZABEH Sorbino Executors United 11. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání se ve druhém poločase vyhrotilo. Tvrdší hra vyhovovala hostům, kteří šťasně skórovali. Petr Daniel, Petr Vaněk
Sorbino Executors United
Richard Novák – Milan Balda, Yekta Cali, Michal Duffek, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Radek Štveráček, Štěpán Votruba, Pavel Žák vs Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Jiří Jiráček, Jakub Pavel, Milan Poncar, Vojtěch Příkopa, Miroslav Semerád, Libor Smolík, Zbyněk Tetour, Jiří Žežulík
46 Jan Hovězák 50. Jiří Jiráček 46. Jakub Pavel
2. 6. 14 20:15 MOTO2 Black bridge elite Sorbino 10. 5:0 (2:0)
Jasná výhra domácích. Ondřej Liška, Jan Liška
Black bridge elite Sorbino
Pavel Valenta – Tomáš Černý, Václav Černý, Andriy Chaklosh, David Cink, Pavel Nebeský, David Švejda, Patrik Taussig, Petr Valenta vs Michal Hruška – Milan Balda, Yekta Cali, Jan Hovězák, Jan Malec, Richard Novák, Radek Štveráček, Pavel Žák
8., 45. Andriy Chaklosh
26. Tomáš Černý
49. Václav Černý
54. Patrik Taussig
28. 5. 14 20:30 STER1 Sorbino Athletico KMF 9. 0:4 (0:2)
Hosté si vypracovali do půle dvougólové vedení, které dokázali ve druhé půli ještě navýšit a zaslouženě vyhráli. Jaroslaw Chustecki, Josef Stříbrský
Sorbino Athletico KMF
Štěpán Votruba – Milan Balda, Yekta Cali, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák, Pavel Žák vs Jiří Bruna – Miloš Frýbert, Zdeněk Lvovský, Pavel Marášek, Ondřej Šíp, Tomáš Sluka, Petr Zlámal
11., 26. Ondřej Šíp
34. Zdeněk Lvovský
38. Tomáš Sluka
21. 5. 14 20:15 METE2 Tvar VD Sorbino 8. 1:6 (1:4)
Fotbalovější tým hostů dominoval po celou dobu utkání a nedal soupeři šanci ani na zdramatizování výsledku.
Tvar VD Sorbino
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Matouš Korbel, Ondřej Novotný, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák
28. Jan Raška 5., 18. Richard Novák
10., 28., 31. Jan Hovězák
52. Michal Hruška
14. 5. 14 18:00 SCBEC Sorbino Strahovská 10 B 7. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
30. 4. 14 18:00 STER1 Určitě team Vršovice Sorbino 6. 9:0 (4:0)
Velice slušně odehrané utkání s až krutým výsledkem pro hosty. Radek Štér, Marcel Petrášek
Určitě team Vršovice Sorbino
Přemysl Beneš – Martin Ceral, Dušan Doubek, Martin Doubek, David Hlušička, Libor Stočes, Tomáš Svoreň vs Štěpán Votruba – Yekta Cali, Michal Duffek, Jan Hovězák, Richard Novák, Radek Štveráček, Pavel Žák
10. Libor Stočes
18., 37., 44., 58. Tomáš Svoreň
21., 30., 51. David Hlušička
55. Martin Doubek
23. 4. 14 18:00 STER3 Severní vítr je krutý! Sorbino 5. 2:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, kdy se nejdříve prosadili hosté a ve druhém poločase zase domácí. Tomáš Kováč, Miroslav Paštěka
Severní vítr je krutý! Sorbino
Jan Zikmund – Jiří Arnold, Jan Dvořáček, Robin Fojta, Martin Fučík, Lukáš Liška, Jiří Tříško vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Yekta Cali, Michal Duffek, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák
35. Jiří Tříško
47. Jiří Arnold
15., 22. Jan Hovězák
16. 4. 14 18:00 STER3 Sorbino Sean team B 4. 2:6 (2:4)
Utkání průměrné úrovně, hráči domácích dvakrát vedli, ale poté se začal prosazovat soupeř. Trnka
Sorbino Sean team B
Pavel Žák – Milan Balda, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Marek Nenáhla, Richard Novák, Radek Štveráček vs Václav Kalaš – Daniel Hörl, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Pavel Tomšík, Michal Trávníček, Michal Veselý
55. Stanislav Krejčí
9. 4. 14 20:45 LITVI Růžoví delfínci 97,2 Sorbino 3. 5:4 (2:1)
Na 8.ligu pěkné utkání, Delfínci mohli vstřelit i více gólů, ale proti byly tyče a nemohoucnost. Závorka, Hlavatý
Růžoví delfínci 97,2 Sorbino
Jiří Vrzal – Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Michael Predikant, Jan Tumpach, Ladislav Žižka vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Michal Duffek, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák
40. Jan Hovězák
1. 4. 14 20:45 ARIT Sorbino Krocani FC 2. 6:1 (2:1)
Domácí tým jasně přehrál soupeře a zaslouženě vyhrál. Miroslav Blaha, Lukáš Běloušek
Sorbino Krocani FC
Štěpán Votruba – Milan Balda, Yekta Cali, Michal Duffek, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Richard Novák, Radek Štveráček vs Prokop Hycl – Rostislav Ďuriš, Radim Jansa, Robert Knobloch, Oldřich Kurfürst, Jiří Stanislav, Jaromír Zikmund
1. Yekta Cali
8., 46. Michal Hruška
35., 53. Jan Hovězák
40. Michal Duffek
13. Robert Knobloch
25. 3. 14 18:30 HRAB2 Homunculus Sorbino 1. 3:0 (1:0)
Pohodové utkání. Domácí měli celou dobu zápas ve své režii a nepřipustili ze strany Sorbina větší tlak. Tomáš Pernis, Matyáš Král
Homunculus Sorbino
Marek Lorenčík – Vojtěch Dolejský, Kristián Hruška, Lubomír Trojan, Ondřej Vancl, Martin Vychopeň vs Štěpán Votruba – Milan Balda, Yekta Cali, Tomáš Hajný, Jan Hovězák, Jan Malec, Marek Nenáhla, Radovan Voch