12. Zlíchov Catholic FC 11 2 0 9 22:57 0

Pá 17.4.15 18:00 P3 Amurská United FC Hočo Počo FK   (HL8K)
Pá 17.4.15 19:15 P3 64! FC Kobylisy A Bohemia AFK   (HL5F)
So 23.5.15 08:45 BECH Sen Černý Most II PG MTPCH   (HL5G)
So 23.5.15 10:00 BECH Hoptajch team Desítníci CH.C.   (HL5G)

21. 6. 15 11:15 P3 Tichý vánek City Lhotka FC 11. 1:3 (1:0)
V první půli byli domácí o něco lepší a vypracovali si vedení. Ve druhé půli však hosté zabrali a zaslouženě utkání otočili ve svůj prospěch. Vojtěch Koželka, Jan Hanton
Tichý vánek City Lhotka FC
Daniel Kunc – Jan Kroupa, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Joao Cesar Dos Santos, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Přemysl Rozkopal, Adriano Santana do Esprito, Otakar Verner
30. Pavel Mikeska 43. Joao Cesar Dos Santos
48. Ladislav Špička
60. Tomáš Černý
7. 6. 15 20:00 MIKU3 Zlíchov Catholic FC Tichý vánek 10. 4:5 (2:2)
Zajímavý zápas s přeléváním výsledku na jednu či druhou stranu. Tichý vánek měl silnější závěr, kdy v období 50.-58. minuty dal 3 góly a to rozhodlo. Branka v 58. minutě byla již vítězná.
Zlíchov Catholic FC Tichý vánek
Jakub Šenovský – Viktor Glac, Antonín Houdek, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Josef Sklenička, Prokop Šorm vs Pavel Mikeska – Jan Kroupa, Daniel Kunc, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola
58. Tomáš Procházka
31. 5. 15 15:00 MIKU4 Strážci Pomeranče Tichý vánek 9. 3:4 (0:2)
Vyrovnaná hra s lepší koncovkou vánku. Janča, Seneta
Strážci Pomeranče Tichý vánek
Jakub Lippert – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Slavomír Stárek, David Šťastný, Petr Tinka, Šimon Větrovský vs Pavel Mikeska – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola, Ondřej Vacke
42. Slavomír Stárek
48., 49. Petr Tinka
5., 45. Jan Kroupa
8. Ondřej Janota
41. Martin Smola
24. 5. 15 12:30 STOD Tichý vánek Stodůlecký piráti 8. 6:0 (2:0)
Od 1. minuty byl lepší Tichý Vánek. I přes jednoznačnou výhru to byl oboustranně pěkný fotbal. Jan Koháry, Ondřej Pöschl
Tichý vánek Stodůlecký piráti
Pavel Mikeska – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Martin Smola, Petr Smola, Ondřej Vacke vs Tomáš Směták – Ondřej Baleka, František Konečný, Pavel Kulovaný, Zdeněk Maier, Martin Malina, Miroslav Pánek, Matěj Spálenka
9., 10. Daniel Kunc
35., 56. Ondřej Janota
44. Jan Kroupa
51. Ondřej Vacke
17. 5. 15 15:00 MIKU3 Old Mosquitos Tichý vánek 7. 3:7 (1:2)
Tento zápas byl střelecká přehlídka obou týmů. Ale hráči Tichého vánku se vícekrát trefili do nepřítelovy branky a díky tomu zvítězili.
Old Mosquitos Tichý vánek
Jiří Sedmík – Josef Hervert, Adam Hospodarz, Radek Opichal, Michal Pešek, Jiří Vávra, Lukáš Zemek vs Petr Smola – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Daniel Kunc, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Ondřej Vacke
47. Ondřej Janota
10. 5. 15 10:00 ZAK Tichý vánek Krabice 6. 3:2 (2:2)
Obě družstva myslela víc na útok než na obranu. Martin Dařílek
Tichý vánek Krabice
Jan Kroupa – Ondřej Janota, Pavel Mikeska, Martin Smola, Ondřej Vacke vs Radek Bachar – Lukáš Cimler, Martin Dvořák, Marek Fišer, Pavel Kafka, Filip Loužecký, Michal Šeda, Karel Vaněk, Petr Zikmunda
20. Ondřej Janota
28. Ondřej Vacke
35. Jan Kroupa
8. Filip Loužecký
10. Pavel Kafka
3. 5. 15 13:45 HANSP Lokomotiva DP Tichý vánek 5. 3:10 (1:4)
Jednoznačný zápas. Možná také způsobený celozápasovou přesilovkou, kdy od druhé půle druhého poločasu odstoupil ještě jeden hráč Lokomotivy pro zranění. Martin Sumerauer, Tanas Papadakis
Lokomotiva DP Tichý vánek
Ondřej Hlad – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Lukáš Kotrba, Arnaud Quily vs Pavel Mikeska – Ondřej Janota, Daniel Kunc, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola, Martin Štětina
47. Tomáš Procházka
26. 4. 15 17:30 BECH Tichý vánek Laxní přístup 4. 4:1 (3:1)
Lepší mužstvo zvítězilo. Michal Čermák
Tichý vánek Laxní přístup
Jan Kroupa – Aleš Bílík, Ondřej Janota, Daniel Kunc, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola, Martin Štětina vs Ondřej Zeman – Michal Krlín, Jaroslav Paima, David Šátek, Radek Šén, Michal Široký, Tomáš Zahradníček
14., 37. Martin Smola
15. Pavel Mikeska
23. Aleš Bílík
18. Radek Šén
19. 4. 15 20:00 MIKU4 Morna to zařídí FC Tichý vánek 3. 2:8 (0:6)
Oboustranně velice férově hrané utkání se zaslouženou výhrou hostů kteří o výsledku rozhodli už v prvním poločase. V druhé půli domácí přidali, hra se celkem vyrovnala, ale na nějaké větší zdramatizování to nestačilo. Pavel Potměšil, Libor Píbil
Morna to zařídí FC Tichý vánek
Michal Hulala – Jan Dus, Martin Hofrajtr, Josef Klamo, Lukáš Malina, Vojtěch Poskočil, Andrii Sazonov, Jan Valenta vs Daniel Kunc – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Petr Smola, Martin Štětina, Ondřej Vacke
31. Lukáš Malina
40. Jan Dus
7., 28., 30. Pavel Mikeska
22. Petr Smola
29. Martin Smola
32., 48. Daniel Kunc
12. 4. 15 11:15 ZAK Tichý vánek Fernet team Říčany 2. 2:2 (1:1)
Kvalitní v rychlém tempu hrané utkání, které přes množství šancí skončilo spravedlivou remízou. Jiří Procházka, Pavel Rozkovec
Tichý vánek Fernet team Říčany
Daniel Kunc – Ondřej Janota, Jan Kroupa, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Martin Štětina, Ondřej Vacke vs Tomáš Hrdlička – Petr Fiala, Václav Horník, Martin Kučera, Tomáš Kučera, Jakub Macháček, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Ondřej Švagr
20. Martin Smola
44. Ondřej Janota
26., 45. Václav Horník
29. 3. 15 15:00 TEMPO England Praha Tichý vánek 1. 6:1 (2:0)
Výsledek ovlivnil nízký počet hráčů Tichý Vánek. Jan Sedláček, Václav Křikava
England Praha Tichý vánek
Radek Pubanc – Radek Jahoda, Václav Krček, Jan Langer, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana vs Daniel Kunc – Ondřej Janota, Pavel Mikeska, Tomáš Procházka, Martin Smola, Martin Štětina