8. Strakonická 2007 1.FC 11 4 0 7 27:47 8

Pá 6.11.15 17:00 DEKAN Heliport SK Žabí hlen   (HL7H)
Pá 6.11.15 18:15 DEKAN Kumpáni VET FC Střešovice   (VL4E)
Pá 6.11.15 19:30 DEKAN Ol´school Fellas BK Emergency   (HL8K)
Út 24.11.15 18:15 MIKU3 Studenti Praha FC VET Dejvický expres VET   (VL4B)
Út 24.11.15 19:30 MIKU3 Real Sharks GK Ohradní A   (HL7B)
Út 24.11.15 20:45 MIKU3 Prague Gunners Atletico Dělo SFC B   (HL7C)

30. 11. 15 20:15 MOTO2 RAF Jinonice Models FC 11. 6:0 (4:5)
Vypjatý zápas s velkým množstvím gólů, hraný v nepříznivém počasí. Výrazně lepší technika rozhodla o úspěchu hostů. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Jinonic pro start hráče v trestu v týmu Models. Matěj Michálek, Kryštof Krameš
RAF Jinonice Models FC
Petr Brož – Petr Chudoba, Daniel Keřlík, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jan Olbert, Michal Onderčanin, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Jakub Moulík – Filip Černý, Michal Poláček, David Procházka, Adam Zemánek, Jiří Zemánek
40. Adam Zemánek
16. 11. 15 18:15 BIHOR Hubertův Tuřín RAF Jinonice 10. 2:1 (2:0)
Vyrovnané utkání, kdy rozhodla špatná muška hostů. Jakub Tománek, Jiří Šolek
Hubertův Tuřín RAF Jinonice
Karel Pavelka – Jan Grebík, David Jelínek, Jakub Karhánek, Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, David Krejdl, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jakub Zeman, Jan Zeman
27. Lukáš Macek
29. Filip Vymyslický
35. Jakub Zeman
9. 11. 15 20:45 CESMI RAF Jinonice Digi Prague FC 9. 8:5 (5:3)
Hosté po celou dobu dotahovali, vyrovnat se jim nepodařilo a proto zaslouženě prohráli. Boubín
RAF Jinonice Digi Prague FC
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, Václav Odrazil, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Petra Hromádková, Petr Hylan, Ladislav Kejmar, Silvie Kloubková, František Kolský, Tomáš Lapšanský, Martin Švehla
42. Tomáš Lapšanský
2. 11. 15 20:15 MOTO1 Delta FC RAF Jinonice 8. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli o gól šťastnější hosté.
Delta FC RAF Jinonice
Ondřej Žlábek – Vít Bárta, Jan Kolín, David Lisý, Jiří Maršíček, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Jiří Petr vs Jan Zeman – Stanislav Holman, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman
28. Jiří Maršíček
52. Adam Nohavica
26. Jan Olbert
45. Jakub Zeman
19. 10. 15 20:15 MOTO2 RAF Jinonice Bröndby codein IF 7. 11:1 (4:0)
Od první minuty, kdy padl první gól se hrálo více na branku Brönby, kde výbornými zákroky úřadoval gólman Packa. Hlavně v druhé půli soupeře přehráli. Utkání z obou stran slušně hrané. Vítězství domácích je zasloužené. Marek Ducháč
RAF Jinonice Bröndby codein IF
Petr Brož – Stanislav Holman, Daniel Keřlík, František Nevrlý, Václav Odrazil, Michal Onderčanin, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Petr PackaJan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík
1., 18., 57., 59., 60. Jakub Zeman
21., 30. František Nevrlý
35., 44., 45. Michal Onderčanin
54. Stanislav Holman
38. Pavel Mazur
13. 10. 15 19:30 LITVI Strakonická 2007 1.FC RAF Jinonice 6. 0:6 k.
5. 10. 15 20:15 MOTO2 RAF Jinonice Sexy prdelky 5. 2:1 (0:1)
Bojovné utkání průměrné úrovně, ve kterém se nakonec prosadili hráči týmu RAF Jinonice.
RAF Jinonice Sexy prdelky
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, David Krejdl, Josef Novák, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Lukáš BurdychVáclav Beroušek, Václav Chadima, Michal Frgelec, Michal Hrubant, Martin Kolek, Jan Lantora, Martin Pergl
55. Jan Zeman
56. Stanislav Holman
47 Jakub Zeman 20. Martin Kolek 24. Michal Frgelec
29. 9. 15 19:15 MALES Tvar VD RAF Jinonice 4. 1:2 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání, hosté pěkně kombinovali a vyhráli asi zaslouženě, přestože domácí bojovali jako lvi až do konce. Martin Kavalír, Ladislav Brett
Tvar VD RAF Jinonice
Matyáš Křížkovský – Martin Fadrhons, Patrik Jedlička, Ivan Koller, Matouš Korbel, Marek Palma, Matěj Szunyog vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, David Krejdl, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
16. Matěj Szunyog 31. Jakub Zeman
38. František Nevrlý
21. 9. 15 20:45 HANSP RAF Jinonice Weekend Warriors FC 3. 4:3 (0:1)
Zajímavý duel, kdy Warriors vedli po 1. půli 1:0. Ale v II. části Jinonice otočili na 1:3. Weekend ale zabral a srovnal na 3:3. Poslední slovo měli v poslední minutě hráči Jinonic a zásluhou Keřlíka urvali vítězství.
RAF Jinonice Weekend Warriors FC
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jakub Zeman, Jan Zeman vs Tomáš Aulický – Jan Červený, Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Aleš Veselý
31., 39., 45. Jakub Zeman
60. Daniel Keřlík
24. Jan Červený
48., 59. Jindřich Jonáš
7. 9. 15 19:00 MOTO1 Vysmátí zajíci A RAF Jinonice 2. 6:1 (1:0)
Jasné vítězství domácích, kteří byli lepším týmem. Hosté svou prohru těžce nesli a v závěru si počínali velmi nesportovně. Melíšek
Vysmátí zajíci A RAF Jinonice
Václav Matouš – Michal Čvanda, Marek Fajfr, David Fendrych, Jakub Fendrych, Monika Hlavatá, Martin Hlavatý, Miroslav Sikora, Martin Šlechta vs Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, David Krejdl, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman, Jan Zeman
7. Michal Čvanda
35. Jakub Fendrych
43., 55. Miroslav Sikora
49. Marek Fajfr
53. Monika Hlavatá
58. Stanislav Holman
1. 9. 15 18:30 HRAB3 Lunochod 1.MFK A RAF Jinonice 1. 1:10 (0:5)
Jednoznačné utkání ve prospěch hostujícího týmu. Výsledek mohl být ještě jednoznačnější, kdyby hosté dokázali lépe využívat všechny svoje šance. David Davídek, Tomáš Zach
Lunochod 1.MFK A RAF Jinonice
Martin Janda – Tomáš Fládr, David Matěj, Maxmilián Náse, Martin Prček, Vojtěch Šalanský, David Šesták vs Petr Brož – Stanislav Holman, Daniel Keřlík, David Krejdl, Václav Odrazil, Jakub Zeman, Jan Zeman