Po 21.9.15 18:15 LITVI Gambrinus VH GK Ohradní A   (HL7B)
Po 21.9.15 19:30 LITVI Zlatý krysy FC Sean team VET   (VL3A)
Po 21.9.15 20:45 LITVI Sean team A Celtic THK   (HL4A)
Út 13.10.15 18:15 BECH Běchovice VET Prohibice FKK VET   (VL3B)
Út 13.10.15 19:30 BECH Starci na chmelu B Studenti Praha FC VET   (VL4B)
Út 13.10.15 20:45 BECH Tatran Válec Napoleoni   (HL6D)

23. 11. 15 18:00 MALES Pivojs s.r.o.1.FC Legends are back 11. 4:2 (2:1)
Prohrál lepší tým, který měl mnohem více vyložených šancí, ale brankář Pivojs byl rozdílovým hráčem zápasu. Jiří Lukáš
Pivojs s.r.o.1.FC Legends are back
Benjamin Tůma – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma vs Juraj Jaborník – Marek Černý, Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Petr Hozman, Lukáš Jančovič, David Ročňák, Karel Suchan
13. Michal Kapička
29. Jan Pivoňka
33. Petr Konečný
55. Vladislav Nový
15. Marek Černý
56. Dan Ellschlöger
9. 11. 15 18:15 DEKAN Kontis 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC 10. 3:0 (1:0)
Utkání téměř bez brankových příležitostí, svědčí o tom jediný gól v prvním poločase, který padl v podstatě náhodně. V druhé půli byl k vidění daleko aktivnější fotbal.
Kontis 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Benjamin Tůma – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka
2., 58. Jan Malý
32. Jan Vršecký
2. 11. 15 19:30 CESMI Pivojs s.r.o.1.FC Farkáň 92 1.FC 9. 3:1 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Boubín
Pivojs s.r.o.1.FC Farkáň 92 1.FC
Benjamin Tůma – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger
14. Vladislav Nový
38. Michal Kapička
40. Jiří Králík
45. OG
28. 10. 15 20:45 MIKU2 F.R.F. mit vocet Pivojs s.r.o.1.FC 8. 3:1 (0:0)
Vyrovnané a ve druhé půli i trochu vyhrocené utkání, které rozhodla větší aktivita týmu domácích. Bedřich Sýkora, Pavel Frühauf
F.R.F. mit vocet Pivojs s.r.o.1.FC
Jan Polák – Martin Fiala, Petr Kristoforski, Josef Langer, Ján Pavlík, Radek Petřina, Lukáš Šebesta, Martin Škapa, David Smorádek, Lukáš Vondra vs Hynek Kempfer – Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma
40. David Smorádek
50. Lukáš Šebesta
59. Lukáš Vondra
57. Benjamin Tůma
19. 10. 15 19:15 STER2 Pivojs s.r.o.1.FC Dejnámbůra FC 7. 1:2 (1:1)
Velmi pohledné utkání a pro oko diváka i velmi atraktivní. Šťastnou trefou o vítězství svého týmu rozhodl Velíšek. Dufek
Pivojs s.r.o.1.FC Dejnámbůra FC
Hynek Kempfer – Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma vs Ladislav ŠináglMiloslav Goll, Jaroslav Kubásek, Václav Lysczas, Jan Pála, Jan Velíšek, Allan Zípek
28. Vladislav Nový 25. Václav Lysczas
44. Jan Velíšek
12. 10. 15 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Pivojs s.r.o.1.FC 6. 1:2 (1:2)
Velmi zajímavý a vyrovnaný duel, v němž se rozhodlo již v prvním poločase. V tom druhém se týmy soustředily spíš na defenzivu. Popelka
Tlakové galoše Pivojs s.r.o.1.FC
Milan Hrdina – Šimon Chalupa, Adam Doležal, Jaroslav Hančl, Jiří Mergl, Matěj Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Jaroslav Rosol, David Roubal, Ladislav Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Hynek Kempfer – Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma, Samuel Tůma
10. Šimon Chalupa 5. Samuel Tůma
11. Jan Pivoňka
5. 10. 15 19:30 MIKU2 Pivojs s.r.o.1.FC V.S.P.S.V.S. 5. 2:6 (1:4)
Hosté byli od začátku lepším mužstvem a lépe stříleli. Kovařík
Pivojs s.r.o.1.FC V.S.P.S.V.S.
Benjamin TůmaHynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma vs Pavel Vaněk – Petr Gregar, Zdeněk Gregar, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk
24. Petr Konečný
57. Samuel Tůma
5., 18., 46., 52. Matěj Šimůnek
20., 22. Zdeněk Gregar
23. 9. 15 20:45 BECH Santovi Sobi Pivojs s.r.o.1.FC 4. 4:0 (2:0)
Sobi byli lepším mužstvem a po zásluze vyhráli. Janča
Santovi Sobi Pivojs s.r.o.1.FC
Lukáš Garreis – Lukáš Cimr, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, Tomáš Švec, Jakub Volf vs Benjamin Tůma – Michal Kapička, Heřman Kempfer, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma
3. Adam Houda
21. Jakub Volf
38. Tadeáš Helešic
50. Martin Sekáč
14. 9. 15 19:30 HOSTI Pivojs s.r.o.1.FC Pradox 1.FC 3. 0:4 (0:4)
Jednoznačné utkání od začátku. Jan Gerschon, Michal Carván
Pivojs s.r.o.1.FC Pradox 1.FC
Benjamin Tůma – Michal Kapička, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Samuel Tůma vs Roman Sahula – Martin Balvín, Karel Jindrák, Michal Roháč, Daniel Růžička, Pavel Růžička, Lukáš Smíšek
2. Martin Balvín
7., 15., 17. Lukáš Smíšek
9. 9. 15 18:30 HRAB1 V.I.P. Pivojs s.r.o.1.FC 2. 1:8 (0:4)
Pivojs si vytvořil náskok již během 1 půle a v druhé části tým samým gólovým přístřelem jen vítězství koordinoval. 1´před koncem hry se V.I.P. dočkali čestňáku. Ve 4 v poli je to těžké. Petr Jambor ml.