12. Amurská United FC 11 0 0 11 14:110 0

Út 1.4.14 19:00 MOTO2 TIP IZOL - Homidlo KK New Yorkers FC   (HL8E)
Út 1.4.14 20:15 MOTO2 Koloušci AK K.K.K.   (HL6F)
Út 6.5.14 19:30 MIKU3 The Wall Merck stars   (HL5C)
Út 6.5.14 20:45 MIKU3 Bandidoz Pivní pohoda AC   (HL6B)
Čt 12.6.14 19:00 STOD Boží bojovníci TIP IZOL - Homidlo KK   (HL8E)
Čt 12.6.14 20:15 STOD Dynamit Vršovice Napoleoni   (HL8I)

20. 6. 14 20:45 HANSP Lipodur FC A All Blacks 11. 7:2 (4:0)
Domácí s dobrým mančaftem jasně lepší po celou dobu zápasu. Hosté ve 4 v poli neměli šanci konkurovat.
Lipodur FC A All Blacks
Jiří Cvejn – Michal Malý, David Nosek, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš vs Lukáš Bachtík – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Dominik Pražák, Jakub Punčochář
13. Michal Malý
19. OG
21., 23. Jakub Vindiš
42., 49. David Nosek
55. Tomáš Somr
38., 39. Dominik Pražák
6. 6. 14 18:00 ZAK All Blacks Klucy PFS 10. 0:1 (0:1)
Podprůměrné až nudné utkání. O zápase rozhodla jediná povedená akce. Klidný zápas. Rosenberger
All Blacks Klucy PFS
Vojtěch LosmanLukáš Bachtík, Jakub Chlad, Václav Duda, Dariusz Horváth, Dominik Pražák, Jakub Punčochář vs Václav Maier – Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Jan Stejskal
16. David Melíšek
30. 5. 14 18:00 SCBEC Klátiči WH All Blacks 9. 3:3 (1:3)
Velice férové utkání přesahující úroveň 8.ligy, skončilo zaslouženou dělbou bodů.
Klátiči WH All Blacks
David Černý – Ondřej Černý, Tomáš Král, Michal Kudlík, David Novák, Petr Pavlíček, Marek Šimáček, Roman Zdrubecký vs Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Václav Duda, Dariusz Horváth, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Martin Šramota
20., 31. Tomáš Král
38. David Novák
10. Dominik Pražák
11. Jakub Chlad
13. Matěj Novák
23. 5. 14 18:00 SCBEC All Blacks Haryba FK 8. 5:0 (2:0)
Hosté nehráli vůbec špatně, ale absolutně nezvládli takticky závěr první a začátek druhé půle, ve kterém si domácí vytvořili dostatečný náskok, který hlídali až do konce. Procházka T, Procházka M
All Blacks Haryba FK
Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Václav Duda, Dariusz Horváth, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Pavel Schieszl – Ondřej Bártko, Lubomír Cibulka, Michael Kostroun, Martin Koubík, David Špička
28., 29., 31., 36. Matěj Novák
49. Jan Šramota
16. 5. 14 18:00 SCBEC Černý koně TMK All Blacks 7. 4:1 (1:1)
Domácí kontrolovali většinu utkání a zaslouženě si došli pro vítězství. Po půli bylo skóre vyrovnané, ale ve druhém poločase domácí ukázali svou sílu a rozhodli ve svůj prospěch.
Černý koně TMK All Blacks
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Chroust, Tomáš Hanzlík, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl vs Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jan Šramota, Martin Šramota
7. Tomáš Riedl
50., 56. Lukáš Krotil
51. Tomáš Hanzlík
24. Vojtěch Losman
9. 5. 14 19:15 P2 All Blacks Co je? 6. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas. Domácí měli větší touhu po vítězství a z presování vytěžili druhý gól. Tomáš Lucovič, Mark van der Meer
All Blacks Co je?
Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Martin Šramota vs Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Ondřej Jilemnický, Karel Šimek, Richard Tichý, Pavel Tomášek, Petr Vorm
19., 54. Matěj Novák 44 Martin Šramota 10. Pavel Tomášek 29. Richard Tichý
2. 5. 14 18:00 ZAK Berlusconi SV All Blacks 5. 4:1 (1:1)
První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale ve druhé půli byli domácí jasně lepší a rozhodli o svém vítězství. Napoleaová,Dufek
Berlusconi SV All Blacks
Jiří Hoskovec – Huy Dinh Quang, Vojtěch Gavriněv, Karel Kudrna, Marek Pavlíček, Ioannis Svynos, Prokop Vodrážka vs Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota
5., 34. Ioannis Svynos
33., 36. Karel Kudrna
19. Jan Šramota
25. 4. 14 17:30 KBELY All Blacks Amurská United FC 4. 9:5 (8:1)
Jednoznačné utkání, které skončilo zaslouženou výhrou domácích. Ondřej Vancl, Lubomír Trojan
All Blacks Amurská United FC
Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Adam Lev – Vladimír Čermák, Petr Klíma, Tomáš Kovář, Daniel Lev, Ondřej Novotný, Viktor Pocko, Ondřej Štěpánek