Po 24.3.14 19:15 STER3 Hoblina Jižák FC Chroustova lokomotiva   (HL6A)
Po 24.3.14 20:30 STER3 Deportivo bez Coruna A Banzai   (HL7A)
Čt 24.4.14 18:15 ARIT Continental FC Sculpturo FC   (HL8E)
Čt 24.4.14 19:30 ARIT Taurin 1.FC Kehar Club FC   (HL5E)

26. 6. 14 20:45 HOSTI Partizan Jednota Dynamit Vršovice 11. 1:5 (1:1)
Hosté se po vyrovnaném poločase probudili a zatlačili svého soupeře. Výsledkem bylo jasné vítězství. Vladimír Mádr, Lukáš Mádr
Partizan Jednota Dynamit Vršovice
Martin Bystrianský – Petr Daniel, Lukáš Dvořáček, Sergej Halauko, Václav Kopáček, Filip Körtvely, Ondřej Rechner, Pavel Streichsbier, Petr Vaněk vs Daniel Mlynář – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Michal Král, Milan Musil, Tomáš Navrátil
17. Petr Daniel 13. David Kárník
41., 48. Milan Musil
53. Roman Danda
55. OG
12. 6. 14 20:15 STOD Dynamit Vršovice Napoleoni 10. 2:5 (0:3)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem, svou převahu dokázali brankově zúročit a zaslouženě vyhráli. Šťástka, Kučera
Dynamit Vršovice Napoleoni
Daniel Mlynář – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Michal Král, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Jiří Nekola vs Milan Vojtěch – Michal Černý, Jiří Fuciman, Marek Houdek, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, David Schleif, Milan Šimek
35. David Kárník
52. Tomáš Navrátil
5., 50. Tomáš Juritka
10. Marek Houdek
28. Jiří Fuciman
38. David Schleif
29. 5. 14 20:45 CESMI Holosmetky FC B Dynamit Vršovice 9. 3:2 (2:0)
Domácí dokázali v poslední minutě první půle vstřelit dvě branky a v první minutě druhé půle přidali další. Poté hosté dvěma přesnými zásahy snížili, ale vyrovnat se jim i přes velkou snahu nepodařilo. Otakar Moučka, Martin Gryc
Holosmetky FC B Dynamit Vršovice
Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, František Presl, Václav Vrbický vs Daniel Mlynář – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník
30., 31. Michal Černoch
30. Václav Vrbický
32. Richard Slaměník
34. Tomáš Navrátil
21. 5. 14 18:00 STER3 Dynamit Vršovice Gobi dezert 8. 8:2 (7:2)
Pohledné utkání s jednoznačným průběhem a výsledkem pro domácí tým. Dušan Kuzmík
Dynamit Vršovice Gobi dezert
Daniel Mlynář – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Michal Král, Milan Musil, Tomáš Navrátil vs Martin Havel – Zdeněk Bambas, Petr Hejna, Miroslav Kozel, Jiří Kracík, Miloš Plachý
4., 15. Tomáš Navrátil
8., 17., 55. Milan Musil
24. Roman Danda
28., 29. Michal Král
3., 27. Zdeněk Bambas
13. 5. 14 18:30 HRAB3 Dynamit Vršovice Zde je místo ... 7. 1:3 (1:0)
Hosté byli lepším týmem, ale dlouho jejich střely končily na brankových konstrukcích. V závěru prolomili smůlu a zaslouženě vyhráli. Rajniš,Dreksler
Dynamit Vršovice Zde je místo ...
Michal Král – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Daniel Mlynář, Milan Musil, Tomáš Navrátil vs Samuel Mokriš – Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
8. Milan Musil 50. Martin Kubiče
51. Ondřej Pešice
54. Jakub Mahler
8. 5. 14 20:45 MIKU1 Druhá fáze Dynamit Vršovice 6. 5:3 (3:1)
Utkání průměrné úrovně, v němž si hráči domácích v prvním poločase vytvořili vedení, které po zbytek zápasu v pohodě udržovali.
Druhá fáze Dynamit Vršovice
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour, Petr Škoda, Adam Šťastný, Martin Voldřich, Ladislav Zvolský vs Oldřich Knyř – Roman Danda, Tomáš Hendrych, David Kárník, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil
9., 28., 30. Aleš Kocour
48. Viktor Fojt
50. Ivo Hrdina
26. Daniel Mlynář
49. Roman Danda
54. Tomáš Hendrych
2. 5. 14 20:30 ZAK Dynamit Vršovice Torolka 5. 1:5 (0:1)
Zápas v poklidném tempu. Jasné šance na obou stranách, zasloužená výhra domácích. Dufek
Dynamit Vršovice Torolka
Oldřich Knyř – Roman Danda, Tomáš Hendrych, Michal Král, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník vs Pavel Pražák – Jakub Hořák, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Tomáš Rollinger, Jaromír Srba
42. Richard Slaměník 27., 58. Jaromír Srba
45., 46. Tomáš Pressl
60. Tomáš Rollinger
25. 4. 14 20:45 HOSTI !nBev Tigers Dynamit Vršovice 4. 10:2 (2:1)
Jednoznačný zápas, ve kterém domácí dovolili soupeři jen velice málo a po prvních 10 min., kdy se hrálo nahoru dolů převzali otěže a už je nepustili. Josef Šupák, Jan Janovský
!nBev Tigers Dynamit Vršovice
Yoann Kollner – Andrei Bölöni, Pierre De Pauw, Michael Dörries, Pavel Jeřábek, Paulo Machado, Hugo Staman, Jaromír Staroba vs Oldřich Knyř – Roman Danda, Tomáš Hendrych, Daniel Mlynář, Tomáš Navrátil, Richard Slaměník
6., 59. Paulo Machado
28., 32., 35. Pierre De Pauw
45., 55. Michael Dörries
47. Andrei Bölöni
52., 58. Jaromír Staroba
14., 49. Richard Slaměník
10. 4. 14 20:45 BECH Dynamit Vršovice Šejk Peterka 3. 5:4 (3:1)
Vyrovnané utkání, které rozhodla první půle, kdy hosté hráli pouze ve čtyřech lidech v poli. Boubín