23. 11. 16 20:45 MIKU3 Batalion 91 A Puk PFC 10. 2:5 (0:2)
Skvělý zápas a skvělé nasazení všech hráčů. Vyhrál ale o trochu lepší tým.
Oldřich Vohnout – Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, David Grym, Martin Jenšík, Jan Šimpach vs Tomáš Bönisch – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka
2., 41. Filip Sobota
30. Martin Čížek
49., 58. Tomáš Podvín
16. 11. 16 18:15 MIKU3 Puk PFC STS Chvojkovice - Brod 9. 3:2 (2:0)
Hattrick Čížka rozhodl o dvou bodech pro Puk ve velmi pohledném, slušném a férovém utkání.
Puk PFC STS Chvojkovice - Brod
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka vs Martin Suchý – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa, Tomáš Váňa
8., 14., 50. Martin Čížek 38., 41. Tomáš Barták
2. 11. 16 19:45 HRAB3 Tralalalala Puk PFC 8. 3:8 (1:5)
Hosté rozhodli zápas už v první půli. Domácí sice bojovali až do samého závěru, ale hosté si už vítězství pohlídali a zaslouženě vyhráli.
Tralalalala Puk PFC
David Karal – Veronika Blechová, Jan Gubiš, Petr Habásko, Karolína Kopecká, Tomáš Kouřim, Milan Lecián, Vladimír Španihel vs Matěj Havlík – Tomáš Beneš, Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Martin Čížek, Filip Sobota, Jan Špinka
27., 44. Tomáš Kouřim
48. Petr Habásko
5., 10., 24. Jan Špinka
20., 29., 39., 45., 52. Filip Sobota
24. 10. 16 19:30 MIKU2 Pražská legie 2000 Puk PFC 7. 6:3 (2:1)
PUK lepší na míči, legie vytěžila z minima maximum. Marek Gerschon
Pražská legie 2000 Puk PFC
Radek Štulík – Matúš Drábik, Juraj Javorček, Petr Ondruš, Karel Roskowetz, Jan Škvor, Milan Starý vs Matěj Havlík – Tomáš Beneš, Jaroslav Bláha, Pavel Černý, Jakub Peroutka, Tomáš Podvín, Filip Sobota, Jan Špinka
59. Tomáš Beneš
17. 10. 16 20:45 ARIT Puk PFC Dukla Praha FK 6. 4:1 (2:0)
Petr Vítek, Milan Baláž
Puk PFC Dukla Praha FK
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Filip Sobota vs Tibor Szenczi – Miroslav Kopp, Martin Michálek, Jiří Němec, Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Michal Staněk
8., 45. Filip Sobota
28., 57. Tomáš Bönisch
56. Miroslav Kopp
5. 10. 16 20:45 BECH Líheň talentů 2015 Puk PFC 5. 2:5 (1:1)
V první půli velmi vyrovnané a aktivní utkání z obou stran. Ovšem ve druhé půli převzali hosté zápas na svou stranu a získali čtyřbrankový náskok, který jim zařídil výhru. Kohout
Líheň talentů 2015 Puk PFC
Miroslav Kučera – David Adamček, David Hruška, Petr Janda, Tibor Jonáš, Jiří Kurek, Daniel Vlk, Jan Vlk vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Jan Špinka
21. Daniel Vlk
59. David Hruška
18. Tomáš Podvín
32., 34. Jan Špinka
35., 35. Tomáš Bönisch
26. 9. 16 19:30 CESMI Puk PFC Farkáň 92 1.FC 4. 7:5 (4:3)
Utkání hrané nahoru dolů, zkušenost Farkáně na body nestačila, hosté ale prohráli se ctí. Husák
Puk PFC Farkáň 92 1.FC
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Martin Čížek, Jan Slabý, Filip Sobota, Jan Špinka vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Filip Rozum, Ivo Unger
57. Petr Adam
21. 9. 16 20:30 STER2 Dirty Bastards Puk PFC 3. 1:2 (1:2)
Skvělé utkání plné bojovnosti a narážek. Fotbal, jak se patří. Klidně ho můžu zařadit mezi top 10 zápasů v Hanspaulce. Trochu víc štěstí měli hosté. Janča
Dirty Bastards Puk PFC
Marek Zlatník – Jaromír Ambrus, Milan Hložek, Petr Janošík, Tomáš Jirousek, Ondřej Melichar, Roman Sluka, Jaroslav Uhlík vs Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Jan Slabý, Filip Sobota
20. Milan Hložek 8. Tomáš Bönisch
30. Pavel Černý
14. 9. 16 18:15 MIKU3 Puk PFC Bratři v triku 2. 9:2 (2:0)
Domácí využili svou věkovou převahu a s ubývajícími silami soupeře získávali převahu, kterou proměnili v góly. Pouze s jednou výjimkou měli zápas pod kontrolou. Jan Vrba, Marek Valter
Puk PFC Bratři v triku
Matěj Havlík – Jaroslav Bláha, Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Tomáš Podvín, Jan Špinka, Radek Zukal vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý