12. Zlíchov Catholic FC 11 2 0 9 22:57 0

So 18.4.15 11:15 TEMPO SG-II Butovice GP Rangers   (HL7I)
So 18.4.15 12:30 TEMPO Kluci z Vršovic ABCOM   (HL4E)
So 20.6.15 10:00 P1 Taggart Hajduk Hůrka A   (HL8M)
So 20.6.15 11:15 P1 Fk.JTS Praha Xichties FC   (HL8L)

21. 6. 15 11:15 BECH Old Mosquitos Morna to zařídí FC 11. 1:2 (0:0)
Hosté neproměnili řadu šancí a tak mohli být konec rádi za šťastný gól v poslední minutě. Klasický zápas úrovně osmé ligy. Dufek
Old Mosquitos Morna to zařídí FC
Jiří Sedmík – Richard Franěk, Adam Hospodarz, Radek Opichal, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Jan Zeman, Lukáš Zemek vs Michal Hulala – Jan Dus, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Vojtěch Poskočil, Jan Valenta, Jiří Valenta
35. Lukáš Zemek 40., 60. Filip Fikejz
7. 6. 15 10:00 ZAK Morna to zařídí FC Krabice 10. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Janča,Spousta
Morna to zařídí FC Krabice
Michal HulalaFilip Fikejz, David Murár, Jakub Pleiner, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta, Jiří Valenta vs Michal Šeda – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Filip Loužecký, Marek Rytina, Petr Zikmunda
27. Jan Valenta 51. Filip Loužecký
31. 5. 15 18:45 CESMI Lokomotiva DP Morna to zařídí FC 9. 1:3 (0:0)
Pohledné kombinační utkání z obou stran vyhrálo šťastnější družstvo hostí. Plucar, Charvát
Lokomotiva DP Morna to zařídí FC
Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Arnaud Quily vs Michal Hulala – Jan Dus, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, David Murár, Jakub Pleiner, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta, Jiří Valenta
35. Pavel Filip 42., 47. Lukáš Malina
60. David Murár
24. 5. 15 13:45 P3 Morna to zařídí FC Laxní přístup 8. 0:4 (0:2)
Hosté odehráli zápas zcela v rozporu se svým názvem. Vzorná docházka (11 hráčů), 4 vstřelené góly a vzadu nula. Takhle laxní přístup opravdu nevypadá. Smetana J., Socher
Morna to zařídí FC Laxní přístup
Michal Hulala – Jan Dus, Martin Hofrajtr, Lukáš Malina, David Murár, Jan Valenta, Jiří Valenta vs Ondřej Zeman – Zdeněk Bajar, Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, David Šátek, Radek Šén, Jakub Šrámek, Tomáš Zahradníček
10. Jakub Šrámek
28. Zdeněk Bajar
37. Lukáš Bárta
42. David Šátek
17. 5. 15 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Zlíchov Catholic FC 7. 1:0 (1:0)
Poklidný zápas. Morna měla více štěstí. Husek, Mleziva
Morna to zařídí FC Zlíchov Catholic FC
Michal Hulala – Jan Dus, Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Jiří Valenta vs Michael Jirsa – Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Josef Sklenička, Štěpán Sklenička, Prokop Šorm
28. Jan Dus
10. 5. 15 15:00 BECH Fernet team Říčany Morna to zařídí FC 6. 4:1 (1:0)
Velmi slušné utkání. Fernet byl po většinu utkání lepším týmem a po zásluze zvítězil. Lubomír Velčovský
Fernet team Říčany Morna to zařídí FC
Ondřej Švagr – Petr Fiala, Václav Horník, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Michal Šafařík vs Jan Valenta – Jan Dus, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, David Murár, Jakub Pleiner, Vojtěch Poskočil, Jiří Valenta
9. Tomáš Kučera
32., 33. Martin Kučera
45. Václav Horník
59. Martin Hofrajtr
3. 5. 15 15:00 MIKU2 Morna to zařídí FC England Praha 5. 1:7 (1:3)
Utkání slušné úrovně především díky týmu England Praha.
Morna to zařídí FC England Praha
Michal Hulala – Filip Fikejz, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, David Murár, Jan Valenta vs Radek Pubanc – Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Pavel Marek, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana
17. Martin Hofrajtr 54 David Murár 14., 27., 38. Josef Skořepa
17., 57. Radek Jahoda
41., 47. Václav Krček
26. 4. 15 20:00 MIKU2 City Lhotka FC Morna to zařídí FC 4. 4:1 (2:1)
Rozhodčí se nedostavil na zápas. Kapitáni se dohodli na společně odpískaném zápasu.
City Lhotka FC Morna to zařídí FC
Ladislav Špička – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Joao Cesar Dos Santos, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner vs Michal Hulala – Jan Dus, Filip Fikejz, Josef Klamo, Lukáš Malina, David Murár, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta, Jiří Valenta
3., 50. Marcus Matias Maciel
21. Ladislav Špička
51. Miroslav Landa ml.
23. Jan Dus
19. 4. 15 20:00 MIKU4 Morna to zařídí FC Tichý vánek 3. 2:8 (0:6)
Oboustranně velice férově hrané utkání se zaslouženou výhrou hostů kteří o výsledku rozhodli už v prvním poločase. V druhé půli domácí přidali, hra se celkem vyrovnala, ale na nějaké větší zdramatizování to nestačilo. Pavel Potměšil, Libor Píbil
Morna to zařídí FC Tichý vánek
Michal Hulala – Jan Dus, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta vs Daniel Kunc – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola, Martin Štětina, Ondřej Vacke