Po 11.4.16 20:45 MIKU4 Limita Turbosršni CF   (HL6A)
Po 2.5.16 18:15 MIKU4 Přezletice SK RSC G.I.C La Plate de Cünde   (HL3A)
Po 2.5.16 19:30 MIKU4 Vojenské lesy VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Po 2.5.16 20:45 MIKU4 Pražská legie 2000 Pradox 1.FC   (HL5A)

22. 6. 16 18:15 STOD PAPE Dejvice Amfora restaurant 11. 5:2 (3:0)
Kvalitní utkání. Domácí hráli chytře. Jan Lehejček, Robert Kvaček
Robert Martišek – Martin Bělčický, Petr Hartman, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Tomáš Vostrovský vs Karel Třesohlavý – Vladimír Forejt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Ondřej Tůma, Petr Vondráček
2. Martin Bělčický
6., 11., 51., 60. Petr Hartman
43., 54. Jiří Porada
8. 6. 16 19:30 PRKOP Městská policie PAPE Dejvice 10. 1:4 (1:2)
Pohledné utkání, ve kterém si Pape vytvořilo více šancí, které dokázalo proměnit. Městská policie měla ve svém středu výborného hráče, ale ten na vše nestačil. Husák
Městská policie PAPE Dejvice
Kamil Vícha – Matěj Blažek, Leoš Grmela, Michal Klimáček, David Kreuzer, Karel Kreuzer, Vladimír Panýrek, Petr Skřivan vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Aleš Hojsák, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Martin Svrček, Tomáš Vostrovský
22. Matěj Blažek 20., 32., 58. Petr Hartman
27. Martin Svrček
1. 6. 16 19:30 PRKOP PAPE Dejvice 4077 DUCKS 9. 4:5 (3:2)
Vyrovnané utkání. Zasloužená výhra 4077 Ducks.
PAPE Dejvice 4077 DUCKS
Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jakub Tržický, Tomáš Vostrovský vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
9., 23. Petr Hartman
24. Daniel Beránek
47. Ivan Štochl
11., 59. Petr Hakl
21. Michal Borovan
33., 50. Jan Doležal
25. 5. 16 19:30 PRKOP Porter CF B PAPE Dejvice 8. 2:3 (2:1)
V první půli byli domácí lepším týmem a vedli o jednu branku. Ve druhé půli však hosté zabrali a v závěrečných vteřinách hry dokázali strhnout vítězství na svoji stranu.
Porter CF B PAPE Dejvice
Vojtěch Dobiáš – Jiří Březina, Petr Císař, Radek Říha, Miloš Trinkmoc, Zdeněk Ulrich, Daniel Vilhelm vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Lukáš Holas, Ivan Štochl, Jakub Tržický, Jaroslav Vališ, Tomáš Vostrovský
11. Radek Říha
27. Petr Císař
22. Jaroslav Vališ
59. Ivan Štochl
60. Lukáš Holas
10. 5. 16 18:15 PRKOP PAPE Dejvice Petrohradská BFK A 7. 0:8 (0:2)
Zasloužená výhra hostů, ale soupeř nebyl tak špatný. Yaroslav Sazonchik
PAPE Dejvice Petrohradská BFK A
Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Karel Slivenecký, Ivan Štochl vs Radek Stránský – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš
27., 28., 32., 54. Tomáš Birma
43., 55. Martin Kapucián
52. Lukáš Králík
53. Jakub Rajniš
4. 5. 16 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A PAPE Dejvice 6. 8:3 (1:2)
Do poločasu vypadal zápas vyrovnaně. Ale pak se domácí probudili a druhou půli naprosto ovládli. Tomáš Mleziva, Martin Chalupa
Saens 1.FC A PAPE Dejvice
Pavel Strazzer – Tomáš Báňa, Marek Konečný, Daniel Palma, Bedřich Straka, Ondřej Straka, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Jaroslav Vališ
8., 31., 33., 50. Marek Konečný
42., 44. Lukáš Tesařík
46. Ondřej Straka
56. Petr Strazzer
20. Daniel Beránek
28., 39. Petr Hartman
20. 4. 16 19:30 PRKOP Pajzovna FC PAPE Dejvice 5. 11:1 (6:0)
Utkání dobré kvality, hrané slušně z obou stran. Oba týmy měly šancí požehnaně, ale kvalita v koncovce byla jednoznačně na straně Pajzovny. Zdeněk Ševčík ml., Michal Majer
Pajzovna FC PAPE Dejvice
Marek Kouba – Marek Jelínek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Vojtěch Šalanda, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Patrik Zmeškal vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Petr Hartman, Petr Kostka, Patrik Šašek, Ivan Štochl
59. Patrik Šašek
13. 4. 16 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Medvídkova tlapička 4. 9:2 (4:1)
Jednoznačná záležitost PAPE Dejvice.
PAPE Dejvice Medvídkova tlapička
Robert Martišek – Martin Bělčický, Filip Čekal, Petr Hartman, Patrik Šašek, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ, Tomáš Vostrovský vs Michal Hadrávek – Pavel Lajda, Tomáš Malina, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel
52. Tomáš Štangel
8. 4. 16 17:45 STOD Gladiators Beroun PAPE Dejvice 3. 9:3 (3:2)
Po vyrovnaném prvním poločase se strhl gólostroj Berouna. Tak krutý výsledek si hosté nezasloužili, ale domácí trestali každou jejich chybu.
Gladiators Beroun PAPE Dejvice
Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Asen Jovkov, Filip Krištof, Adam Kuchař, Stanislav Pospíšil, Jakub Švéda vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Filip Čekal, Petr Hartman, Lukáš Holas, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ
9., 14., 54. Filip Krištof
22., 56., 60. Josef Hejna
44., 51. Milan Březina
58. Adam Kuchař
3., 40. Petr Hartman
23. Lukáš Holas
30. 3. 16 19:30 PRKOP PAPE Dejvice Fešáci ve vatě 2. 7:5 (5:2)
Krásné fotbalové utkání z obou stran. Domácí si vypracovali náskok, který i přes závěrečné snížení hostujícího týmu dokázali udržet. Husák
PAPE Dejvice Fešáci ve vatě
Robert Martišek – Daniel Beránek, Filip Čekal, Lukáš Holas, Michal Kubr, Karel Slivenecký, Ivan Štochl, Jaroslav Vališ vs Vladimír Hronek – Petr Bittmann, Jiří Chrdle, Lukáš Fadrhons, Lukáš Hronek, Pavel Jína, Jan Mikl, Jakub Zelenka
5., 24. Karel Slivenecký
6., 58. Filip Čekal
12., 30. Lukáš Holas
57. Ivan Štochl
29., 30. Pavel Jína
40., 48., 59. Jiří Chrdle
23. 3. 16 19:30 CESMI Dynamo UK PAPE Dejvice 1. 7:4 (4:1)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté neměli nikoho na střídání a toho domácí využili a vypracovali si náskok, který dokázali pohlídat až do konce utkání. Luboš Olmr, Lukáš Olmr
Dynamo UK PAPE Dejvice
Yosyp Kovaliv – Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Oleh Lohoyda, Nazar Maksymiv, Petro Oliinyk vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Jaroslav Vališ