St 9.9.15 18:15 LITVI Turman VET Tatarský biftek VET   (VL4C)
St 9.9.15 19:30 LITVI Betl K.F.K. B Fešáci ve vatě   (HL4C)
St 9.9.15 20:45 LITVI Le Jardin Killing power FC   (HL7E)
St 18.11.15 17:30 ARIT Růžoví delfínci 97,2 Notorlet Stodůlky   (HL7F)
St 18.11.15 18:45 ARIT Blok D Buchmeister team   (HL7F)
St 18.11.15 20:00 ARIT Pajzovna FC PAPE Dejvice   (HL3C)

23. 11. 15 18:15 MIKU2 Santovi Sobi Farkáň 92 1.FC 11. 1:1 (1:0)
Santovi Sobi Farkáň 92 1.FC
Adam Houda – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Jakub Volf vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger
11. Tadeáš Helešic 49. Jan Fousek
9. 11. 15 19:30 DEKAN F.R.F. mit vocet Santovi Sobi 10. 3:5 (2:0)
Dramatický zápas, kdy tabulkově slabší domácí překvapivě vedli po poločase. Pak se ale hosté probudili a otočili zápas. Milan Dolejš, Petr Linx
F.R.F. mit vocet Santovi Sobi
Ján Pavlík – Martin Fiala, Jan Krejčí, Petr Kristoforski, Josef Langer, Jan Masopust, Jan Polák, Lukáš Šebesta, David Smorádek vs Tadeáš Helešic – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Jakub Volf
59. Tomáš Švec
4. 11. 15 20:15 METE2 Santovi Sobi Dejnámbůra FC 9. 1:3 (0:2)
Tvrdé a zbytečně vyhrocené utkání rozhodla noční můra, kterou si prožil brankář Sobů. Freddy Krueger hadr. Šišák
Santovi Sobi Dejnámbůra FC
Marek Pauřík – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Filip Vinter, Jakub Volf vs Dušan Jakl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, Ladislav Šinágl, Jan Velíšek
39. Tadeáš Helešic 40 Marek Pauřík 13. David Lambl
30. Lubomír Kováč
38. Miloslav Goll
33. Miloslav Goll
26. 10. 15 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Santovi Sobi 8. 0:3 (0:2)
Domácí se snažili, ale nedokázali proměnit své šance. Hosté byli přece jenom lepším týmem. Klail
Tlakové galoše Santovi Sobi
Milan Hrdina – Karel Barták, Jaroslav Hančl, Jan Kopřiva, Jiří Mergl, Matěj Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Jaroslav Rosol, David Roubal, Ladislav Salvet, Petr Vaněk vs Adam Houda – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Tadeáš Helešic, Martin Sekáč, David Švertšal, Filip Vinter
6., 28. Tadeáš Helešic
59. David Švertšal
19. 10. 15 19:30 MIKU2 Santovi Sobi V.S.P.S.V.S. 7. 4:1 (2:0)
Pohledné utkání, ve kterém jsme viděli mnoho hezkých akcí na obou stranách. Ve druhém poločase měli domácí menší převahu a zaslouženě vyhráli. Vostatek, Carev
Santovi Sobi V.S.P.S.V.S.
Tadeáš Helešic – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Filip Vinter, Jakub Volf vs Pavel Vaněk – Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk
11. Jakub Volf
20. Lukáš Garreis
39. David Švertšal
53. Martin Sekáč
44. Richard Vaněk
14. 10. 15 18:30 HRAB1 V.I.P. Santovi Sobi 6. 2:4 (0:1)
Vyrovnaný zápas. V.I.P. se drželi a bojovali až do konce, ale Sobi vedení zkušeně kontrolovali. Ondřej Vaňura
V.I.P. Santovi Sobi
Robert JohánekPetr Ctibor, Jakub Hlavatý, Petr Křenek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Jan Řezanina vs Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl, Filip Vinter
37. David Pecha
59. Petr Křenek
19., 33. Tadeáš Helešic
51. Filip Vinter
60. OG
5. 10. 15 19:30 HOSTI Pradox 1.FC Santovi Sobi 5. 2:5 (1:3)
Vyrovnané utkání z obou stran, které rozhodl hatrickem Sekáč a urval dva body Sobům. Boubín, Vyskočil
Pradox 1.FC Santovi Sobi
Ondřej Hatina – Karel Jindrák, Michal Roháč, Pavel Růžička, Radek Sahula, Roman Sahula, Lukáš Smíšek, Štěpán Vacek vs Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Filip Vinter
6., 44. Lukáš Smíšek 14. Filip Vinter
16., 30., 55. Martin Sekáč
57. Marek Vetengl
25. Tadeáš Helešic
23. 9. 15 20:45 BECH Santovi Sobi Pivojs s.r.o.1.FC 4. 4:0 (2:0)
Sobi byli lepším mužstvem a po zásluze vyhráli. Janča
Santovi Sobi Pivojs s.r.o.1.FC
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Jakub Volf vs Benjamin Tůma – Michal Kapička, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma
3. Adam Houda
21. Jakub Volf
38. Tadeáš Helešic
50. Martin Sekáč
16. 9. 15 19:30 HOSTI Nottoric Forest Santovi Sobi 3. 1:2 (0:0)
Domácí se ujali vedení, ale poté jim odešly fyzické a psychické síly čehož hosté využili.
Nottoric Forest Santovi Sobi
Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Koronthály, Pavel Kroupa, Michal Polák, Petr Svoboda, Martin Taraležkov, Jan Verner, Vladimír Verner vs Tadeáš Helešic – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, David Švertšal, Marek Vetengl, Filip Vinter, Jakub Volf
32. Michal Polák 55., 58. David Švertšal
7. 9. 15 18:15 HOSTI Santovi Sobi Legends are back 2. 3:2 (1:1)
Remízové utkání, které nakonec pro sebe rozhodli domácí díky větší hladovosti po bodech.
Santovi Sobi Legends are back
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, David Švertšal, Marek Vetengl, Filip Vinter vs David Ročňák – Jan Chaloupka, Dan Ellschlöger, Tomáš Hradecký, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Jakub Kerda, Miloš Král, Jan Krůta
24. David Švertšal
45. Marek Vetengl
49. Martin Sekáč
12. Jan Chaloupka
39. Lukáš Jančovič
2. 9. 15 19:00 METE2 Kontis 1.FC Santovi Sobi 1. 0:1 (0:0)
V opatrné první půli mírně aktivnější hosté, paradoxně však úvodní šance patřila domácím. Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu a celé utkání rozhodla povedená standartka. Prček
Kontis 1.FC Santovi Sobi
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Tadeáš Helešic – Lukáš Cimr, Lukáš Garreis, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Marek Vetengl, Filip Vinter