7. Socra AFK Karlín FC VET 11 5 0 6 44:44 10

Pá 25.4.14 18:00 P3 Tučňáci SUP B Úderka Žižkov SUP   (SVL2A)
Pá 25.4.14 19:15 P3 Deko Tuscarora A   (HL2B)
Pá 23.5.14 18:15 DEKAN Kumpáni VET FC Střešovice   (VL3D)
Pá 23.5.14 19:30 DEKAN Keckafogo KK VET Monočlánek FC VET   (VL3D)

16. 6. 14 19:30 KBELY MSG Veteráni Ďáblice 11. 5:9 (1:4)
Bezstarostně odehrané utkání. Domácí měli jen jednoho hráče, zatímco Ďáblice působily mnohem kompaktnějším dojmem a po zásluze vysoko vyhrály. Procházka
MSG Veteráni Ďáblice
Vladimír Bělonohý – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Norbert Rúček, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Roman Bláha, Karel Danko, Jan Hruška, Pavel Jurčík, Milan Krch, Jiří Pelich
45., 50. Milan Krch
2. 6. 14 18:15 DEKAN Socra AFK Karlín FC VET MSG 10. 6:10 (3:3)
Až do 37.minuty to byla přestřelka i když MSG stále vedli a Socra dotahovala. Pak se ale povedlo MSG odskočit na 4:6 a později na 6:9 a bylo rozhodnuto. Otta, Jambor
Socra AFK Karlín FC VET MSG
Oldřich Pajk – Petr Bačovský, Marek Čermák, Jiří Drahokoupil, Ivo Hassmann, Václav Kaiser, Tomáš Katz, Pavel Kubálek, František Lokaj, Luboš Pokorný, Jiří Zajíc vs Vladimír Bělonohý – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Norbert Rúček, Jiří Švec
52. Josef Hisem
26. 5. 14 20:15 METE1 MSG Estudiantes VET B 9. 4:4 (1:4)
Po tvrdém boji zasloužená remíza. Daniel Gregor, Jiří Zikeš
MSG Estudiantes VET B
Norbert Rúček – Josef Hisem, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Vilém Hodulák, Petr Kult, David Nekvasil, Martin Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup
8., 45., 50. Tomáš Linhart
40. Daniel Kotek
3., 5. Martin Plicka
20. Tomáš Soukup
22. Michal Matejka
58. Martin Plicka
19. 5. 14 19:45 HRAB2 Drink SOS VET MSG 8. 5:8 (2:6)
Hosté si již v první půli vytvořili dostatečný náskok, který v pohodě hlídali až do konce utkání a došli si pro zaslouženou výhru. Smetana,Vukovič
Drink SOS VET MSG
Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Petr Licek, Libor Plíhal, Petr Svoboda, Václav Venclík vs Jiří Švec – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Ján Zdechovan
55. Josef Hisem
14. 5. 14 20:15 P2 MSG Dřeváci 7. 3:1 (1:1)
Nervozní zápas poznamenaný hlavně v prvním poločase přílišnými fauly. V druhém poločase MSG strhlo vedení na svou stranu a zaslouženě vyhrálo. Martin Lančarič, Radomír Staněk
MSG Dřeváci
Norbert Rúček – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Petr Velebný – Pavel Bulín, Martin Černý, Zdeněk Chocholouš, Petr Dosoudil, Jaroslav Kapička, Pavel Špirek, Roman Víšek, Milan Žák
4. David Kantor
34. Tomáš Linhart
41. Daniel Kotek
35 Václav Kyselka 21. Petr Dosoudil 26. Roman Víšek
5. 5. 14 18:15 HANSP Flamengo CR VET MSG 6. 4:10 (2:3)
Ze začátku se domácí drželi, později však fyzicky odpadli. Petr Vaněček, Eliseu Tavares Mane
Flamengo CR VET MSG
Petr Moravec – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Tomáš Procházka, Josef Rot vs Václav Kyselka – Josef Hisem, Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Tomáš Linhart, Norbert Rúček, Jiří Švec, Ján Zdechovan
28. Ján Zdechovan
30. 4. 14 19:00 P3 MSG Slawoj Břevnov 5. 8:3 (5:0)
MSG nastoupilo s brankářem bez rukavic, který vychytal "svůj" shut-out. Tři korigující góly totiž obdržel "třetí"brankář. MSG si do pol. vytvořilo dostatečný náskok i díky pohyblivému Kantarovi. Slawoj čestně bojoval. Martin Lančarič, Rostislav Frolka
MSG Slawoj Břevnov
Daniel Kotek – Radek Dobrý, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Ján Zdechovan vs Karel Mikeš – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Jiroušek, Milan Kříž, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň
4., 37. Tomáš Linhart
14., 25., 28., 29., 51., 53. David Kantor
34. Jaroslav Šamánek
35., 57. David Hylas
27. Karel Mikeš
14. 4. 14 19:15 SCBEC Starci na chmelu A MSG 4. 6:5 (4:2)
Utkání kterému dominovali utočníci nad obránci. Šance střídala střídala šanci a když v 60.minutě vstřelil vítězný gol jeden z hráčů Starců na chmelu, bylo o nejtěsnější výhře jasno. Dufek, Krejča
Starci na chmelu A MSG
Pavel Procházka – Vladimír Dusil, Ladislav Eliáš, Michal Fischer, Petr Hlásný, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal vs Norbert Rúček – Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan
7., 10. Ladislav Eliáš
18., 29., 41. Petr Hlásný
60. Lubomír Vodehnal
23., 24., 34., 36. Tomáš Linhart
45. Daniel Kotek
7. 4. 14 19:30 LITVI MSG Bílý lev CF VET 3. 3:2 (0:1)
Bílý lev měl ze začátku převahu, jednogólový náskok však nedokázal navýšit. Soupeř se v druhé půli vzchopil a díky třem gólům těsně zvítězil. Hladík, Čapla M.
MSG Bílý lev CF VET
Norbert Rúček – Vladimír Bělonohý, Pavel Hubený, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan vs Michal Vodička – Tomáš Dobrý, Jaroslav Navrátil, David Ploc, Jan Salava, Petr Šulc, Martin Urbanec, Jiří Zach, Jan Zavázal, Michal Žoha
35. Tomáš Linhart
48. Vladimír Bělonohý
55. David Kantor
8. Michal Žoha
46. David Ploc
31. 3. 14 19:00 MOTO1 Věčná žízeň FC VET MSG 2. 5:4 (2:2)
Delegovaný rorozhodčí se nedostavil, po domluvě pískal rozhodčí náhradní.
Věčná žízeň FC VET MSG
Tomáš Foferka – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Zdeněk Mikuš, Karel Novák, Jan Zdich vs Norbert Rúček – Pavel Hubený, David Kantor, Daniel Kotek, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Jiří Švec, Ján Zdechovan