Ne 1.11.15 18:45 CESMI Texas N.Strašecí FC Power WCC   (HL6K)

29. 11. 15 20:00 DEKAN Talent Praha FC A.Č.A.B. FC 11. 7:1 (2:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Vladimír Hříbek, Pavel Novák, Adam Stuchel vs Tomáš Havelka – Jiří Bůžek, Josef Černý, Marek Mikeš, Petr Šveněk, Ondřej Trojan
45. Vladimír Hříbek
50., 52. Jaroslav Hojer
19. Ondřej Trojan
15. 11. 15 17:30 SCBEC Ukradený širáci Talent Praha FC 10. 2:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí sahali po vítězství, avšak v samém závěru dvakrát propadli a nakonec nemají ani bod. Voldán
Ukradený širáci Talent Praha FC
Tomáš Katz – Jan Hazlbauer, Petr Kučera, Jakub Lerbletier, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Jiří Šikner vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Vladimír Hříbek, Pavel Novák, Adam Stuchel
47. Petr Kučera
52. Jakub Lerbletier
41., 54. Jaroslav Hojer
60. Petr Hejkal
8. 11. 15 16:15 ZABEH WTF Talent Praha FC 9. 0:6 k.
25. 10. 15 16:15 ZAK Talent Praha FC Sever 1.FC 8. 0:3 (0:0)
Pěkné utkání z obou stran, ve kterém zvítězili jasně lepší hosté. David Gerža, Martin Hradil
Talent Praha FC Sever 1.FC
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Luboš Míchal vs Roman Kuba – Karel Frankota, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Řádek, Petr Sysel
36. Tomáš Řádek
46. Petr Sysel
59. Rostislav Pulkrab
18. 10. 15 18:45 ZABEH s.Oliver A Talent Praha FC 7. 5:2 (0:1)
Zápas, ve kterém byli jednoznačně lepší domácí, což vyjádřili střelecky ve druhém poločase. Michal Jambor
s.Oliver A Talent Praha FC
Tomáš Vlček – Ladislav Beran, Patrik Böhm, Marek Fiedler, Petr Horák, Radek Matějka, Václav Paveza, Martin Valenta, Václav Venclík vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Pavel Novák, Jan Štangel
40., 56. Václav Paveza
41. Petr Horák
42., 50. Marek Fiedler
58. Jaroslav Hojer
11. 10. 15 20:00 MIKU3 Talent Praha FC Petrovice B 6. 8:3 (6:1)
O výsledku rozhodla první půle, ve které Talent rozhodl. Petrovice sice ve druhé půli táhl Prél, ale stačil pouze korigovat. Procházka T., Rajniš J.
Talent Praha FC Petrovice B
Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Josef Holovský, Vladimír Hříbek, Luboš Míchal, Jan Štangel, Adam Stuchel vs Radek Stránský – Ondřej Bělohlávek, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Radoslav Malysz, Martin Prel, Tomáš Smolík, Manol Yordanov
3., 23. Adam Stuchel
6., 16. Petr Hejkal
18., 26., 60. Jaroslav Hojer
49. Luboš Míchal
11., 42. Martin Prel
45. Manol Yordanov
4. 10. 15 16:15 ZAK Parádníci Talent Praha FC 5. 6:2 (3:1)
Jednoznačné vítězství, nicméně hosté nic nevypustili a bojovali až do konce. Smetana, Voldán
Parádníci Talent Praha FC
Robin Erde – Tair Iminov, Lukáš Moravec, Martin Moravec, Zdeněk Neužil, Marcel Patěk, Ladislav Typlt, Vojtěch Urban vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Tomáš Kynčl, Pavel Novák, Jan Štangel, Adam Stuchel
3., 20., 27., 40. Vojtěch Urban
47. Marcel Patěk
49. Lukáš Moravec
23. Petr Hejkal
60. Jaroslav Hojer
28. 9. 15 16:15 MIKU3 Talent Praha FC Hattrick Prosek FC 4. 3:2 (1:1)
Celý zápas lepší hosté přišli laxním závěrem o všechno. Tomáš Klusáček
Talent Praha FC Hattrick Prosek FC
Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Luboš Míchal, Adam Stuchel vs Martin Kulíček – Miroslav Bořil, Miroslav Bořil, Jiří Březina, Martin Dařílek, Petr Honka, Ivo Kofroň, Miroslav Láník, Tomáš Pečuk, Jan Vlček
30. Lukáš Holoubek
56. Adam Stuchel
57. Jaroslav Hojer
6. Jiří Březina
32. Petr Honka
20. 9. 15 16:15 P3 Habet Praha FŇ Talent Praha FC 3. 6:4 (2:4)
Hosté vedli po půli o dvě branky a byli lepším týmem. Ve druhé půli se však utkání úplně otočili a domácí dokonali obrat a zvítězili. Čapla,Malypetr
Habet Praha FŇ Talent Praha FC
Kryštof Herrmann – Jan Gregar, Martin Isoz, David Lukeš, Tomáš Nypl, Jakub Podlesný, Martin Tlustý vs Martin Holovský – Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Lukáš Holoubek, Luboš Míchal, Jan Skalický, Adam Stuchel
11., 30., 45. Martin Isoz
39. Tomáš Nypl
43., 49. Martin Tlustý
4., 21. Jaroslav Hojer
8., 25. Lukáš Holoubek
13. 9. 15 20:00 ZAK Talent Praha FC Drsný šrouby 2. 0:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, kdy zvítězil o něco lepší tým hostů, který měl dobrého střelce Hájka, který dal obě branky svého mužstva. Vostatek,Melíšek
Talent Praha FC Drsný šrouby
Martin Holovský – Jiří Geisler, Jaroslav Hojer, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Pavel Novák, Jan Štangel, Adam Stuchel vs David Roubal – Pavel Hájek, Jiří Kasal, Michal Roubal, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš
23., 33. Pavel Hájek
6. 9. 15 20:00 SCBEC Dropa FC A Talent Praha FC 1. 3:3 (0:1)
Remíza odpovídá nasazení obou mužstev. Velmi dobrá kvalita zápasu, hráno slušně a fér. Paleček, Petr