Út 3.11.15 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Daltonové VET   (VL4B)
Út 3.11.15 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Traktor humus VET B   (VL4B)
Út 3.11.15 20:30 SCBEC Pekárny United FC Boží bojovníci   (HL5B)

30. 11. 15 20:15 P3 Strakonická 2007 1.FC Bröndby codein IF 11. 5:3 (4:2)
Utkání průměrné úrovně, hráno čistě a fair-play. Tomáš Čebiš, Šimon Jonáš
Petr Mračno – Jan Beránek, Jan Čerešňa, Pavel Hakl, Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák, Marek Pešl vs Petr Packa – Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík
13., 19., 28. Jan Čerešňa
14., 25. Matouš Vacík
31. Pavel Mazur
16. 11. 15 19:00 P3 Bröndby codein IF Sexy prdelky 10. 2:4 (1:2)
Průměrné utkání 8. ligy. Ve svůj prospěch naklonilo družstvo Sexy prdelek. Hošek, Plucar
Bröndby codein IF Sexy prdelky
Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Tóth, Matouš Vacík, Lukáš Weber vs Lukáš Burdych – Václav Beroušek, Václav Chadima, Michal Frgelec, Michal Hrubant, Ladislav Hruška, Jan Lantora, Martin Pergl
15. Matouš Vacík
40. OG
16. Martin Pergl
28. Ladislav Hruška
55. Michal Hrubant
55. Václav Beroušek
9. 11. 15 18:00 STER2 Tvar VD Bröndby codein IF 9. 1:1 (1:1)
Spravedlivá remíza ve vyrovnaném utkání.
Tvar VD Bröndby codein IF
Matyáš Křížkovský – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Patrik Jedlička, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog, Marek Waldmann vs Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík, Lukáš Weber
29. Jan Raška 26. Matouš Vacík
2. 11. 15 20:45 HANSP Bröndby codein IF Weekend Warriors FC 8. 2:1 (1:1)
Vyrovnané pěkné utkání rozhodla lepší střelecká potence mužstva Bröndby. Melíšek
Bröndby codein IF Weekend Warriors FC
Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jakub Štěpán, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Tomáš Aulický – Ondřej Červený, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Aleš Veselý
7. Jan Tóth
35. Matouš Vacík
22. Aleš Veselý
19. 10. 15 20:15 MOTO2 RAF Jinonice Bröndby codein IF 7. 11:1 (4:0)
Od první minuty, kdy padl první gól se hrálo více na branku Brönby, kde výbornými zákroky úřadoval gólman Packa. Hlavně v druhé půli soupeře přehráli. Utkání z obou stran slušně hrané. Vítězství domácích je zasloužené. Marek Ducháč
RAF Jinonice Bröndby codein IF
Petr Brož – Stanislav Holman, Daniel Keřlík, František Nevrlý, Václav Odrazil, Michal Onderčanin, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Petr PackaJan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík
1., 18., 57., 59., 60. Jakub Zeman
21., 30. František Nevrlý
35., 44., 45. Michal Onderčanin
54. Stanislav Holman
38. Pavel Mazur
12. 10. 15 19:15 STER3 Bröndby codein IF Lunochod 1.MFK A 6. 1:3 (0:1)
Lunochod byl od začátku aktivnější a tak až do konce zápasu. Brönby zachraňoval fenomenální brankář Packa. Nejlepším hráčem Lunochodu byl kapitán Max Náse, který spoluhráčům připravil řadu gólových příležitostí. Michal Palkoska, Vladimír Nedvídek
Bröndby codein IF Lunochod 1.MFK A
Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jakub Štěpán vs Josef Punčochář – Tomáš Fládr, Zhenya Fushchich, Martin Janda, David Matěj, Maxmilián Náse, Martin Prček, Vojtěch Šalanský
52. Jan Karlík 10. Tomáš Fládr
42. Josef Punčochář
59. David Matěj
5. 10. 15 20:45 ARIT Models FC Bröndby codein IF 5. 10:0 (3:0)
Jednoznačný zápas, který až na vzácné chvilky se hrál téměř jen na jedné polovině hřiště. Models jsou týmem, který v hodnocení dojde daleko v hanspaulské soutěži. Tomáš Mládek, Jan Kroj
Models FC Bröndby codein IF
Denis Kurčík – Filip Černý, Petr Hejna, Petr Nebeský, Michal Poláček, David Procházka, Adam Zemánek, Jiří Zemánek vs Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík
11. Petr Nebeský
22. Jiří Zemánek
23., 31. Filip Černý
35. Michal Poláček
43., 44., 46. David Procházka
55. Adam Zemánek
1. 10. 15 18:15 HOSTI Bröndby codein IF Hubertův Tuřín 4. 3:2 (2:2)
Hosté do utkání vstoupili lépe, nicméně domácí zlepšili kombinaci a zápas otočili.
Bröndby codein IF Hubertův Tuřín
Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Karel Pavelka – Jan Grebík, Jakub Karhánek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Adam Stejskal, Filip Vymyslický
18. OG
26. Robert Franěk
44. Matouš Vacík
8., 14. Filip Vymyslický
21. 9. 15 20:15 MOTO3 Digi Prague FC Bröndby codein IF 3. 2:3 (1:1)
Hráno v duchu fair - play. Zápas krásných akcí i dívek na hřišti.

Pro svaz:  Hřiště špatně nalajnováno vápno c branky bylo jen 0,5 až 1 m od tyče branek.
Kopřiva, Hladík
Digi Prague FC Bröndby codein IF
Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Petra Hromádková, Petr Hylan, Zdeňka Kabeláčová, Silvie Kloubková, František Kolský, Jiří Kříž, Tomáš Lapšanský, Martin Švehla vs Petr Packa – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík
29. Michal Dolenský
50. Martin Švehla
14., 55. Pavel Mazur
38. Matouš Vacík
7. 9. 15 18:00 STER2 Bröndby codein IF Delta FC 2. 3:3 (1:3)
První poločas to vypadalo jasně pro Deltu. Po změně stran domácí zabrali a přišlo vyrovnání. Delta byla o kousek lepší. Janča, Spousta
Bröndby codein IF Delta FC
Petr Packa – Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Vít Bárta – Martin Janků, David Lisý, Jiří Maršíček, Jiří Petr, Miroslav Pikhart
20., 38., 43. Matouš Vacík 6. Martin Janků
11. Vít Bárta
13. Jiří Petr
31. 8. 15 19:00 MOTO1 Bröndby codein IF Vysmátí zajíci A 1. 0:15 (0:6)
Tohle nemělo s mistrovským utkáním nic společného. jakž takž bylo utkání vyrovnané do 14. minuty, pak už početném oslabení hrající hoste vůbec nestíhali.
Změna brankáře v týmu hostů: od 31. minuty chytal hráč č. 2 Karlík Jan.