12. Zlíchov Catholic FC 11 2 0 9 22:57 0

St 22.4.15 18:30 HRAB3 Sváteční mančaft S nadhledem   (HL6D)
St 22.4.15 19:45 HRAB3 Taurin 1.FC Těžká demence   (HL5D)
Ne 14.6.15 18:45 P1 Dropa FC A Terron AC Bozi B   (HL7K)
Ne 14.6.15 20:00 P1 s.Oliver A Černý pumy   (HL6J)

21. 6. 15 11:15 P1 Lokomotiva DP Zlíchov Catholic FC 11. 8:2 (3:0)
Klasický zápas posledního kola 8. hanspaulské ligy. Ievgen Kliushnyk, Oleksii Ostrenskyi
Lokomotiva DP Zlíchov Catholic FC
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Štěpán Sklenička – Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Michael Jirsa, Josef Sklenička
7., 43. David Čermák
10. Rostislav Antal
29., 35., 42. Pavel Filip
38., 47. Ondřej Hlad
45. Josef Sklenička
54. Michael Jirsa
7. 6. 15 20:00 MIKU3 Zlíchov Catholic FC Tichý vánek 10. 4:5 (2:2)
Zajímavý zápas s přeléváním výsledku na jednu či druhou stranu. Tichý vánek měl silnější závěr, kdy v období 50.-58. minuty dal 3 góly a to rozhodlo. Branka v 58. minutě byla již vítězná.
Zlíchov Catholic FC Tichý vánek
Jakub Šenovský – Viktor Glac, Antonín Houdek, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Josef Sklenička, Prokop Šorm vs Pavel Mikeska – Jan Kroupa, Daniel Kunc, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola
58. Tomáš Procházka
31. 5. 15 15:00 MIKU3 Laxní přístup Zlíchov Catholic FC 9. 5:2 (1:1)
Pohledné utkání, kdy šance střídala šanci. Zvítězili v útoku efektivnější domácí. Melíšek D., Melíšek J.
Laxní přístup Zlíchov Catholic FC
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, Jiří Šafka, Radek Šén vs Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Prokop Šorm
1., 34., 49. Radek Šén
36. Ondřej Zeman
58. OG
6. Prokop Šorm
56. Tomáš Kubík
24. 5. 15 17:30 HANSP Zlíchov Catholic FC Strážci Pomeranče 8. 1:6 (0:1)
V 1. půli zazvonila 4krát tyč. Po dvou na obou stranách. Když pak Stárek konečně rozvlnil síť, málokdo tušil, k jakému výkonu se rozstřílí.
Zlíchov Catholic FC Strážci Pomeranče
Štěpán Sklenička – Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Josef Sklenička, Prokop Šorm vs David Chott – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, Petr Tinka, Šimon Větrovský, Milan Vondra
48. Tomáš Kubík 15., 32., 51., 57., 57. Slavomír Stárek
58. Harry Löwit
17. 5. 15 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Zlíchov Catholic FC 7. 1:0 (1:0)
Poklidný zápas. Morna měla více štěstí. Husek, Mleziva
Morna to zařídí FC Zlíchov Catholic FC
Michal Hulala – Jan Dus, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Jiří Valenta vs Michael Jirsa – Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Josef Sklenička, Štěpán Sklenička, Prokop Šorm
28. Jan Dus
10. 5. 15 11:15 STOD Zlíchov Catholic FC Stodůlecký piráti 6. 4:3 (3:1)
1. poločas vyhrál Zlíchov díky střelecky velmi dobře disponovanému Houdkovi. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, ale šťastnější tým byl nakonec Zlíchov. Husák, Seneta
Zlíchov Catholic FC Stodůlecký piráti
Michael Jirsa – Viktor Glac, Antonín Houdek, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Josef Sklenička, Prokop Šorm vs Tomáš Směták – Ondřej Baleka, Miroslav Brtník, František Konečný, Michal Kučera, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
7., 10., 27. Antonín Houdek
46. Dominik Radina
21. Matěj Spálenka
32. Pavel Kulovaný
37. Zdeněk Maier
3. 5. 15 11:15 ZAK Fernet team Říčany Zlíchov Catholic FC 5. 9:0 (5:0)
Jednoznačné vítězství Fernetu. Smetana J., Smetana T.
Fernet team Říčany Zlíchov Catholic FC
Ondřej Švagr – Petr Fiala, Václav Horník, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Michal Šafařík vs Matěj Jirsa – Michael Jirsa, Dominik Radina, Josef Sklenička, Štěpán Sklenička, Prokop Šorm
8., 15., 21., 55. Jakub Macháček
27. Michal Šafařík
29. Martin Rákosník
44. Jiří Macháček
57. Tomáš Kučera
52. OG
26. 4. 15 15:00 MIKU4 Zlíchov Catholic FC Old Mosquitos 4. 4:1 (0:0)
Zápas bez náboje, kde se jen čekalo až Zlíchov dá prvního góla a pak už jen na konečné skóre. Tomáš Axler, Filip Hartmann
Zlíchov Catholic FC Old Mosquitos
Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Antonín Houdek, Michael Jirsa, Michael Jirsa, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Josef Sklenička, Prokop Šorm vs Jiří Sedmík – Richard Franěk, Josef Hervert, Adam Hospodarz, Radek Opichal, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Jiří Vávra, Lukáš Zemek
35. Prokop Šorm
40., 59. Michael Jirsa
52. Dominik Radina
55. Adam Hospodarz
19. 4. 15 13:45 TEMPO England Praha Zlíchov Catholic FC 3. 7:4 (2:2)
Po zásluze vyhraný zápas od domácích. Hosté nedali v první půli šance a na to doplatili. Jakub Jiroudek, Jiří Musil
England Praha Zlíchov Catholic FC
Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Jan Langer, Pavel Marek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana vs Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Antonín Houdek, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Josef Sklenička, Prokop Šorm