So 17.10.15 10:00 TEMPO Balbín FC Bránický tank   (HL4E)
So 17.10.15 11:15 TEMPO ABCOM Made in Košíře   (HL5G)
Ne 15.11.15 08:45 HANSP Alej FK A KTB B   (HL3D)
Ne 15.11.15 10:00 HANSP Fiasko Stodůlecký piráti   (HL8O)

29. 11. 15 11:15 TEMPO Lucky team Květák 11. 1:4 (0:2)
Utkání plné důrazných soubojů na hranici pravidel, pohodlná výhra hostů.
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher vs Štěpán HavelVít Havel, Petr Pospíšil, Michal Sitár, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jan Tesař
43. Pavel Najman 19., 42. Michal Sitár
21. Václav Skála
35. Vít Havel
13. 11. 15 17:45 STOD Defect Praha Lucky team 10. 5:2 (3:0)
Defect Praha byl fotbalovějším týmem a náskok z 1. poločasu mu bohatě stačil k vítězství. Husák
Defect Praha Lucky team
Tomáš Vitiš – Marek Plojhar, Jan Smetana, Ján Somora, Martin Štoncner, Tomáš Vrňák, Kristian Zradička vs Dušan Blaha – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher, Martin Valter
44. Jiří Uher
8. 11. 15 10:00 STOD Lucky team Deportivo Praga 9. 0:3 (0:2)
Lucky Team nenašel recept na zasažení branky soupeře, ten rozhodl o výhře v první půli, kdy dal dva góly. Ve druhé půli pak ještě vítězství potvrdil.
Lucky team Deportivo Praga
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher vs Luboš Vacek – Martin Beránek, Stanislav Bruder, Tomáš Bruder, David Cestr, Michal Kahoun, Jakub Kosina, Petr Martiník, Vladimír Příbramský, Michal Příhoda
10. Petr Martiník
11. Martin Beránek
60. David Cestr
25. 10. 15 10:00 STOD Apači Lucky team 8. 2:2 (1:1)
Obě mužstva udělala dobrý fotbalový dojem nejen fotbalovostí, ale i slušností a férovostí. Paleček, Šenk
Apači Lucky team
Matěj Procházka – Michael Kubát, Martin Máčal, Šimon Peterka, Štěpán Peterka, Vojtěch Peterka, Jan Šindler vs Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Tecl, Jiří Uher
8. Štěpán Peterka
33. Martin Máčal
15. Jakub Tecl
46. Stanislav Adámek
18. 10. 15 10:00 STOD Lucky team Benda OFC 7. 2:2 (0:0)
Rajniš
Lucky team Benda OFC
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Vladimír Kůla, Michal Mach, Petr Záhora
41. Jiří Uher
43. Jakub Tecl
33. OG
51. Vladimír Kůla
48. Vladimír Kůla
11. 10. 15 10:00 STOD Šotgani Lucky team 6. 2:3 (2:1)
V první části vyrovnaného duelu byli lepší Šotgani jež o branku vedli. V II. části Lucky team dokázal skóre obrátit ve svůj prospěch. Utkání by slušela remíza více.
Šotgani Lucky team
David Böhm – Dušan Drličiak, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Oldřich Pikhart, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher, Martin Valter
24., 29. David Böhm 13. Pavel Najman
32. Jakub Gottwald
57. Jiří Uher
4. 10. 15 10:00 STOD Lucky team Světlušky 5. 5:0 (1:0)
Světlušky měly v první půli značnou převahu, ale nevyužily toho. Nakonec nerozhodovala technika, ale lepší organizace hry a ta byla jednoznačně na straně Lucky teamu. David Deutsch
Lucky team Světlušky
Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Tomáš Adámek, Dušan Blaha, Jakub Tecl, Jiří Uher vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Jiří Borovička, Patrik Hadrbolec, Jan Matějka, Martin Phillip, Dan Raiser, Martin Štros
14., 46. Jiří Uher
35. Dušan Blaha
37. Stanislav Adámek
53. Tomáš Adámek
28. 9. 15 18:45 P1 Splašený kozy TR Lucky team 4. 3:3 (2:0)
Od samého začátku až do konce byl zápas velmi vyrovnaný a také skončil zaslouženou remízou.
Splašený kozy TR Lucky team
Karel Malec – Milan Flanderka, Michal Hladík, Milan Jiroušek, Vojtěch Kotrba, Lubor Matras, Petr Polednik, Lukáš Tejnor vs Dušan Blaha – Stanislav Adámek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter
1. Vojtěch Kotrba
18. Lukáš Tejnor
55. Lubor Matras
36. Martin Valter
38. Pavel Najman
48. Jiří Uher
20. 9. 15 10:00 STOD Lucky team Sací komando Modřany 3. 4:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas až do konce. Domácí museli dotahovat nepříznivé skóre 0:2. To se jim povedlo a zápas vyhráli o gól 4:3. Vojtěch Jiroušek, Martin Jiroušek
Lucky team Sací komando Modřany
Dušan Blaha – Stanislav Adámek, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jiří Mareš, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter vs Michal Kalbáč – Ondřej Čížek, Tomáš Čížek, Ondřej Dýba, Lukáš Hlavatý, Michal Kalbáč ml., Martin Kupka, Jan Zachar, Miroslav Ženíšek
41. Jakub Tecl
42., 47. Jakub Gottwald
58. Pavel Najman
14., 56. Jan Zachar
32. Tomáš Čížek
13. 9. 15 10:00 STOD Vzteklé Želvičky Lucky team 2. 0:0 (0:0)
Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Obě mužstva se domluvila na náhradním rozhodčím.
Vzteklé Želvičky Lucky team
Pavel Štěrba – Martin Časar, Jozef Drábek, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Jiří Šolek, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter vs Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jiří Uher
6. 9. 15 10:00 STOD Liguére FC Lucky team 1. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, které dokázali hosté v 56. minutě vyrovnat. Po této brance se přestalo bránit, šance střídala šanci a nakonec měli více štěstí hráči Lucky teamu. Klail, Malý
Liguére FC Lucky team
Lukáš Mikyska – Lukáš Malý, Otakar Novák, Lukáš Oslzla, Jakub Šimandl, Roman Váňa vs Jiří Mareš – Stanislav Adámek, Dušan Blaha, Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Jiří Uher