Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 5.12.16 | 20:45 | MIKU1 | Dukla Praha FK Bratři v triku | 11. | 3:6 |
Po 5.12.16 | 20:45 | MIKU4 | STS Chvojkovice - Brod Batalion 91 A | 11. | 2:1 |
Po 5.12.16 | 20:45 | MIKU2 | Pražská legie 2000 Borussia Bubeneč | 11. | 4:6 |
Po 5.12.16 | 20:45 | CESMI | Farkáň 92 1.FC Tralalalala | 11. | 2:2 |
Po 5.12.16 | 20:45 | MIKU3 | Puk PFC Blšany FK | 11. | 10:3 |
Po 5.12.16 | 20:30 | MALES | Líheň talentů 2015 Dirty Bastards | 11. | 6:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borussia Bubeneč | 11 | 10 | 1 | 0 | 63:22 | 21 |
2. | Puk PFC | 11 | 9 | 1 | 1 | 58:29 | 19 |
3. | Líheň talentů 2015 | 11 | 7 | 0 | 4 | 59:37 | 14 |
4. | Farkáň 92 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:39 | 13 |
5. | Pražská legie 2000 | 11 | 5 | 1 | 5 | 45:41 | 11 |
6. | Batalion 91 A | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:42 | 10 |
7. | Blšany FK | 11 | 5 | 0 | 6 | 55:58 | 10 |
8. | Bratři v triku | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:43 | 10 |
9. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 3 | 3 | 5 | 26:41 | 9 |
10. | Dirty Bastards | 11 | 4 | 0 | 7 | 39:39 | 8 |
11. | Tralalalala | 11 | 1 | 2 | 8 | 21:60 | 4 |
12. | Dukla Praha FK | 11 | 1 | 1 | 9 | 29:64 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 1.9.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Borussia Bubeneč |
Čt 1.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | DEKAN | Batalion 91 A |
Pá 2.9.16 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Bratři v triku |
Út 6.9.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Dukla Praha FK |
Čt 8.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Farkáň 92 1.FC |
Čt 8.9.16 | 19:00, 20:15 | P2 | Líheň talentů 2015 |
Po 12.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Puk PFC |
Út 20.9.16 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Pražská legie 2000 |
Út 20.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Batalion 91 A |
Út 20.9.16 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Borussia Bubeneč |
Pá 23.9.16 | 18:00, 19:15 | ZAK | Tralalalala |
Pá 23.9.16 | 18:45, 20:00 | TEMPO | Blšany FK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Vlček | Borussia Bubeneč | 26 |
2. | Pavel Gruda | Batalion 91 A | 23 |
3. | Lukáš Kalenda | Klucy PFS | 21 |
4. | David Hruška | Sean team A | 17 |
5. | Michal Korbel | Nebeský bastardi | 16 |
6. | Filip Sobota | Atomovej brouk B | 15 |
7. | Jan Špinka | Real TIDE XXL | 14 |
8. | Vladimír Stibora | Borussia Bubeneč | 13 |
9. | Petr Adam | Farkáň 92 1.FC | 13 |
10. | Lukáš Andras | Nebeský bastardi | 12 |
11. | Tomáš Jirousek | Dirty Bastards | 12 |
12. | David Adamček | s.Oliver A | 11 |
13. | Jan Vlk | Líheň talentů 2015 | 11 |
14. | Tomáš Podvín | Puk PFC | 11 |
15. | Daniel Veselý | A - klub 90 | 11 |
16. | Karel Roskowetz | Pražská legie 2000 | 10 |
17. | Jan Fousek | Farkáň 92 1.FC | 9 |
18. | Tomáš Obermajer | Orange Predators A | 9 |
19. | Daniel Vlk | Líheň talentů 2015 | 8 |
20. | Marek Kóňa | Holosmetky FC B | 8 |