So 18.4.15 11:15 ZAK Příkopy FC Gremio   (HL8L)
Pá 1.5.15 10:00 ZAK Samson Žižkov 1.FC Rychlá rota   (HL7I)
Pá 1.5.15 11:15 ZAK Příkopy FC Šílené veverky   (HL8L)
Pá 1.5.15 12:30 ZAK Balbín FC 1.FC Lehovec   (HL4E)

21. 6. 15 11:15 ZAK Krabice Laxní přístup 11. 2:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodl třemi góly hráč hostí Šén.
Radek Bachar – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina vs Ondřej Zeman – Ondřej Bajar, Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký, Jakub Šrámek, Tomáš Zahradníček
6. Michal Šeda
15. Karel Vaněk
3., 22., 31. Radek Šén
14. 6. 15 11:15 ZAK Krabice Fernet team Říčany 9. 7:3 (4:0)
Hezké utkání plné šancí na obou stranách. Zvítězil tým, který byl úspěšnější v koncovce. Oba týmy hráli velmi slušně s respektem k soupeři. Tomáš Reilich, Lukáš Havlíček
Krabice Fernet team Říčany
Filip Loužecký – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Lenfeld, Marek Rytina, Michal Šeda, Pavel Zvěřina vs Ondřej Švagr – Michal Havránek, Václav Horník, Tomáš Hrdlička, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček
5., 11., 51. Martin Dvořák
7., 57. Michal Šeda
22. Marek Rytina
35. Filip Loužecký
37., 55. Tomáš Hrdlička
59. Jakub Macháček
7. 6. 15 10:00 ZAK Morna to zařídí FC Krabice 10. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Janča,Spousta
Morna to zařídí FC Krabice
Michal HulalaFilip Fikejz, David Murár, Jakub Pleiner, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta, Jiří Valenta vs Michal Šeda – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Filip Loužecký, Marek Rytina, Petr Zikmunda
27. Jan Valenta 51. Filip Loužecký
24. 5. 15 11:15 ZAK England Praha Krabice 8. 4:1 (0:0)
Na 8. ligu velmi kvalitní výkon. Hlavně 1. půle obrany hrály skvěle. Ve 2. půli po chybě týmu Krabice se dostal England Praha lacino do vedení. Oba týmy v tu chvíli ukázaly, že umí hrát dopředu.  Krabice ale neproměnila své šance a tím pádem byl England tím, kdo bral dva body. Josef Vilčko, Dušan Bruncko
England Praha Krabice
Radek Pubanc – Radek Jahoda, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana vs Radek Bachar – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda
32., 44. Radek Jahoda
35. Josef Skořepa
47. Václav Krček
40. Lukáš Cimler
17. 5. 15 10:00 ZAK Krabice City Lhotka FC 7. 0:4 (0:3)
Poklidné utkání, kde se ukázala větší lavička City Lhotka. Byli i více technicky vyspělí. Janda, Šesták
Krabice City Lhotka FC
Marek Fišer – Lukáš Cimler, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Michal Šeda, Petr Zikmunda vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Joao Cesar Dos Santos, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Adriano Santana do Esprito
1., 7., 41. Tomáš Černý
18. Miroslav Landa ml.
10. 5. 15 10:00 ZAK Tichý vánek Krabice 6. 3:2 (2:2)
Obě družstva myslela víc na útok než na obranu. Martin Dařílek
Tichý vánek Krabice
Jan Kroupa – Ondřej Janota, Pavel Mikeska, Martin Smola, Ondřej Vacke vs Radek Bachar – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Filip Loužecký, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda
20. Ondřej Janota
28. Ondřej Vacke
35. Jan Kroupa
8. Filip Loužecký
10. Pavel Kafka
3. 5. 15 10:00 ZAK Krabice Strážci Pomeranče 5. 3:5 (0:3)
Pomeranč v druhé půli polevil a krabice se tak dostaly do hry. Těsně před koncem, ale hosté výsledek pojistili. Smetana J, Smetana T.
Krabice Strážci Pomeranče
Radek Bachar – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda, Petr Zikmunda vs Jakub Lippert – David Chott, Harry Löwit, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský
42., 45. Martin Dvořák
55. Marek Fišer
2., 13. Harry Löwit
12., 59. Petr Tinka
34. Tomáš Prokš
26. 4. 15 12:30 STOD Stodůlecký piráti Krabice 4. 4:0 (2:0)
Stodůlečtí piráti si góly rovnoměrně rozdělili do obou poločasů a zaslouženě zvítězili. Husák, Hranílek
Stodůlecký piráti Krabice
Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka vs Marek Fišer – Filip Loužecký, Marek Rytina, Michal Šeda, Karel Vaněk, Pavel Zvěřina
3. František Konečný
21. Michal Kučera
31. Matěj Spálenka
56. Ondřej Baleka
19. 4. 15 10:00 ZAK Krabice Old Mosquitos 3. 4:1 (1:0)
Hezký zápas se zaslouženou výhrou domácího týmu. Hosté snížili na 2:1 a neproměnili další šance, ale domácí poté utekli soupeři ve skore a vítězství si pohlídali. Dufek, Vejvoda
Krabice Old Mosquitos
Michal Šeda – Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Filip Loužecký, Luboš Růžička, Marek Rytina, Karel Vaněk vs Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Adam Hospodarz, Radek Opichal, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Jiří Vávra, Lukáš Zemek
21., 33. Martin Dvořák
58. Filip Loužecký
60. Karel Vaněk
47. Adam Hospodarz
12. 4. 15 10:00 ZAK Zlíchov Catholic FC Krabice 2. 0:7 (0:3)
V poli poměrně vyrovnané utkání rozhodla velká produktivita Krabice. V závěru už byla jasná převaha hostů. Pavel Rozkovec, Jiří Procházka
Zlíchov Catholic FC Krabice
Prokop Šorm – Viktor Glac, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Josef Sklenička vs Marek Fišer – Martin Dvořák, Pavel Kafka, Filip Loužecký, Marek Rytina, Pavel Zvěřina
3., 14., 18., 54. Filip Loužecký
50. Marek Rytina
53. Pavel Kafka
58. Martin Dvořák
29. 3. 15 10:00 ZAK Lokomotiva DP Krabice 1. 1:5 (0:3)
Utkání v dobrém tempu, hosté byli jasně lepší. Václav Mottl
Lokomotiva DP Krabice
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, Victor Balandin Novoa, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Martin Koubek, Matěj Němec vs Radek Bachar – Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Pavel Lenfeld, Filip Loužecký, Luboš Růžička, Marek Rytina, Michal Šeda, Karel Vaněk