Po 3.11.14 20:45 DEKAN Litrpůl FC Vládci Prahy   (HL4A)

27. 11. 14 19:30 BECH DP Xaverov Estudiantes VET B 11. 7:2 (2:1)
Klidný zápas při kterém zaslouženě vyhráli domácí. Daniel Krůla, Dominik Zukal
Petr Novotný – Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Antonín Medřický, Jan Paroulek, Karel Petržílka, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Michal Matejka – Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil, Miloš Princ
49. Ivan Habrun
11. Miloš Princ
45. Petr Kult
20. 11. 14 18:15 BECH Dřevosprint SC DP Xaverov 10. 2:3 (2:1)
Hosté, ikdyž za stavu 2:1 neproměnili pokutový kop, nakonec svého soupeře bez lavičky udolali a výsledek otočili ve svůj prospěch. Hošek, Rataj
Dřevosprint SC DP Xaverov
Antonín Procházka – Pavel Bokůvka, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Čestmír Novotný, Jaromír Tomaides vs Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda, Slavomír Voženílek
2. Pavel Bokůvka
7. Jindřich Marhoul
50 Jaromír Tomaides 5. František Svoboda
39. Ivan Habrun
59. Jan Paroulek
13. 11. 14 18:15 BECH DP Xaverov Po Útlumu 06 9. 9:3 (5:1)
Domácí svého soupeře po celé utkání jasně přehrávali a už po prvním poločase bylo rozhodnuto. Hostům se poté podařilo alespoň kosmeticky upravit skóre.
DP Xaverov Po Útlumu 06
Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Václav Karásek, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Jan Harazím – Rostislav Korbel, David Kutiš, Martin Novotný, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček
6., 8. Petr Bílek
11., 53. Jan Paroulek
16. Slavomír Voženílek
19., 35., 35. František Svoboda
60. Antonín Medřický
21., 46., 47. Ondřej Ullrich
5. 11. 14 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol DP Xaverov 8. 3:5 (1:0)
Domácí měli jasně navrch, ale neproměnili své šance, a tak hosté trestali. Zdeněk Ševčík ml., Martin Majer
Anton aus Tirol DP Xaverov
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma vs Slavomír Voženílek – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda
50., 59. František Svoboda
23. 10. 14 18:15 BECH DP Xaverov Úderka Žižkov 7. 5:3 (2:1)
1.poločas vyrovnaný zápas v poklidném tempu, který nakonec vyhrál DP o gol. Druhý poločas Úderka vyrovnala a pak dokonce šla do vedení. Xaverov nakonec utkání otočil zpátky ve svůj prospěch.   Husák, Čapla M.
DP Xaverov Úderka Žižkov
Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Pavel Fligl – Pavel Doležal, Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Jaromír Vydra
12., 48., 52., 58. Jan Paroulek
24. Antonín Medřický
16. Pavel Doležal
37. Pavel Stoklasa
41. Radek Houska
9. 10. 14 17:00 DEKAN Stará Garda VET DP Xaverov 6. 0:3 (0:2)
Velmi pohledné utkání rozhodla avětší kvalita týmu Xaverov. Stará garda může děkovat golmanovi že neobdržela více branek. Patrik Janda, Martin Večeřa
Stará Garda VET DP Xaverov
Dušan Houf – Jan Aubrecht, František Dražan, Tomáš Hosnedl, Josef Jurásek, Jiří Kesner, Petr Kubát, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Petr Turínek vs Petr Novotný – Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Jan Paroulek, Karel Petržílka, Slavomír Voženílek
6. Karel Petržílka
17., 35. Jan Paroulek
2. 10. 14 18:15 BECH DP Xaverov Premiéra TV 5. 6:0 k.
Hosté se omluvili z utkání.
25. 9. 14 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A DP Xaverov 4. 4:7 (3:4)
Zasloužená výhra hostů. Voldán
Viktoria Bítovská VET A DP Xaverov
Jaroslav Poplužník – Jiří Ditter, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Martin Papadopulos, Martin Petřina, Luboš Řezníček vs Petr Novotný – Petr Bílek, Ján Chromek, Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Petr Šubík, Slavomír Voženílek
10., 17., 19. Martin Papadopulos
57. Jiří Ditter
8., 15., 27., 55. Slavomír Voženílek
21. Antonín Medřický
39., 43. Petr Bílek
18. 9. 14 18:15 BECH PH Servis DP Xaverov 3. 2:5 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém hosté byli úspěšnější v koncovce. Místy trochu vyhecované, ale fotbal je kontaktním sportem. Tomáš Petr, Jan Vele
PH Servis DP Xaverov
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil vs Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda, Slavomír Voženílek
11., 43. Jakub Maláček 48 Jakub Maláček 24., 33., 48. Jan Paroulek
28. František Svoboda
45. František Svoboda
11. 9. 14 18:15 BECH DP Xaverov Kliďas SFC 2. 3:2 (2:0)
Velmi vyrovnané utkání, kdy prvních dvacet minuty měli navrch domácí. Poté byli aktivnější hosté a dokázali vyrovnat. Zdálo se, že utkání dospěje k remízovému výsledku, ale domácí dokázali v poslední minutě rozhodnout o svém vítězství. Janča,Jančová
DP Xaverov Kliďas SFC
Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Roman Pekárek – Radek Cerha, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, Petr Pek, Pavel Zima
25. Antonín Medřický
60. Petr Bílek
34. Martin Kubelík
49. Michal Heisig
4. 9. 14 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A DP Xaverov 1. 2:8 (1:3)
Pohledné utkání jednoznačného průběhu, ve kterém hosté naprosto zaslouženě vyhráli.
Inter Lotyšák VET A DP Xaverov
Martin Houdek – Daniel Brodský, Michal David, Vojtěch Kišš, Jan Klofáč, Jan Malypetr, Oldřich Šára, Karel Štika vs Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, František Svoboda