Út 14.4.15 18:15 BECH Sen ČM PG supervet Super Naděje A   (SVL1A)
Út 14.4.15 19:30 BECH Starci na chmelu B Turman VET   (VL4B)
Út 14.4.15 20:45 BECH Gepard AFC Tatran Válec   (HL5C)
Čt 7.5.15 18:00 SCBEC Fešáci ve vatě Vemex   (HL4D)
Čt 7.5.15 19:15 SCBEC Co je? Hočo Počo FK   (HL8K)
Čt 7.5.15 20:30 SCBEC Útlum Speciál Bráník A   (HL4D)

19. 6. 15 18:15 BECH Řežem to United Tuscarora A 11. 2:4 (1:1)
Pohledný, rychlý fotbal bez zbytečných řečí. Domácí do toho řezali až do 42. minuty, kdy v tichosti srovnal Tichý, aby vzápětí už za ohlušujícího jásotu otočil skóre. Pět minut před koncem Tuscarora potvrdila vítěztví a United zcela ztupili své pily. Zdeněk Zemanec, Miloš Zenkl
Řežem to United Tuscarora A
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Matěj Vondrka vs Jan Kindl – Josef Hájek, Petr Mocek, Petr Šlegl, Martin Tichý, Pavel Tichý, Petr Vondráček
27. Tomáš Paszyc
35. Michal Novák
18. Petr Šlegl
42., 46. Martin Tichý
55. Petr Vondráček
3. 6. 15 20:45 MIKU4 Deko Řežem to United 10. 3:1 (2:0)
Nervózní utkání kde vyhrál o něco lepší tým. Melíšek
Deko Řežem to United
Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Filip Kolman, Ondřej Lang, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Filip Novák, Lukáš Srba, Martin Studecký vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka
27., 30. Martin Studecký
50. Filip Novák
55. Matěj Vondrka
31. 5. 15 20:00 MIKU2 Řežem to United Traktor humus A 9. 2:2 (2:0)
V prvním poločase to více řezali domácí, ve druhém byli lepší hráči Traktoru. Zasloužená remíza. Jiří Humhal, Karel Rába
Řežem to United Traktor humus A
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka vs Filip Kudrnáč – Aleš Dohnal, Matúš Karnafel, David Kudrnáč, David Šefrna, Matěj Valenta, Miroslav Zeman, Roman Zvolský
6. Marek Náhlovský
27. Jiří Hrubý
31. David Kudrnáč
53. OG
19. 5. 15 20:30 STOD Amfora restaurant Řežem to United 1. 2:2 (1:1)
Kvalitní utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Domácím se podařilo vyrovnat z poslední akce v utkání. Klail,Malý
Amfora restaurant Řežem to United
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Michal Novák, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Jan Sekanina, Radek Sňozík, Roman Souček vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Matěj Vondrka
6., 60. Jan Sekanina 11 Jakub Sedláček 2., 38. Marek Náhlovský 57. Michal Novák
13. 5. 15 19:00 P1 Petrohradská BFK A Řežem to United 8. 2:2 (2:1)
Velmi vyrovnané utkání, které nakonec skončilo zaslouženou dělbou bodů. Giertli
Petrohradská BFK A Řežem to United
Martin Košťák – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka
14., 20. Tomáš Birma 15. Jan Jeřábek
38. Marek Náhlovský
10. 5. 15 20:00 MIKU1 Řežem to United Erko Kbely 7. 7:2 (3:0)
Pěkné rychlé utkání, kde bohužel rozhodli celý zápas první tři góly. Závěr již byl v režii domácích. Michal Falta
Řežem to United Erko Kbely
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Tomáš Paszyc, Matěj Vondrka vs Kamil Kyral – Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Jan Pokorný
8., 58. Jakub Kouba
11., 41., 56. Marek Náhlovský
16., 56. Jan Jeřábek
31. Jan Pokorný
59. Adam Kučera
3. 5. 15 20:00 MIKU1 Hoverla Zak Řežem to United 6. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání plné brejků, hrané ve vysokém tempu. Daniel Dusl, Viktor Máchal
Hoverla Zak Řežem to United
János Mészáros – Bohdan Chendey, Vasyl Iarema, Ivan Komorskyy, Ian Sakal, Serhiy Tatynets, Vasyl Tkach, Denys Tokar, Myron Tokar vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka
48. Myron Tokar
60. Denys Tokar
23. Matěj Vondrka
54. Jakub Reichmann
25. 4. 15 12:30 HANSP Noční dravci Řežem to United 5. 7:1 (1:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém byli jasně lepší domácí a zaslouženě vyhráli.
Noční dravci Řežem to United
Jan Šlapánek – Martin Oubram, Libor Petrák, Martin Plecháček, Petr Satýnek, Maroš Škvara, Ondřej Staněk, Filip Uhlíř vs Jakub Reichmann – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Matěj Vondrka, Michal Vondrka
25. Libor Petrák
34., 45. Ondřej Staněk
36., 46. Filip Uhlíř
40. Martin Plecháček
54. Maroš Škvara
18. Jakub Kouba
19. 4. 15 20:00 MIKU1 Řežem to United Hertha ZMZ 4. 1:7 (0:4)
Mykhaylo Khovanets, Jakub Trcka
Řežem to United Hertha ZMZ
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Marek Náhlovský, Michal Novák, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka vs Josef Prokeš – Lukáš Dont, Radim Kašprišin, Pavel Krois, Svatopluk Sýkora, Jiří Vaněk, Petr Vejmelka
46. Jakub Reichmann 14. Petr Vejmelka
22., 55. Svatopluk Sýkora
24. Pavel Krois
26. Lukáš Dont
37. Radim Kašprišin
40. Jiří Vaněk
8. 4. 15 19:30 HOSTI Queens Park Club Řežem to United 3. 0:1 (0:1)
Utkání rozhodla veliká chyba domácího brankáře, po které hosté v klidu skórovali. Domácí ve druhé půli měli několik gólovek, ale žádnou nedokázali využít.
Queens Park Club Řežem to United
Jakub Halamka – Michael Barák, Pavel Brecik, Pavel Hrubeš, Petr Metzger, Daniel Nebřenský, Jan Nebřenský, Ondřej Sedláček, Marek Švehla vs Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka
5. Jiří Hrubý
6. 4. 15 19:45 HOSTI Řežem to United The Penguins 6:5 B 2. 4:0 (4:0)
Preciznější domácí během poločasu bleskurychle zaskočili soupeře a vypracovali si nedostižný náskok. Tomáš Linhart, Filip Masri
Řežem to United The Penguins 6:5 B
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka vs Pravoslav Liška – Filip Boubín, Milan Boubín ml., Daniel Březina, David Dušek, Aleš Hořický, Daniel Kocourek, Jiří Kratochvíl, Miroslav Mora