8. Strakonická 2007 1.FC 11 4 0 7 27:47 8

Pá 30.10.15 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni B Letná FC VET   (VL4E)
Pá 30.10.15 19:15 SCBEC Brázda OZ Co je?   (HL7H)
Út 24.11.15 19:00 P1 Steve Dirty Bastards   (HL4B)
Út 24.11.15 20:15 P1 Horno Porno Slavoj   (HL8E)

30. 11. 15 20:15 P2 Sexy prdelky Delta FC 11. 6:0 k.
Hosté se ze zápasu omluvili.
16. 11. 15 20:15 P2 Delta FC Tvar VD 10. 3:6 (2:3)
Delta útočila a Tvar dával góly. Kdyby se utkání hrálo na držení míče tak vyhrála Delta. Janča, Macek
Delta FC Tvar VD
Miroslav Pikhart – Vít Bárta, Jan Kolín, David Lisý, Jiří Maršíček, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Jiří Petr, Ondřej Žlábek vs Marek Palma – Filip Bouška, Martin Fadrhons, Patrik Jedlička, Jan Raška, Matěj Szunyog
10. Jiří Petr
25. Vít Bárta
37. Ondřej Žlábek
2., 4., 53. Matěj Szunyog
9., 45., 59. Jan Raška
9. 11. 15 20:45 HANSP Weekend Warriors FC Delta FC 9. 10:2 (4:1)
Hosté nastoupili pouze 4+1, ale přesto se dostali do vedení. Domácí se rozjížděli pomalu, ale nakonec se rozjeli a nasázeli soupeři desítku.
Weekend Warriors FC Delta FC
Tomáš Aulický – Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Jan Škranc, Petr Vávra, Aleš Veselý vs Miroslav Pikhart – Vít Bárta, David Lisý, Josef Maršíček, Ondřej Žlábek
13., 45. Ondřej Žlábek
2. 11. 15 20:15 MOTO1 Delta FC RAF Jinonice 8. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli o gól šťastnější hosté.
Delta FC RAF Jinonice
Ondřej Žlábek – Vít Bárta, Jan Kolín, David Lisý, Jiří Maršíček, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Jiří Petr vs Jan Zeman – Stanislav Holman, František Nevrlý, Václav Odrazil, Jan Olbert, Jakub Zeman
28. Jiří Maršíček
52. Adam Nohavica
10. Jan Zeman
26. Jan Olbert
45. Jakub Zeman
19. 10. 15 18:15 BIHOR Lunochod 1.MFK A Delta FC 7. 6:0 (2:0)
I když tým domácích neměl hráče na střídání, dokázal soupeře  Deltu přehrát hlavně v 2. poločase a zaslouženě zvítězit. Husák, Vondráček
Lunochod 1.MFK A Delta FC
Martin Prček – Zhenya Fushchich, David Matěj, Maxmilián Náse, Josef Punčochář, Vojtěch Šalanský vs Adam Nohavica – Vít Bárta, Jan Kolín, David Lisý, Jiří Maršíček, Josef Maršíček, Miroslav Pikhart, Ondřej Žlábek
24., 53., 56. Vojtěch Šalanský
25., 51. Josef Punčochář
58. David Matěj
12. 10. 15 19:00 MOTO3 Delta FC Models FC 6. 5:17 (3:9)
Utkání bez obran končící jednoznačným výsledkem. Šťástka, Bouzid
Delta FC Models FC
Jiří Maršíček – Vít Bárta, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Ondřej Žlábek vs Petr Nebeský – Jindřich Bareš, Filip Černý, Tomáš Hejna, Michal Poláček, Adam Zemánek, Jiří Zemánek
52., 60. Petr Nebeský
5. 10. 15 20:15 MOTO1 Hubertův Tuřín Delta FC 5. 5:1 (3:1)
Zmatečný výkon  FC Delta stačil k porážce, připočteme-li fakt, že nejlepším hráčem v jejich poli byl brankář. Ondřej Charvát, Daniel Hrdlička
Hubertův Tuřín Delta FC
Karel Pavelka – Jan Grebík, David Jelínek, Jakub Karhánek, Matěj Klíma, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Adam Stejskal, Filip Vymyslický vs Ondřej Žlábek – Vít Bárta, Jan Kolín, David Lisý, Jiří Maršíček, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Jiří Petr
2., 46. Filip Vymyslický
10. Jakub Karhánek
22. David Jelínek
57. Michal Macek
23. Jiří Maršíček
1. 10. 15 19:00 MOTO2 Delta FC Digi Prague FC 4. 1:4 (0:2)
Digi Prague byli po celý zápas lepším týmem a kdyby lépe zakončovali mohlo být skóre mnohem vyšší. Za zmínku stojí gólman Delty jež vyrážel k drsným brejkům přes celé hřiště, ale jeho spoluhráči nedokázali z jeho nahrávek lépe zakončovat. O výhře 1:4  rozhodli hráči Digi až v závěru, kdy 2 góly v posledních 2 minutách odskočili na konečných 1:4. Petr Jambor ml.
Delta FC Digi Prague FC
Ondřej Žlábek – Martin Janků, Jan Kolín, David Lisý, Jiří Maršíček, Adam Nohavica, Miroslav Pikhart vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Stanislav Frána, Ladislav Kejmar, František Kolský, Tomáš Lapšanský, Martin Švehla
39. Jiří Maršíček 18., 22. František Kolský
58. Ladislav Kejmar
60. Michal Bartoušek
21. 9. 15 19:00 MOTO1 Delta FC Vysmátí zajíci A 3. 0:5 (0:2)
Velmi slušně vedené utkání, převah Vysmátých zajíců, kteří byli fotbalovější a jejich akce velmi zdařilé. Díky nízké produktivitě skončilo utkání pouze 0:5. Nejlepším hráčem Delty i přes obdržené branky byl jednoznačně brankář Žlábek. Hujer, Dubec
Delta FC Vysmátí zajíci A
Ondřej Žlábek – Vít Bárta, Martin Janků, Jan Kolín, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Miroslav Pikhart vs Václav Matouš – Selami Baydemir, Michal Čvanda, Marek Fajfr, David Fendrych, Jakub Fendrych, Monika Hlavatá, Martin Hlavatý, Miroslav Sikora
14. Jakub Fendrych
21. Marek Fajfr
34., 60. Monika Hlavatá
42. David Fendrych
7. 9. 15 18:00 STER2 Bröndby codein IF Delta FC 2. 3:3 (1:3)
První poločas to vypadalo jasně pro Deltu. Po změně stran domácí zabrali a přišlo vyrovnání. Delta byla o kousek lepší. Janča, Spousta
Bröndby codein IF Delta FC
Petr Packa – Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Tóth, Matouš Vacík vs Vít Bárta – Martin Janků, David Lisý, Jiří Maršíček, Jiří Petr, Miroslav Pikhart
20., 38., 43. Matouš Vacík 6. Martin Janků
11. Vít Bárta
13. Jiří Petr
31. 8. 15 20:15 MOTO2 Delta FC Strakonická 2007 1.FC 1. 3:2 (0:1)
Hosté začali zápas lépe, ve druhé půli jim však začaly docházet síly a četnými chybami dovolili soupeři otočit zápas. Čapla
Delta FC Strakonická 2007 1.FC
Ondřej Žlábek – Vít Bárta, Martin Janků, Jan Kolín, David Lisý, Josef Maršíček, Adam Nohavica, Jiří Petr vs Jiří MařanJan Beránek, Michal Dub, Pavel Hakl, Petr Mračno, Lukáš Novisedlák, Marek Pešl