Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 22.11.15 | 16:15 | ZAK | Pavilon 8 AHC Krabice | 11. | 1:1 |
Ne 15.11.15 | 17:45 | METE1 | Valícíse Kojoti Pavilon 8 AHC | 3. | 4:4 |
Ne 8.11.15 | 15:00 | P3 | Alvarez D.C. Pavilon 8 AHC | 10. | 3:4 |
Ne 1.11.15 | 16:15 | CESMI | Pavilon 8 AHC Airconquest F.F.C. | 9. | 13:0 |
Ne 25.10.15 | 12:30 | ZAK | Fernet team Říčany Pavilon 8 AHC | 8. | 1:3 |
Ne 18.10.15 | 13:45 | HANSP | Pavilon 8 AHC Real Motion SG | 7. | 4:2 |
Ne 11.10.15 | 12:30 | P3 | Velká Bučina FK Pavilon 8 AHC | 6. | 1:7 |
Ne 4.10.15 | 16:15 | CESMI | Los Zewlos Pavilon 8 AHC | 5. | 1:5 |
Po 28.9.15 | 10:00 | P3 | Pavilon 8 AHC Laxní přístup | 4. | 1:1 |
Ne 13.9.15 | 17:45 | METE1 | Pavilon 8 AHC Česlo | 2. | 7:2 |
Ne 6.9.15 | 17:30 | ARIT | Brazzers Praha FC A Pavilon 8 AHC | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valícíse Kojoti | 11 | 10 | 1 | 0 | 81:34 | 21 |
2. | Pavilon 8 AHC | 11 | 8 | 3 | 0 | 56:16 | 15 |
3. | Real Motion SG | 11 | 6 | 2 | 3 | 23:15 | 14 |
4. | Fernet team Říčany | 11 | 6 | 1 | 4 | 42:29 | 13 |
5. | Česlo | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:32 | 11 |
6. | Los Zewlos | 11 | 4 | 2 | 5 | 22:38 | 10 |
7. | Laxní přístup | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:24 | 9 |
8. | Krabice | 11 | 3 | 5 | 3 | 19:20 | 9 |
9. | Alvarez D.C. | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:34 | 9 |
10. | Velká Bučina FK | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:42 | 8 |
11. | Airconquest F.F.C. | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:50 | 5 |
12. | Brazzers Praha FC A | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:49 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 3.10.15 | 10:00 | ZABEH | Profesoři Kanonýři (HL8M) |
So 3.10.15 | 11:15 | ZABEH | Atletico de Toranja Catchers SC (HL8M) |
So 7.11.15 | 11:15 | HANSP | Příkopy FC One Team, One Dream (HL8L) |
So 7.11.15 | 12:30 | HANSP | Guaraní FC Praha 07 (HL7L) |
Ne 29.11.15 | 18:45 | MIKU2 | Kolomajzna TJ Gang of Jan Palach (HL6K) |
Ne 29.11.15 | 20:00 | MIKU2 | Petrovice B Hattrick Prosek FC (HL6L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Balej Patrik | 7 | 1 |
Hnaníček Jakub | 6 | 3 |
Karásek Martin | 6 | 1 |
Knotek Michal | 10 | 6 |
Kysela Michael | 11 | 8 |
Nosek Tomáš | 3 | 0 |
Petr Matěj | 11 | 2 |
Schneider Michal | 11 | 13 |
Široký Štěpán | 11 | 9 |
Šišák Marek | 10 | 4 |
Vondráček Radek | 5 | 5 |
Žemlička Josef | 8 | 1 |