St 8.4.15 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Typos FC   (HL6E)
St 8.4.15 20:30 STER1 Athletico KMF South Rise Again FC   (HL8H)
Čt 30.4.15 19:00 MOTO3 Batalion Vinohrady FC Prohibice FKK VET   (VL3C)
Čt 30.4.15 20:15 MOTO3 Sokol Vysočany VET Křídla Ďáblic VET A   (VL4E)
Út 9.6.15 18:15 MIKU2 H.K. 12 Petřiny 09 FC   (HL6C)
Út 9.6.15 19:30 MIKU2 Akta - rez Saens 1.FC A   (HL1A)

22. 6. 15 18:15 HANSP Limita Dukla Praha FK 11. 1:6 (0:3)
Férové utkání, kdy hosté předčili domácí po fyzické stránce. V průběhu utkání se také projevilo že domácí neměli hráče na střídání. Martin Štětka, David Franěk
Limita Dukla Praha FK
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Petr Žižka vs Tibor Szenczi – Martin Michálek, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk, Petr Vácha
33. Jiří Vepřek 3., 44. Martin Michálek
19. Michal Staněk
23., 57. Tomáš Obermajer
58. Petr Vácha
8. 6. 15 20:45 MIKU2 TJ Spoje Praha A Limita 10. 6:0 (3:0)
Celé utkání se hrálo na hranici regulérnosti. Za vydatného slejváku. Domácí zaslouženě vyhráli, byli techničtější a jako mladší i běhavější a lépe kombinovali. Petr Nezbeda, Pavel Jirkovský
TJ Spoje Praha A Limita
Jaroslav Šubrt – David Baran, Luboš Choura, Martin Kouba, Jiří Rašplička, Lukáš Šedivý, Jiří Tesař vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
7., 39. Luboš Choura
15. Jiří Tesař
20. Lukáš Šedivý
53., 59. Jiří Rašplička
1. 6. 15 19:00 MOTO2 Limita Démoni 9. 5:0 (2:0)
Bojovné utkání jednoznačného průběhu skončilo jasným vítězstvím týmu Limita. Trnka
Limita Démoni
Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Petr Žižka vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Vladislav Matetič, Toshko Titizov, Jiří Valo, Petr Wolf
2. Ladislav Kovács
16., 44., 59. Václav Jelínek
60. Adam Kirschner
5 Martin Prokop 5. Petr Wolf
50. Pavel Drápal
25. 5. 15 19:30 CESMI AG team Limita 8. 3:3 (2:1)
Hosté byli v druhé půli aktivnější, ovšem neproměnili své šance. Luboš Neveršil, Karel Dombi
AG team Limita
Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
16., 29. Lukáš Ceé
59. Adam Narwa
9. Petr Žižka
34., 49. Jiří Vepřek
18. 5. 15 19:00 P1 Limita Speciál Bráník B 7. 1:1 (0:1)
Hosté byli celý zápas lepší, ale nedařilo se jim v koncovce. Ondřej Sejk, Vojtěch Liška
Limita Speciál Bráník B
Radek Matoušek – Václav Jelínek, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Pavel Dvořák – Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
45. Jiří Vepřek 6. Daniel Prokop
11. 5. 15 20:15 P2 Pražští lvi Limita 6. 1:4 (0:1)
Limita kontrolovala průběh hry a radost lvů ukončila hned minutu po jejich vyrovnání. Luděk Tobola, Stanislav Roček
Pražští lvi Limita
Tomáš Kőrbler – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Petr Žižka
40. Vilém Řehák 5. Jiří Vepřek
41. Václav Jelínek
43. Alan Fiedler
59. Petr Žižka
27. 4. 15 19:30 MIKU4 Limita Lucián FC B 5. 6:3 (5:1)
Pohledné utkání, které domácí v prvním poločase rozhodli a ve druhém zkušeně kontrolovali zisk dvou bodů. Šťástka
Limita Lucián FC B
Radek Matoušek – Václav Jelínek, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Jan Dovolil – Libor Bayer, Petr Bürgel, David Davídek, Pavel Hašek, Ondřej Malátek, Richard Novotný, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta
37. Libor Bayer
20. 4. 15 18:15 BIHOR Orange Predators A Limita 4. 2:2 (0:1)
Pohledné utkání, které by se dalo překřtít na souboj Holandsko - Argentina a skončilo zaslouženou remízou. Janda
Orange Predators A Limita
Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Tomáš Mattern, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Ladislav Kovács, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
36. Jiří Němec
58. Daniel Smejtek
23. Alan Fiedler
35. Ladislav Kovács
42. Jiří Vepřek
13. 4. 15 19:00 P1 Kontis 1.FC Limita 3. 0:1 (0:0)
Utkání pozorných a neprostupných obran, které rozhodla jediná branka hostů. Šťástka
Kontis 1.FC Limita
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka
34. Ladislav Kovács
30. 3. 15 20:45 MIKU4 Limita Ferri FC 2. 3:1 (3:0)
Limita rozhodla o svém vítězství v úvodu zápasu, když vstřelila tři góly za 11 minut. Ferri rozhoupalo síť pouze jednou. Čapla
Limita Ferri FC
Radek Matoušek – Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Pavel Voltner, Petr Žižka vs Marek Kutina – Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
2., 11. Pavel Voltner
10. Jaroslav Mrázek
40. Tomáš Novák
23. 3. 15 18:15 MIKU1 Eukaryota 2.LKW Limita 1. 0:2 (0:2)
Pohledné utkání slušné úrovně, které pro sebe rozhodli hosté už v prvním poločase. Trnka
Eukaryota 2.LKW Limita
Milan Pick – Miroslav Jančok, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Pešek, Ján Pospěch, Michal Příbaň, Jaroslav Sita, Filip Vodička vs Radek Matoušek – Václav Jelínek, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Jiří Vepřek, Pavel Voltner