St 1.4.15 19:00 P1 Petrohradská BFK A Tuscarora A   (HL2B)
St 1.4.15 20:15 P1 Šrot FC VET Jawa - Techno team   (VL3B)
St 15.4.15 19:00 P1 Petrohradská BFK A The Penguins 6:5 B   (HL2B)
St 15.4.15 20:15 P1 Šrot FC VET PFC Kodymka   (VL3B)
St 22.4.15 19:00 P1 Spirit bar FC B Kříženeček   (HL4C)
St 22.4.15 20:15 P1 Sklenářka S.G. Šrot FC VET   (VL3B)

22. 6. 15 18:15 CESMI Pražští lvi Démoni 11. 4:1 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase jednoznačná záležitost Pražských lvů snahou a hlavně proměňováním šancí. Husák
Pražští lvi Démoni
Pavel Žanta – Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs Tomáš Pechar – Pavel Drápal, Jan Hartig, Karel Hartig, Stanislav Petroušek, Toshko Titizov, Petr Wolf
18., 59. Zbyněk Zika
35. Tomáš Kőrbler
60. Vilém Řehák
16. Karel Hartig
8. 6. 15 20:15 P3 AG team Pražští lvi 10. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
AG team Pražští lvi
vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
1. 6. 15 20:15 P3 Pražští lvi Speciál Bráník B 9. 5:3 (1:1)
Domácí byli důraznější a zaslouženě vyhráli. Procházka
Pražští lvi Speciál Bráník B
Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs Jan Ropický – Michal Baroch, Ondřej Dvořák, Josef Klouda, Jiří Kotáb, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
22. Zbyněk Zika
46., 52. Tomáš Kőrbler
50., 59. Michal Dunkler
25. Zdeněk Slavíček
41. Jiří Šabatka
58. Petr Vanko
25. 5. 15 20:15 P2 Orange Predators A Pražští lvi 8. 5:1 (1:0)
Slušně hrané utkání, ve kterém bylo od začátku lepší domácí mužstvo. Roman Kovář, Ladislav Obermajer
Orange Predators A Pražští lvi
Jakub Perník – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Tomáš Mattern, Jiří Němec, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
1. Daniel Smejtek
46. Lukáš Künzel
47. Martin Löwe
56. David Franc
60. Jiří Němec
44. Tomáš Kőrbler
18. 5. 15 20:15 P1 Lucián FC B Pražští lvi 7. 2:4 (2:2)
Domácí byli v prvním poločase lepší, ale nedokázali proměnit své šance. Druhá půle však už patřila hostům. Ondřej Sejk, Vojtěch Liška
Lucián FC B Pražští lvi
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Jiří Hloušek, Ondřej Malátek, Pavel Mrňa, Richard Novotný, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Vilém Řehák, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
8. Pavel Mrňa
22. Pavel Slánský
47 Pavel Hašek 5., 41. Vilém Řehák
28. Zbyněk Zika
49. Tomáš Kőrbler
39. Lukáš Měsíček
11. 5. 15 20:15 P2 Pražští lvi Limita 6. 1:4 (0:1)
Limita kontrolovala průběh hry a radost lvů ukončila hned minutu po jejich vyrovnání. Luděk Tobola, Stanislav Roček
Pražští lvi Limita
Tomáš Kőrbler – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil vs Radek Matoušek – Alan Fiedler, Václav Jelínek, Adam Kirschner, Ladislav Kovács, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Jiří Vepřek, Petr Žižka
40. Vilém Řehák 5. Jiří Vepřek
41. Václav Jelínek
43. Alan Fiedler
59. Petr Žižka
27. 4. 15 20:15 P1 Kontis 1.FC Pražští lvi 5. 3:4 (1:3)
Vyrovnané utkání až do konce. Kovařík, Vážan
Kontis 1.FC Pražští lvi
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Zbyněk Zika
10. Jan Malý
39., 52. Lubomír Konečný
6., 16., 27. Zbyněk Zika
35. Lukáš Měsíček
20. 4. 15 20:15 P2 Pražští lvi Ferri FC 4. 1:8 (1:2)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli hosté o své jednoznačné výhře šesti góly během dvaceti minut. Zdeněk Stratil, Roman Matoušek
Pražští lvi Ferri FC
Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Ondřej Sedláček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Jan Mádr, Tomáš Novák, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
17. Zbyněk Zika 10. Tomáš Strnad
30. Jan Mádr
37., 46. Tomáš Novák
50., 57. Jan Svoboda
53. Martin Bednář
54. OG
13. 4. 15 18:15 MIKU1 Eukaryota 2.LKW Pražští lvi 3. 5:3 (3:2)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro domácí. Krajči
Eukaryota 2.LKW Pražští lvi
Milan Pick – Miroslav Jančok, Jiří Kawalec, Petr Konůpka, Michal Kupsa, Michal Příbaň, Lukáš Ševčík, Jaroslav Sita, Filip Vodička, Martin Vrbovský vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika
19., 24. Lukáš Ševčík
24., 50. Jaroslav Sita
38. Petr Konůpka
10. Jakub Körbler
16. Michal Dunkler
48. OG
30. 3. 15 20:15 P3 Pražští lvi Dukla Praha FK 2. 2:2 (1:2)
Oběma týmům remíza sluší. Opravdu hezký fotbálek. Janda, Prček
Pražští lvi Dukla Praha FK
Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil vs Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Jakub Kramář, Martin Michálek, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Michal Staněk, Petr Vácha
28. Lukáš Zavadil
34. Michal Dunkler
2., 30. Matyáš Neuwirth
23. 3. 15 20:45 MIKU1 TJ Spoje Praha A Pražští lvi 1. 10:2 (4:1)
Utkání nadprůměrné úrovně skončilo jasným vítězstvím domácích. Trnka
TJ Spoje Praha A Pražští lvi
Jaroslav Šubrt – Martin Kouba, Jan Křemen, Jiří Rašplička, Robert Rödling, Lukáš Šedivý, Adam Střecha, Michael Šváb vs Pavel Žanta – Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Lukáš Měsíček, Marcel Poul, Vilém Řehák, Lukáš Zavadil