8. Deportivo bez Coruna A 11 5 3 3 68:35 9

Pá 12.9.14 18:00 SCBEC Dromedarians Praha Rum Zahořany HT   (HL6G)
Pá 12.9.14 19:15 SCBEC Severní vítr je krutý! Co je?   (HL8J)
St 5.11.14 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol DP Xaverov   (VL2A)
St 5.11.14 19:45 HRAB2 Malostranský SK VV Vokra VV   (VL2B)
Čt 20.11.14 19:00 P2 Lomíci Super Naděje B   (SVL3B)
Čt 20.11.14 20:15 P2 Dynamo Prak Target FC   (HL6F)

24. 11. 14 18:30 STER3 Pirelli Deportivo bez Coruna A 11. 1:24 (0:9)
Utkání, do kterého hráči týmu Pirelli nastoupili v oslabení. Přesto se však nevěnovali obraně, a proto soupeř dosáhl takového výsledku. Trnka
Pirelli Deportivo bez Coruna A
František Kučera – Martin Brunegraf, Jiří Drha, Ondřej Ertl, Ondřej Petroš vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Tomáš Karas, Jakub Kudláček, Michal Majer, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Ondřej Suchý
44. Jiří Drha 2., 22., 32., 49. Jaroslav Čepelka
10., 20., 29., 53. Pavel Graf
16., 24., 28., 33., 40., 46., 56. Michal Majer
19., 34., 43., 50., 58., 59. Zdeněk Ševčík ml.
31., 36., 48. Tomáš Karas
10. 11. 14 19:30 DEKAN Deportivo bez Coruna A Milenium Praha FC 10. 3:5 (3:3)
Hosté hráli ve druhém poločase už bez střídání, ale pořád s o špetku lepším náskokem. Kovařík
Deportivo bez Coruna A Milenium Praha FC
Zdeněk Ševčík st. – Pavel Graf, Tomáš Karas, Jakub Kudláček, Michal Majer, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Jiří Uchytil vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Jan Konfršt, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Josef Svoboda, Lukáš Veselý
17. Jakub Kudláček
26. Michal Majer
27. Zdeněk Ševčík ml.
9., 30., 50. Lukáš Veselý
28. Josef Svoboda
58. Jan Konfršt
3. 11. 14 19:15 STER3 Kvantanámo Deportivo bez Coruna A 9. 7:3 (0:3)
Ze začátku po třech rychlých golech to vypadalo na jasnou výhru Deportiva, nicméně po otočení stran krásný obrat domácích. Roman Volák, Petr Linx
Kvantanámo Deportivo bez Coruna A
Martin Bartoníček – Petr Čáha, Michal Hudeček, Jakub Jančí, Tomáš Krábek, David Král, Dušan Kuzmík, Radek Matoušek, Jan Reichert vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Tomáš Karas, Jakub Kudláček, Michal Majer, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Ondřej Suchý, Jiří Uchytil
31., 35. Radek Matoušek
38., 48., 53. Jan Reichert
39., 60. Michal Hudeček
10. Zdeněk Ševčík ml.
12. Jaroslav Čepelka
13. Jiří Uchytil
20. 10. 14 19:00 P2 Deportivo bez Coruna A Fugas CF B 8. 9:0 (2:0)
Jednoznačný průběh utkání prakticky bet faulů a sporných situací.
Deportivo bez Coruna A Fugas CF B
Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Tomáš Karas, Jakub Kudláček, Michal Majer, Václav Prokeš, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Miloš Moravec – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Lukáš Kreuz, Jan Kron, Jan Stiborek
5., 48., 55. Tomáš Karas
25., 51. Jaroslav Čepelka
39., 58. Jiří Uchytil
53. Václav Prokeš
59. Zdeněk Ševčík ml.
13. 10. 14 18:15 MIKU2 Eukaryota 2.LKW Deportivo bez Coruna A 7. 4:6 (4:4)
Nádherné a vyrovnané utkání, kterému by asi slušela spravedlivá remíza, jenže Deportivo bylo proti. Husák, Šídlo
Eukaryota 2.LKW Deportivo bez Coruna A
Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Ján Pospěch, Lukáš Ševčík, Jaroslav Sita, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Jakub Kudláček, Michal Majer, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Ondřej Suchý, Jiří Uchytil
15., 18. Miroslav Jančok
24., 30. Jaroslav Sita
3., 28., 54. Pavel Graf
15., 18. Zdeněk Ševčík ml.
41. Jiří Uchytil
6. 10. 14 20:45 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Erectico TBC 6. 1:3 (0:2)
Hosté ze začátku aktivnější, do půle získávali dvoubrankový náskok. Domácí hned po přestávce snížili a tvrdě zatápěli obraně hostů, ovšem branka padla na druhé straně hřiště a zbytek se už dohrával. Kohout, Hauptmann
Deportivo bez Coruna A Erectico TBC
Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Jakub Kudláček, Michal Majer, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Ondřej Suchý, Jiří Uchytil vs Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Petr Sokolík, Ivan Soukup
32. Ondřej Suchý 10., 20. Pavel Jindra
53. Petr Sokolík
29. 9. 14 19:00 zzSANC3 England United FC Deportivo bez Coruna A 5. 2:2 (0:0)
Vášnivé utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Matěj Veselý, Patrik Ryba
England United FC Deportivo bez Coruna A
Michal Nemček – Jiří Andrejs, Libor Bečvář, David Havlíček, Jakub Juhaňák, Vladimir Molodchenko, Jakub Nábělek, Pavel Zahradníček vs Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Jakub Kudláček, Michal Majer, Filip Novák, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Ondřej Suchý, Jiří Uchytil
31. Jakub Juhaňák
36. Pavel Zahradníček
45., 58. Jaroslav Čepelka
22. 9. 14 19:15 STER2 Deportivo bez Coruna A Dukla Praha FK 4. 2:2 (1:2)
Domácí začali nekoncentrovaně a brzy prohrávali o dvě branky. Bojovností a úsilím se jim ale podařilo vybojovat remízu. Radek Pištora, Tomáš Andrle
Deportivo bez Coruna A Dukla Praha FK
Zdeněk Ševčík st. – Jaroslav Čepelka, Pavel Graf, Jakub Kudláček, Michal Majer, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Jiří Uchytil vs Miroslav Kopp – Jakub Kramář, Luboš Martinák, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Michal Staněk, Petr Vácha
21. Pavel Graf
37. Jaroslav Čepelka
4. Jiří Němec
20. Tomáš Obermajer
15. 9. 14 18:15 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Traktor Praha A 3. 8:4 (6:1)
Chyběl rozhodčí, odpískáno hráči. Utkání bylo bojovné, čisté s herní převahou domácích.
Deportivo bez Coruna A Traktor Praha A
Zdeněk Ševčík st. – Pavel Graf, Jakub Kudláček, Michal Majer, Zdeněk Ševčík ml., Marek Šimůnek, Ondřej Suchý, Jiří Uchytil vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Petr Táborský, Jan Zajíček