Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 21.6.16 | 18:15 | HANSP | UTS Vršovice VET Křídla Ďáblic VET B | 11. | 0:6 k. |
Út 7.6.16 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Trenhos VET | 10. | 0:7 |
Út 31.5.16 | 19:15 | MALES | X-team Křídla Ďáblic VET B | 9. | 7:3 |
Út 17.5.16 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Rokoska VET A | 8. | 9:6 |
Út 10.5.16 | 18:00 | MALES | Stýbla Ďáblic VET Křídla Ďáblic VET B | 7. | 3:4 |
Út 3.5.16 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Legends a Veterans | 6. | 1:1 |
Út 26.4.16 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Po Útlumu 06 | 5. | 1:4 |
Út 19.4.16 | 19:30 | MIKU4 | Folprecht 1.FC VET Křídla Ďáblic VET B | 4. | 4:2 |
Út 12.4.16 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Bílý lev CF VET | 3. | 2:4 |
Út 5.4.16 | 19:15 | MALES | Křídla Ďáblic VET B VŠSK MFF UK VET B | 1. | 2:2 |
Út 29.3.16 | 18:00 | ZAK | Deko VET Křídla Ďáblic VET B | 2. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Folprecht 1.FC VET | 11 | 9 | 0 | 2 | 62:27 | 18 |
2. | Stýbla Ďáblic VET | 11 | 6 | 2 | 3 | 38:31 | 14 |
3. | UTS Vršovice VET | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:26 | 13 |
4. | Po Útlumu 06 | 11 | 5 | 3 | 3 | 27:22 | 13 |
5. | VŠSK MFF UK VET B | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:28 | 12 |
6. | Trenhos VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:27 | 11 |
7. | Deko VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:33 | 11 |
8. | Legends a Veterans | 11 | 4 | 2 | 5 | 23:28 | 10 |
9. | Křídla Ďáblic VET B | 11 | 3 | 3 | 5 | 32:40 | 9 |
10. | Bílý lev CF VET | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:35 | 9 |
11. | X-team | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:35 | 7 |
12. | Rokoska VET A | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:49 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 30.3.16 | 19:30 | DEKAN | Socra SUP Tyran Saens FC SUP (SVL3A) |
St 30.3.16 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC Executors United (HL7E) |
Po 18.4.16 | 19:00 | METE2 | Dřeváci Estudiantes VET B (VL3A) |
Po 18.4.16 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC Farkáň 92 1.FC (HL6B) |
Čt 9.6.16 | 18:15 | HOSTI | Zachovalí VV Vokra VV (VL2B) |
Čt 9.6.16 | 19:30 | HOSTI | OrangeBoom Squadra Azzurra (HL8I) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benedikt David | 3 | 1 |
Beneš Jan | 7 | 6 |
Dauda Martin | 8 | 2 |
Engelmann Vojtěch | 8 | 0 |
Král Michal | 7 | 1 |
Kreuzer Karel | 10 | 3 |
Kvasnička Aleš | 4 | 1 |
Marek Martin | 7 | 1 |
Němec Ladislav | 5 | 3 |
Ponikelský Martin | 10 | 2 |
Prokop Jiří | 7 | 4 |
Répal Jan | 6 | 2 |