St 30.4.14 18:15 MIKU1 Rowdies HFC Traktor humus A   (HL1A)
St 30.4.14 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Nova LFC A   (HL2A)
St 30.4.14 20:45 MIKU1 Jemné a Solené 1.FC Alibi   (HL5D)
Po 9.6.14 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Speciál Bráník A   (HL4B)
Po 9.6.14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Ramutant CF   (HL4A)
Po 9.6.14 20:45 zzNOVOB Zlatý krysy FC Vyprahlo FC VET   (VL4A)

16. 6. 14 19:30 HANSP Slawoj Břevnov Flamengo CR VET 11. 5:4 (3:2)
Zápas byl vyhrocený od prvních minut, hosté zbytečně pokřikovali na rozhodčí protože prohrávali, vyústilo to v napadení rozhodčího po zápase.
Slawoj Břevnov Flamengo CR VET
Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Tomáš Ouřada, Václav Rod, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Pavel Vrba, David Zábranský
3., 13. Petr Frýba
16., 37. Jaroslav Šamánek
49. Jiří Svatoň
16., 20., 31. David Zábranský
35. Petr Čížek
60. Miroslav Dvořák
2. 6. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET Starci na chmelu A 10. 3:0 (2:0)
Kdyby hosté proměňovali své šance, tak by vyhráli. Také jim v bráně stál skvěle chytající gólman. Stránský
Flamengo CR VET Starci na chmelu A
Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Petr Moravec, Pavel Vrba, David Zábranský vs Pavel Procházka – Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal
3., 28. David Zábranský
37. Petr Čížek
28. Michal Fischer
26. 5. 14 18:15 HANSP Bílý lev CF VET Flamengo CR VET 9. 3:7 (2:2)
1.půle vyrovnaná, ve 2.půli už hrálo jen Flamengo a vysoko vyhrálo. Hošek, Plucar
Bílý lev CF VET Flamengo CR VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Zdeněk Dražík, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jan Zavázal vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Pavel Vrba, David Zábranský
8., 26. Jaroslav Navrátil
59. Zdeněk Dražík
14., 37., 46. David Zábranský
17., 38., 44. Miroslav Dvořák
58. Pavel Vrba
19. 5. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET Věčná žízeň FC VET 8. 5:3 (0:2)
Krásné technické utkání, v 1.pol. neprůstřelný Foferka držel Žízeň v zápase. Ve 2.pol. obě mužstva útočila a přestala se vracet, tak začaly padat góly z přečíslení. Josef Kubr
Flamengo CR VET Věčná žízeň FC VET
Pavel Brož – Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Petr Moravec, Tomáš Procházka, David Zábranský vs Tomáš Foferka – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Jan Zdich
32., 49., 53. Miroslav Dvořák
40. Petr Moravec
49. David Zábranský
5. Jan Zdich
11. Václav Kozmík
48. Roman Čečák
12. 5. 14 18:15 HANSP Pankráckej válec Flamengo CR VET 7. 2:6 (1:3)
Utkání mělo svižné tempo. Flamengo hrálo od obrany a vyráželi do smrtících brejků. Stránský, Mlynařík
Pankráckej válec Flamengo CR VET
Marek Radimský – Tomáš Bárta, Tomáš Doležal, Jaroslav Hájek, Jan Přibyl, Miloslav Smetana vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Petr Moravec, Pavel Vrba, David Zábranský
4. Tomáš Doležal
46. Jan Přibyl
1., 44., 54. Petr Moravec
16. OG
29., 40. Karel Haškovec
5. 5. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET MSG 6. 4:10 (2:3)
Ze začátku se domácí drželi, později však fyzicky odpadli. Petr Vaněček, Eliseu Tavares Mane
Flamengo CR VET MSG
Petr Moravec – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Tomáš Procházka, Josef Rot vs Václav Kyselka – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Tomáš Linhart, Norbert Rúček, Jiří Švec, Ján Zdechovan
28. Ján Zdechovan
28. 4. 14 18:15 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET Flamengo CR VET 5. 6:1 (1:1)
O zaslouženém vítězství Karlína rozhodlo větší nasazení ve druhém poločase. Paleček, Papayová
Socra AFK Karlín FC VET Flamengo CR VET
Václav Kaiser – Petr Bačovský, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Luboš Karas, Pavel Kubálek, František Lokaj, Oldřich Pajk, Luboš Pokorný, Tomáš Stančík vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Josef Rot, Pavel Vrba, David Zábranský
28. Ivo Hassmann
34. Tomáš Stančík
36. Petr Bačovský
47., 55. Pavel Kubálek
58. Václav Kaiser
26. David Zábranský
14. 4. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET Estudiantes VET B 4. 2:6 (2:3)
Rozdíl byl ve výkonech golmanu. Domaci golman evidentně neměl svůj den. Klail, Vojtěch
Flamengo CR VET Estudiantes VET B
Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Petr Moravec, Pavel Vrba vs Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Martin Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup
52. Tomáš Soukup
7. 4. 14 19:45 HRAB1 Drink SOS VET Flamengo CR VET 3. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli šťastnější hosté. Hrálo se v duchu fair play. Jan Kuchař, Jan Zavadil
Drink SOS VET Flamengo CR VET
Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Martin Ladislav, Petr Licek, Libor Plíhal, Zbyněk Škvor vs Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Petr Moravec, David Zábranský
42. Libor Plíhal
56. Zbyněk Škvor
27. Miroslav Dvořák
40. Petr Čížek
52. Petr Moravec
31. 3. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET Dřeváci 2. 3:6 (2:3)
Vyrovnané utkání rozhodla střelecká potence hráče Kapičky, který dokázal nasázet 4 branky. Jaroslav Poplužník
Flamengo CR VET Dřeváci
Tomáš Procházka – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Petr Moravec, Pavel Vrba, David Zábranský vs Petr Velebný – Pavel Bulín, Zdeněk Chocholouš, Jaroslav Kapička, Pavel Špirek, Roman Víšek, Milan Žák
37. Petr Moravec
13., 21., 29., 35. Jaroslav Kapička
41., 55. Petr Velebný
24. 3. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET Veteráni Ďáblice 1. 5:4 (4:2)
V pěkném utkání dokázalo Flamengo (bez střídání) proměňovat brejky, Ďáblice ani v závěrečném náporu už nestačili vyrovnat. Hošek, Mlynařík