9. STS Chvojkovice - Brod 11 3 3 5 26:41 9

Čt 1.9.16 17:45 ZABEH PFC Kodymka SUP A Trops 1.SK SUP   (SVL2B)
Čt 1.9.16 19:00 ZABEH To mi stačí VET Felix club (seniors)   (VL4D)
Čt 1.9.16 20:15 ZABEH Vibromax 2012 Žvahov   (SVL3A)
Út 20.9.16 18:15 MIKU1 H.K. 12 Absinth   (HL6C)
Út 20.9.16 19:30 MIKU1 KáGéčko A Notorkros FK   (HL6C)
Út 20.9.16 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Saens 1.FC A   (HL2A)

5. 12. 16 20:45 MIKU2 Pražská legie 2000 Borussia Bubeneč 11. 4:6 (3:3)
Efektivněji zakončující tým nakonec dokázal překlopit zápas na svou stranu. Michal Papež, Jan Papež
Pražská legie 2000 Borussia Bubeneč
Radek Štulík – Matúš Drábik, Alexander Jász, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Karel Roskowetz, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Jiří Studík, Daniel Tůma vs Marek Mach – Petr Klouček, Marcel Mráz, Marek Plášil, Michal Rada, Petr Vlček, Tomáš Vlček
3. Karel Roskowetz
23. Matúš Drábik
25., 32. Tomáš Slezák
2., 6., 16., 33., 44. Tomáš Vlček
50. Marek Plášil
21. 11. 16 19:30 BECH Borussia Bubeneč Dukla Praha FK 10. 7:0 (1:0)
Dukla držela krok s fotbalovým soupeřem pouze první poločas, ve druhém už Borussia excelovala a zaslouženě vyhrála vysokým rozdílem. Husák
Borussia Bubeneč Dukla Praha FK
Petr Vlček – Tomáš Hubička, Petr Klouček, Petr Klouček, Marcel Mráz, Tomáš Plaček, Marek Plášil, Michal Rada, Vladimír Stibora, Tomáš Vlček vs Michal Staněk – Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Mojaš Perovič, Tomáš Plavec, Tibor Szenczi
7., 33. Marek Plášil
31. Vladimír Stibora
38. Petr Klouček
55., 58., 60. Tomáš Vlček
14. 11. 16 18:00 SCBEC Líheň talentů 2015 Borussia Bubeneč 9. 4:5 (1:4)
Borussia zvládla první poločas skvěle a po jeho skončení byla ve vedení 4:1. Po pauze se ale soupeř zvedl a závěr utkání byl otevřený. Nakonec se ale Líhni talentů nepodařilo ani vyrovnat, i když k tomu byla blízko.
Líheň talentů 2015 Borussia Bubeneč
Miroslav Kučera – David Adamček, Jiří Čechovský, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Vojtěch Vihan, Jan Vlk vs Marek Mach – Tomáš Hubička, Petr Klouček, Marcel Mráz, Michal Rada, Matěj Sladký, Tomáš Vlček
5. David Adamček
47., 51. Jan Vlk
55. Jiří Čechovský
6., 27. Tomáš Vlček
20., 54. Matěj Sladký
22. Tomáš Hubička
31. 10. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Farkáň 92 1.FC 8. 4:3 (4:2)
Borussia měla rychlejší vstup do zápasu, Farkáň ale nesložila zbraně a snížila. Napínavý a pohledný zápas až do konce. Petr Český
Borussia Bubeneč Farkáň 92 1.FC
Karel Holeček – Petr Klouček, Petr Klouček, Marcel Mráz, Michal Rada, Matěj Sladký, Roman Venc, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček
5., 22. Tomáš Vlček
6. Matěj Sladký
7. Michal Rada
14., 17. Petr Adam
50. Jan Fousek
24. 10. 16 19:30 BECH Dirty Bastards Borussia Bubeneč 7. 1:4 (1:2)
Jednoznačné utkání a zasloužená výhra hostů. Šaróka
Dirty Bastards Borussia Bubeneč
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Lukáš Kružík, Ondřej Melichar, Jaroslav Uhlík vs Marek Mach – Marek Fotta, Tomáš Hubička, Marcel Mráz, Michal Rada, Matěj Sladký, Roman Venc, Tomáš Vlček
22. Ondřej Melichar 1. Matěj Sladký
28. Michal Rada
53. Tomáš Hubička
56. Tomáš Vlček
30. Marcel Mráz
17. 10. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Bratři v triku 6. 3:2 (3:1)
Rychlý, technický a vyrovnaný zápas. Libor Hruška, Jan Doležel
Borussia Bubeneč Bratři v triku
Marek Mach – Petr Klouček, Marcel Mráz, Michal Rada, Vladimír Stibora, Roman Venc, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Miroslav Kastner – Martin Pác, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý
2., 4. Vladimír Stibora
24. Tomáš Vlček
5., 39. Daniel Veselý
3. 10. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Tralalalala 5. 6:0 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil. Borussia byla jednoznačně lepší po celý zápas.
Borussia Bubeneč Tralalalala
Karel Holeček – Tomáš Hubička, Petr Klouček, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček vs Martin Cuhra – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Jaroslav Homoláč, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Filip Petrásek, Jakub Šandera
5., 16., 27. Tomáš Vlček
10., 33., 37. Vladimír Stibora
26. 9. 16 18:15 BECH Blšany FK Borussia Bubeneč 4. 4:10 (4:4)
Po vyrovnaném prvním poločase už Borussia nepustila soupeře k zakončení a jednoznačně utkání ovládla. Trnka
Blšany FK Borussia Bubeneč
Jan Štrauf – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Lukáš Kalenda, Michal Korbel, Jan Ležák, Tomáš Novák, Lukáš Plzák vs Petr Plášil – Marek Fotta, Tomáš Hubička, Petr Klouček, Petr Klouček, Michal Rada, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček
58. Tomáš Hubička
19. 9. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Batalion 91 A 3. 10:1 (4:0)
Pohledné bojovné utkání skončilo jasným vítězstvím Borussie Bubeneč.
Borussia Bubeneč Batalion 91 A
Karel Holeček – Petr Klouček, Petr Klouček, Petr Plášil, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček vs Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, David Grym, Jiří Haken, Jan Šimpach
3. Petr Klouček
8., 45., 57. Vladimír Stibora
15. Petr Klouček
22., 39., 41., 48., 53. Tomáš Vlček
34. Pavel Gruda
12. 9. 16 18:00 SCBEC STS Chvojkovice - Brod Borussia Bubeneč 2. 1:6 (1:2)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém hosté strhli zápas na svou stranu a zaslouženě vyhráli. Kohout
STS Chvojkovice - Brod Borussia Bubeneč
Michal Opravil – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Martin Suchý, Lukáš Trš, Jan Váňa, Tomáš Váňa vs Karel Holeček – Petr Klouček, Petr Klouček, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michal Rada, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček
1. Martin Dlouhý 13., 41., 51. Vladimír Stibora
24., 50. Tomáš Vlček
58. Michal Rada
5. 9. 16 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč Puk PFC 1. 2:2 (0:0)
Dlouho to vypadalo, že si hosté jdou pro jasné dva body a zápas tomu odpovídal. Ale hosté za stavu 2:0 pět minut před koncem přestali hrát, a to se jim stalo osudné. Domácí dvěma góly v rozmezí pěti minut zápas vyrovnali, a tak oba týmy berou po bodu.
Borussia Bubeneč Puk PFC
Karel Holeček – Marek Fotta, Petr Klouček, Tomáš Plaček, Petr Plášil, Michal Rada, Vladimír Stibora, Roman Venc, Tomáš Vlček vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Martin Čížek, Jakub Peroutka, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka