Ne 1.6.14 18:45 MIKU3 Pivson a Pofel Talent Praha FC   (HL5H)
Ne 1.6.14 20:00 MIKU3 Výlov 0.FC Zlíchov Catholic FC   (HL8Q)

20. 6. 14 20:30 ZAK Černý koně TMK Pražský axiom 11. 6:1 (4:0)
Jednoznačné utkání. Zvítězil fotbalovější tým. Kubík, Král
Petr Konáš – Jan Brouček, Tomáš Hanzlík, Václav Kovanda, Michal Kramerius, Lukáš Krotil, Tomáš Riedl vs Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
18. Tomáš Hanzlík
45. Tomáš Riedl
50. Michal Pitín
6. 6. 14 17:45 STOD Pražský axiom One Team, One Dream 10. 3:6 (1:1)
Bojovný výkon Axiomu nestačil na fotbalovějšího a techničtějšího soupeře. Hosté skoro nebránili, ale Axiom zahodil velké množství brejků a tak nakonec nezískal ani bod. Jiří Klečka, Václav Brom
Pražský axiom One Team, One Dream
Mikuláš Starý – Pavel Fabini, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Jan Hauzr – Jan Hála, Lukáš Knotek, Dušan Linhart, Karel Matoušek, Jan Prachař, Petr Příhoda
58. Petr Příhoda
30. 5. 14 19:15 SCBEC Co je? Pražský axiom 9. 2:4 (1:1)
Zápas plný nepřesností, který se držel v mezích úrovně 8.ligy.
Co je? Pražský axiom
Jaroslav Kašpárek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Ondřej Jilemnický, Jiří Klůna, Karel Šimek, Richard Tichý, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
19. Ondřej Jilemnický
37. Karel Šimek
45 Jiří Klůna 7., 39. Pavel Fabini
35. Ondřej Vaněček
52. Michal Pitín
23. 5. 14 18:15 HANSP Pražský axiom Lipodur FC A 8. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které se odehrávalo většinou na půlce hřiště. Žádný z týmů neměl výrazně navrch. Rozhodla jediná branka z úvodní minuty celého utkání. Jan Buchar, Jan Bělecký
Pražský axiom Lipodur FC A
Mikuláš Starý – Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Jiří Cvejn – Alexander Bauer, Michal Malý, Václav Pícha, Jan Plachý, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
50 Michal Pitín 1. Jan Plachý 50. Jakub Vindiš
17. 5. 14 12:30 HANSP Berlusconi SV Pražský axiom 7. 2:2 (1:2)
Hosté se ujali rychle vedení o dvě branky a zdálo se, že budou mít jasnou převahu. Domácím se do půle podařilo snížit a 12 minut před koncem utkání dotáhli domácí utkání k zasloužené remíze. Husák
Berlusconi SV Pražský axiom
Jiří Hoskovec – Vojtěch Gavriněv, David Lojkásek, František Myslivec, Marek Pavlíček, Prokop Vodrážka vs Mikuláš Starý – Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
14. David Lojkásek
48. František Myslivec
2. Michal Pitín
6. Jakub Vaněček
9. 5. 14 19:00 ZABEH Pražský axiom Klucy PFS 6. 1:2 (1:0)
Utkání slušné úrovně, v němž se domácí ujali vedení těsně před přestávkou, soupeř však otočil ve druhé půli vývoj utkání dvěma slepenými góly.
Pražský axiom Klucy PFS
Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Václav Maier – Sergiu Diaconu, Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, David Melíšek, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Jan Stejskal, Marek Vávra
29. Pavel Fabini 51. Antonín Sander
52. Jan Stejskal
2. 5. 14 19:00 ZABEH Amurská United FC Pražský axiom 5. 1:12 (0:5)
Utkání jednoznačného průběhu, ve kterém si hosté s domácími dělali v podstatě co se jim zachtělo. Domácím se nakonec přece jen podařilo vstřelit alespoň čestnou branku.
Amurská United FC Pražský axiom
Adam Lev – Roman Fišer, Petr Klíma, Tomáš Kovář, Ondřej Novotný, Ondřej Štěpánek vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Michal Pitín, Jan Sodomka, Ondřej Vaněček
53. Ondřej Štěpánek 3., 15., 28., 41., 45. Michal Pitín
12., 26., 54., 59. Ondřej Vaněček
32. OG
48., 52. Pavel Fabini
27. 4. 14 20:00 P3 Pražský axiom Klátiči WH 4. 3:1 (0:1)
Hosté se šťastně ujali vedení a po celý zápas ho drželi. Když se blížil konec utkání, tak domácí vstřelili tři branky a utkání dokonale otočili. Dufek
Pražský axiom Klátiči WH
Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Petr Staveník – David Černý, Ondřej Černý, David Hartman, Jiří Kučera, Michal Kudlík, Petr Pavlíček, Marek Šimáček, Roman Zdrubecký
54., 57. Ondřej Doubrava
59. Ondřej Vaněček
2. David Černý
11. 4. 14 18:15 BECH All Blacks Pražský axiom 3. 0:3 (0:2)
Hosté byli o kousek lepší a tak zaslouženě vyhráli. Janča, Horák
All Blacks Pražský axiom
Lukáš Bachtík – Jakub Chlad, Václav Duda, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota, Martin Šramota vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
1., 23., 48. Kilián Kešner
4. 4. 14 17:45 ZABEH Pražský axiom Haryba FK 2. 4:3 (2:1)
V nepříliš pohledném utkání, kterému by spíš slušela remíza, se štěstím vyhrál Axiom. Stránský, Dokoupil
Pražský axiom Haryba FK
Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček vs Adam Bílý – Ondřej Bártko, Jakub Hubička, Michael Kostroun, Martin Koubík, Martin Nožička, Jan Pokorný, Pavel Schieszl, David Špička
2., 35. Kilián Kešner
22., 56. Jakub Vaněček
18 Ondřej Vaněček 9., 59. Martin Nožička
42. Ondřej Bártko
23. Michael Kostroun
28. 3. 14 19:30 HOSTI Akvaristika TJ Pražský axiom 1. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas v obou poločase skončil zaslouženou remízou. Kolektivní výkon bez hráčských individualit.
Akvaristika TJ Pražský axiom
Martin Mack – Jaroslav Elšík, Radek Holubec, Jan Kirschner, Jiří Mack, Michal Paveza, Václav Paveza, Jan Stahl, Martin Vojtěch, Václav Zadina vs Mikuláš Starý – Martin Bednář, Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Kilián Kešner, Michal Pitín, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček